Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Ja mysle ze Brzoza lezy na lace i slucha szumu drzew spiewu ptakow i tankuje zyciowa energie (tez bym tak zrobil jak bym mogl), potem jak siadzie przed komputerem i napisze, to bedzie sie dzialo :wink: :wink: :wink:

Anika :oops:

pozdrowionka

 

cha cha cha ... własnie tak Grzesiek(edytowano :))

wtedy kiedy np. Tataneczka pisała posta o połnocy, to mnie (mniej wiecej o tej porze) przyszło sciagać owady z drzewa ....

(uciekły z ula ) czy im było za goraco czy za ciasno było ... noc chłodna ...musiałem je z powrotem - bo by zmarzły ... :D:D:D, no zeszło tak do 2:00 ale w nocy :lol:)

Aniko ...mojej dobie brakuje czesto paru godzin ... ale za to budowa z górki !:D

 

Baru, pewno nici z czerwówki w Łańcucie - Panowie nie mogą. Spotkamy się na Niwie - 26.

 

:D:D:D

 

A wybraliście już ten kominek? Mnie chyba trafi, bo co fachowiec, to zachwala co innego. Użytkownicy również. Uparłam się na kominek z płaszczem wodnym i raz entuzjazm, raz zwiątpienie... Zależy, z kim się gada

Aniko ... fajna rzecz ... jedyny problem, to ze woda pchana jest pompką ...w przypadku braku pradu musisz sie liczyc z sytuacją szybkiego wyciagania żaru z kominka ....

 

Januszek - może mógłbyś wrócić i pogrozić nam paluszkiem :)

Aniko, Anetko ... brakuje mi tak samo optymizmu januszka Hop !!! Hop !!! januszku

piatek ... a moze by sie tak zaciorac dziś :roll:

 

pozdrówka dla Wszyskich

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć !

 

Pozdrowionka dla wszystkich z organizacji na łikend i dużo słońca dla wszystkich a dwa razy tyle dla tych co im zgasło - JANUSZEK.

 

Ludzie kto wymyślił 50 km w terenie zabudowanym - upolowali mnie dzisiaj na suszarkę pod Łańcutem bo kurczę deko szybciej jeździłem .

No jak mam jeździć na dwójce - trójce.

Tym razem się udało ale będę musiał to odrobić popołudniami haha - lepsze to niż punkty na koncie i pustka w portfelu haha.

 

Uważajcie na radar kontrole bo ciężkie czasy nastały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie bales sie przczolek, odwazny jestes :p :wink:

pozdrowionka

 

pozdrówka w niedzielny poranek :D

nie boje sie pszczółek ... Grześ,(:wink:) bo znam sposób na pszczółki ...

pewne ziele działa na nie uspokajajaco ...

(ale chyba nie polubiły hydraulików ... z hałasem szlifierek katowych ... :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj... trzeba, trzeba. Wiem coś o tym, jako, że ową trasę pokonuję często dosyć. Ale zwalniam zawsze, bo wiem, że łobuzy tam lubią stać. Mają swoje trzy stałe miejsca i jeszcze nigdy :p mnie nie upolowali.

U mnie koszmarne opóźnianie mają tynkarze, szlag mnie trafia, bo mieli skończyć: 1/ tydzień temu w sobotę; 2/ w ubiegłą środę; 3/ wczoraj czyli w sobotę - umawiałam się z gościami, że żeby skały sr... w sobotę kończą...

Taaaa, chyba domyślacie się już, że chyba te skały będą sr... a oni szlag wie kiedy stamtąd wyjdą. Mieli nam robić także poddasze i na zewnątrz, ale nam się już odechciało takiej ekipy.

W związku z tym szukam kogoś, kto robi poddasza i elewację zewnętrzną. Macie kogoś takiego do polecienia? Chcemy, żeby to nam zrobiła jedna ekipa, a nie jeden będzie zwalał na drugiego, że to tamten zapieprzył i oni teraz tego nie poprawią bo nie ma jak.

Greg! Ten gość którego mi polecałeś tylko poddasza czy kompleksowo robi?

A ja przesuwam tą Wojtkową ekipę, przesuwam... Ciekawe jak długo.

A trawsko wstrętne sobie rośnie, bo w tygodniu słoneczko,a w sobotę leje i nie ma kiedy kosić.

U Was też tak jest?

Pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru ja nie mam takich problemow, moi tynkarze chcieli jak najszybciej skonczyc bo inne roboty czekaja :wink:

a ludzie od centralnego wiedza ze wylewki 1-go czerwca wchodza itd

ja tez szukam do poddasza, jak u Ciebie dobrze zrobia i tanio :p to powiedzim ze maja nastepna robote - u mnie.

powiedz mi prosze jeszcze ile dales za tynki i ile biora za metr poddasza

(ROBOCIZNA)

dzieki pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki robią cementowo-wapienne, łapom machajom, a koszt robocizny to 6 zł tynk + 1,5 zł za filcowanie (felcowanie? nie wiem jak się to zwie-ale robią równą powierzchnię). Te kwoty to oczywiście za m kw.

Co do poddasza, to ceny "chodzą" w okolicach 20 zł/m kw ze szpachlowaniem, przygotowane pod malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki robią cementowo-wapienne, łapom machajom, a koszt robocizny to 6 zł tynk + 1,5 zł za filcowanie (felcowanie? nie wiem jak się to zwie-ale robią równą powierzchnię). Te kwoty to oczywiście za m kw.

Co do poddasza, to ceny "chodzą" w okolicach 20 zł/m kw ze szpachlowaniem, przygotowane pod malowanie.

 

masz dosć ...konkurencyjne :wink: ceny robocizny ....a filcowanie to od zcierania pacą z naklejonym na niej filcem ...

fajnie masz gładzituko a bedziesz białkować jeszcze ten tynk ? czy tylko emulsja

tam gdzie planujesz płytki Baru karz sobie zrobic mocniejsze cementowe tynki zeby nie trzeba było pozniej unigruntem wzmacniac

 

zobaczysz we mnie spokoj traw, zobaczysz we mnie dziki wiatr

brzoza prawdziwym czlowiekiem natury jestes :p ladne to motto

pozdrowionka

 

dziekuje Grześ obaj chyba lubimy nature las i wode ...:D

a pszczółki ... znów wróciły na swoje miejsce ... moze tym razem posiedza dłuzej, bo je ładnie poprosiłem ... i wytłumaczyłem ze na zewnatrz jest dla nich za zimno ...:lol:

a memoriał przerwany Wojtku ... :( z powodu deszczu ...) i jak tu byc kibicem :-?

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie cieplutko... :)

 

Brzoza, a już się martwiłam, że Tobie również zgasło słoneczko i nie masz ochoty z nami gadać. Dobrze, że udało mi się połapać zwierzątka... Ale tu mnie zaskoczyłeś, masz psiekę???

 

Gregor456: na priv wysłałam Ci namiary na ludzi, którzy u mnie będą robili poddasze. Może skorzystasz?

 

Baru, gdybyś zobaczyła trawę na mojej działce :o Psa w niej nie widać! Tynki zaczeli robic mi dzisiaj. Mam nadzieję, że dotrzymają terminu, bo też już umówiłam wylewki, a jeszcze c.o.... Zresztą poddasze też umówiłam i, co najgorsze, okna!

Ale, powiem Wam szczerze, że czarno widzę tę moją zimową przeprowadzkę :-?

 

 

PS. Wojtek, przyjechałbyś do mnie i zobaczyłbyś jaka jest sucha

działka!!! Co tam: zobaczyłbyś! Spróbowałbyś wyleźć z samochodu :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Tak sie zastanawiam, czy kiedykolwiek udało się Wam usłyszeć od jakiegoś budowlańca pozytywne słowa (pochwała to raczej zabyt daleko idące określenie) o swoim poprzedniku... Bo ja tylko ciągle słyszę, że ktoś mi coś spierd... wcześniej i dlatego to tak wyszło (wychodzi) np krzywo.

Mieliście może taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Was tez tak zimno czy mnie tylko ... :-?

pokrzepiajace jest Baru, ze budowa to nie apteka ...przychodzi kit ... i jest git ! :p

powiedzmy ze miałas nierówne cegły i murarz z nich wybudował nierówną sciane tynkarzowi nie chciało sie az tyle nadbijac ...kupujesz sobie teraz pare woreczków kleju do płytek ...i sciana wychodzi " jak ta lala" :wink:

Anika... na moich włosciach nastapiło spietrzenie prac i "koordynacja" mnie absorbuje na maxa ... :D

a z pasieka to dosc szumne okreslenie - powiedzmy ule ... i grzeczne pszczółki ...:wink:

a majac hydraulików płytkarza i spawacza jednocześnie trudno sie czasem zorientowac na jakim swiecie człowiek zyje ...kazdy czegos od Ciebie chce ... miałaś juz kiedys tak ? :lol:

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dopiero co dołączyłem do forum. Mam nadzieję że dzięki temu uzyskam mnóstwo rad na temat budowy domu. Na dzień dzisiejszy mam warunki zabudowy, mieszkam w okolicach Rzeszowa. Pozdrawiam wszystkich.

Wojtek

 

 

Potrzebuje baraku lub garażu na budowę. Gdyby ktoś miał na zbyciu to proszę o kontakt. Jeszcze potrzebna mi jest betoniarka. Może ktoś poda namiary gdzie to kupić dość tanio w Rzeszowie lub okolicach.

Pozdrawiam.

Wojtek

 

Czy ktoś budował dom według projektu firmy Archeton Orion 2. Proszę o kontakt. Pozdrawiam. Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde! Brzoza!

A tam, gdzie nie będzie płyteczek to czym wyrównam, hę? Poza tym wściekła jestem bo nie mam od wczoraj auta, a po drugie podczas wczorajszej wizytacji na budowei zauważyłam, że mi na kominie tynk pęka!! Teraz już, a co będzie potem? :roll: Jeszcze mi wmawiali, że mój mąż wie o tym! Ale się wkurzył, jak mu o tym powiedziałam (bo oczywiście pojęcia o tym nie miał). A chłopom po prostu nie chciało się robic na kilka razy to walnęłi jedną grubszą warstwę i myśleli, że przejdzie ten numer, hehehe, naiwni...

 

a majac hydraulików płytkarza i spawacza jednocześnie trudno sie czasem zorientowac na jakim swiecie człowiek zyje ...kazdy czegos od Ciebie chce ... miałaś juz kiedys tak ? :lol:

co prawda to do Aniki było, ale się wtrące. Ja tak miałam, wczoraj właśnie.

Ekipa Wojtkowa od co i wody, elektryk i ci cholerni tynkarze. Jeszcze przyjechał gość co robi poddasza. No i co? Lepsza jestem o jednego wykonawcę :lol: :lol: Rzecz działa się ok. godziny 12 (początek imprezy), a zakończyła dokładnie o 14.15. A miałam zaliczyć jeszcze Leżajsk i wrócić do Rzeszowa tak, żeby starsze odebrać z przedszola. I zdążyłam oczywiście, a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Brzoza - pytasz, czy zdarzyło mi się kiedykolwiek wpaść w taki mętlik, że nie wiedziałam jak się nazywam i kim jestem? Tkwię w takim kołowrotku od kilku tygodni. Najgorsze jest to, że ani w pracy, ani w domu nia mam chwili spokoju. Ale z wielką nadzieja i optymizmem czekam na koniec roku, bo mam nadzieję, że wtedy będę mogła trochę zwolnić. Nie mówię, że zatrzymać się, ale zwolnić. Pamiętasz? Skóry, kominek (o, januszek nieodłącznie mi się tu kojarzy :wink: ) ... Mam zamiar oddać się takim rozrywkom. To znaczy, dopiero w lutym, jak skończę pisac roczne sprawozdanie :p . Bardzo Ci więc współczuję :cry:

A te pszczółki to chyba nie takie grzeczne, skoro w nocy musisz ściągać je z imprez do domciu :wink:

 

Basiu, ja w takich sytuacjach, jak opisujesz, mam jedną odpowiedź: "Dobra, panowie, jak przyjdzie po Was następna ekipa i będzie narzekała, to robicie od nowa. A ja zostawiam część zapłaty na później." Na ogół przestają gadać :wink:

 

Witaj wojciechb :) Fajnie, że do nas trafiłeś. Moja betoniarka będzie wolna dopiero we wrześniu. Na pewno znajdziesz coś wcześniej. A jak nie, to Organizacja 8) coś wymyśli. :D Trzymam kciuki za powodzenie :D

 

Podobno od czwartku będzie ciepło :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...