Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Ale się porobiło wesoło

zaczynamy pierd..robote a co w końcu juz sie weekend czuje prawda?

a moze by tak pogodzic

powitać nową postać (sarenkę) i od razu poczestowac ta zawartością z ogrodów :p :p :p

w końcu sarenki toz to rogacizna :oops:

oj coś mi się wydaje że zaraz mnie weźmie na rogi

 

Ale niektórym zazdroszczę mają dwie chałupy :roll:

 

do sprzatania :p :p :p

 

Baru masz podobne doświadczenia do moich z tynkami, tam gdzie pilnowalem jest ok ale nie wszędzie dopilnowałem :-?

i lufa w krzokach.

 

Anika dobrze sie rozglądnij wokół a zobaczysz wiele jeleni, rogaczy, i innego typu zwierzątka lubiace trawę. :oops: :oops:

:p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich :p

 

O, jak dużo napisaliście, a ja przez weekend próbowałam dopchać się do forum i napisać jak budowa rośnie, a tu o :o strona nie działa.

A więc tak:

fundamenty ocieplone.

ściany poszły w górę.

Umowa z sąsiadem podpisana - mogę przekopać metr jego działki w celu włączenia się do kanalizacji :p Anika jeszcze raz dziękuję za wzór umowy.

Połowa stempli już na budowie, druga połowa ma przyjechać dziś popołudniu

W tym tygodniu zrobią strop.

To na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)Witajcie :)

 

Cisza... pewno, że cisza. Właśnie dzisiaj dowiedziałam się, że zastępuję jedną koleżankę, która jest na urlopie i intensywnie uczyłam sie różnych dziwnych programów. Ale już umiem :) To jest cisza przedwakacyjna.

 

A piszę z propozycją:

ponieważ wiem (Organizacja 8) doniosła), iz kilka osób nie będzie na czerwcówce z powodów bliżej niezrozumiałych :wink: może przeniesiemy czerwcówkę u Januszka na 3 lipca?? Januszek nic naprzeciw nie ma (wręcz chyba błysnęło mu w oku :p ) co Wy, więc, na to?

Dajcie szybciutko znać, bo czas ucieka ...

 

Ściskam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)

 

A piszę z propozycją:

ponieważ wiem (Organizacja 8) doniosła), iz kilka osób nie będzie na czerwcówce z powodów bliżej niezrozumiałych :wink: może przeniesiemy czerwcówkę u Januszka na 3 lipca?? Januszek nic naprzeciw nie ma (wręcz chyba błysnęło mu w oku :p ) co Wy, więc, na to?

Dajcie szybciutko znać, bo czas ucieka ...

 

Ściskam!

 

jestem za przełozeniem terminu ...

 

p.s.

 

powiem coś ... o Sarence ( i przepraszam Sarenke za to ...)

 

Jej wiersze sa na forum ... nie sygnowane ... najcześciej

 

 

 

 

 

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=17358&postdays=0&postorder=asc&start=420

... Jam obłok na niebie, pośród innych tysiąca,

niebo mym życiem, bez początku i niewiadomego końca.

Tu gwiazdy się rodzą i noc spotyka się z dniem,

a ja samotnie podążam w zadumie nad życiem...

a to jest fragment wiersza Sarenki ...

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie milutko !

 

Ufffffffffff wreszcie sie dopchalam do forum........... sposobem :lol:

Chyba mam zaleglosci w witaniu nowego koleżenstwa..........aaaaaaaaa postawie małe conieco i bedziemy kwita :wink:

http://www.e-drinks.com.pl/images/drinki/Dolly_150.jpg

To jest LALECZKA /DOLY/

A moi cioracze co zrobili to znowu zasypali i wszystko zrównali z ziemią :o ........ino jakies druty sterczą :lol: i cos tam wlali w takie skrzynki, że tez takie skrzynki tyle kasy pochloneły...........nie wierzę.......... napewno mnie orżnęli :wink:

Januszku !

napewno przyjade podziwiać ten goncik bitumiczny :lol:

 

Pozdrawiam całą ORGANIZACJE...........do zobaczenia ..........w komplecie.

 

Kto żyw niech przybywa na czym moze..........ja rowerem :lol:

http://www.cybergif.cad.pl/buzki/1817.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale naród zapracowany :( nikt nic nie pisze, czyżby budowy wasz wchłonęły pochwalcie się co się u Was dzieje.

 

 

Witajcie

U mnie fundament prawie zasypany, jeszcze jeden kamaz jutro i koniec ....

Może wejdą za parę dni murarze.....

 

A co do czerwcówki, a raczej lipcówki - odpowiada mi przesunięcie terminu.

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco, trochę zmęczona, ale zadowolona.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo budowniczy Podkarpacia myslacy nie tylko o czerwcowce :p

 

a brzoza przywital sarenke w sposob dla siebie najbardziej mi oczekiwany - wierszem

Anika on moze jeszcze nikogo tak nie przywital, ale wiedzialem te to kiedys zrobi :p

aha Sarenka witaj, a kto ty jestes

kochani ile zaplaciliscie za centralne ogrzewanie, u mnie bez grzejnikow i w trzech miejscach podlogowe w kuchni, przedpokoju i w lazience na gorze zaplacilem za material 5 000 zl. a za robote 2 400 zl. w miedzi dom 164 m2 troche duzo mi sie wydaje :roll:

pozdrowionka

 

:D:D:D

dziekuje za miłe słowa Grześ...

dla porównania podam Ci moje ceny - (dom ok.180 m2) kwota materiały i robocizna ok. 1000PLN - z grzejnikami ale bez kotła

 

RS 10 tego .... czy Ty nie planujesz jednocześnie urodzin Grześkowych przy okazji "obejść" ... ??:wink:

Tatanka26 ok. ja jestem raczek nieboraczek ciekawe co na to brzoza

:

Aha ja mam inny przepis na cytrynowke od prawdziwego mysliwego 1 litr cytryny, 1 litr spyrytusu i 1 litr miodu

powiem szczerze czegos tak dobrego jeszcze nie pilem:wink::wink::wink:

przyznaje, ze przepis na cytrynówke starego mysliwego jest wyjątkowo frapujący :wink: iiii .... przychylam sie do propozycji ...:D:D:D

RS czuje, ze wiesz co dobre ...:wink:

 

 

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, szlifujmy więc formę, rurki i co tylko się da, bo godzina W znowu się zbliża.

Zasady imprezy takie, jak majówkowe, więc poproszę o kontakt z propozycjami menu lub ofertą siły roboczej :p

Wiecie, ile osób już potwierdziło udział?

Ha!

Aneta, Baru, Renia, Tampiko, Tatanka, Brzoza, Greg, Janon, RS, Wojtek Tymowicz, a i Januszek pewno będzie :wink: I jeszcze chyba będzie niespodzianka :D I nie wiem, czy kogoś nie pominęłam :-? Aaaa, i kolega Janona :wink:

 

I czekamy na resztę

 

Chciałam Wam jeszcze pochwalić się, że mam piękniuśkie tynki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wylewki, a ja mam wylewki!! Polecam ekipę. Fachury są :)

Co prawda Anika mi tu ciśnienie podnosi pisząc o ładnych tynkach, ale cóż... Za kilka tygodni ja też będę miała równie piękne tynki, a co :p

Proszę mi powiedzieć, czy ktoś coś wie z autopsji nt deski barlineckiej? Się waham: parkiet czy deska. Bo panele zdecydowanie są be :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...