Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Pomór na Podkarpaciu, czy co????

Ja nie wiem, czy nie należałoby Wam zabronić tego budowania, bo nie macie czasu już na nic! Nawet ze znajomymi się spotkać :cry: :cry: Powiedzieć, że wszystko w porządku... :cry: :cry:

Podejrzewam, że wielu z nas czyta tylko posty, nie odpowiadając, bo rzeczywiście ten czas galopuje, więc chciałabym o coś Was poprosić. Mianowicie, jak wiecie, znowu zbliża nam się godzina W. Poproszę o kontakt w celu uzgodnienia obowiązków "czerwcówkowych" :D

 

Nie pracujcie tak ostro, tylko wyhamujcie ciut, ciut...

Wakacje się zbliżają...

 

Pozdrawiam cieplutko...

 

 

wywołany i wyszarpniety z pieleszy - melduje sie ...

choc post januszka mnie zgnebił ... :(

januszek trzymam kciuki a Organizacjabedzie dopingowac abyś wrócił jak najszybciej ...

 

 

Witajcie wszyscy.

Jak zwykle pezeczytałem szybko co u Was się dzieje. Gratuluję postępów (tynków, wylewek ścianek, dziurek, rurek itd :))

 

Pochwalę się, że plan zrealizowany!

Od ubiegłej soboty mieszkamy już w swoim domu :D Jest SUPER! Chociaż przez pierwsze 2 dni czuliśmy się jakoś dziwnie. Od razu pierszej nocy przeżyliśmy potężną ulewę :o Najbardziej obawiałem się o starszą córkę ale akurat ona najszybciej się aklimatyzuje. Ma swój pokoik i jest zadowolona :)

W salonie siedzimy po turecku na podłodze a do domu wchodzimy po paletach :) W jednym pokoju zrobiliśmy wielką garderobę, w której przechowujemy większość rzeczy w kartonach. Jest jeszcze dużo pracy......

Z przykrych niespodzianek związanych z przeprowadzką to ta, że zdechła nam rybka, która była u nas już 4 lata i nie przyjęła się w nowym miejscu :cry:

Złożyliśmy w TPSA podanie o telefon już 2 razy i kiszka :evil: Chyba się na nich wypnę. Tylko szkoda bo nie będę mógł podłączyć się do Sieci.

Pogubiłem się w terminach tych czerwcówek/lipcówek. Możecie napisać konkretnie co, gdzie i kiedy? Aniko jakie obowiązki mam wziąć na się?

Pozdrówka

 

Grześ ... ale tempo !

gratulacje

a u mnie

czuje ze o pewien pokoik moze być ostra walka bo spodobał sie wiecej niz jednej młodej osobce ... :( :wink:

 

tatanka i Anetko wiem jakie teraz macie urwanie głowy ale jak miło jak piszecie ... piszcie

 

RS oj - to czuje ze ORGANIZACJA dostała poteżny zastrzyk swieżej krwi ... mówisz, ze Tomek zapowiada sie na rokujaco ... dla Organizacji ?

zamawiamy wiec pogode na łikend ? :D

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

I jeszcze jedno. Wczoraj t-man wraz z rodziną zaszczycił obecnością mój domek. Mogliśmy porozmawiać już jak sąsiad z sąsiadem....... . Będzie wielkim wsparciem dla ORGANIZACJI.

 

A zaszczycil, zaszczycil... ale mnie kolega z rodzina swoim przyjeciem. Jestesmy pod wrazeniem.

 

 

 

A co do tego wsparcia... obawiam sie ze na poczatku to moze byc odwrotnie :-? (przynajmniej w sprawach bezposrednio zwiazanych z Organizacja).

 

PS. w sobote szaleje u mnie geodeta....... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko!

Bardzo fanie się cichutko siedzi i czyta Wasze posty, ale musialem w końcu się odezwać, ponieważ ... "namierzyła" mnie Organizacja :-) i urzeczony jej urokiem osobistym ( :o !) ... nie byłem w stanie odmówić i ... nie mogę się już doczekać kiedy Was wszytkich spotkam na czerwcówce. :D :D :D

Żałuję, że nie byłem poprzednio, ale teraz ... nie zmarnuję tej okazji !

 

Nie, żebym się podlizywał, ale ... Dzięki o Wielka Oraganizacjo !!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo taaak... Organizacja to zawsze nas namierzy... Samo czytanie nie wystarcza... trza się jeszcze meldować... Czynię to więc niniejszym.

I pytanko mam, do wszystkich: czy ktoś ostanio robił rozeznanie w cenach kostki (z ułożeniem oczywiście) albo czegoś innego w celu utwardzenia i odbłotnienia podłoża trwiastego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Gratulacje Greg z okazji przeprowadzki, tylko rybki szkoda :cry:

 

UWAGA UWAGA Anika sprawdza obecnosc, jak nie bedziecie regularnie odwiedzac forum to nasza organizacja wystawi wam

na koniec semestru obnizone zachowanie :roll: jak na czerwcowce wystawi swiadectwa, to wszystkim opadna sz...i lub cos innego :roll:

 

czy wie z Was ktos co sie dzieje z filipsem ???

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w piękny słoneczny poranek.

Dziś WIELKI DZIEŃw południe będą zalewać strop. :p

 

Śniło mi się dzisiaj, że w betoniarni brakło piachu i nie mieli z czego zrobić betonu. :o

 

Ale co tam sny. Rzeczywistość jest wspaniała. :p

 

Baru jeśli jeszcze nie sprzedałaś tego styropianu, to może odkupię. (Tylko sprawdzę, czy mi taki potrzebny. Dam dziś odpowiedź.)

 

Szanowna Organizacjo melduję że 3 lipca będę tak na 99,99 % i proszę o narzucenie mi jakiegoś obowiązku, bo jak sama zacznę myśleć co mogę zrobić to ta data minie, a ja dalej będę myśleć co by tu przygotować.

 

Jeśli ktoś nowy pokazał się to witam serdecznie - mam zaległości w czytaniu :oops: i pisaniu również. Ale kończy mi się urlop, strop będzie zalany to będę mieć trochę więcej czasu.

Ale numer chodzę do pracy aby odpocząć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzoza i co Ty na to.

może zorganizujemy wsparcie dla t-man `a ? :wink:

 

RS wysyłam Ci na priva mój nr

Przypomnij swój ...

 

Baru - sróbuje sie zorientować o płytach yomb

kostka kosztuje w zalezności od grubości kostki - inna cena chodnikowej - inna jezdniowej

 

Anetko trzymam za Twój strop kciuki ...

i równiez witam nowe postacie

bo tak jak Anetka miewam zaległości ...

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru ja za swoją kostkę płaciłem w granicach 60 zł za 1m.kw. To była cena za wszytko czyli materiały (kruszywo grube, drobne, piasek, cement i ... chyba tyle + oczywiście 2 rodzaje kostki) i za robociznę. To było w zeszłym roku, ale z tego co się orientuję, to ceny się nie zminieły, albo zmieniły niewiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George!

Dzięki za odpowiedź.

Brzoza!

Tylko jakbyś mnie jeszcze mógł oświecić co to takiego te płyty yomb?? :o

Aneta!

To białe jeszcze mam. Wysyłam Ci na priva telefon do mnie w razie "W".

 

Aaleee się nam pogoda polepszyła, prawda?? Można budować, sprzątać śmietnik na około budowy i na głowę się nie leje :lol:

Pewnikiem Organizacja załatwiła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza!

Tylko jakbyś mnie jeszcze mógł oświecić co to takiego te płyty yomb?? :o

 

Pewnikiem Organizacja załatwiła :wink:

 

Baru YOMB to płyta wielootworowa drogowa o rozmiarach 1.0m x 0,75m i gr ok 12 cm

te płyty układa sie na podobnej podbudowie jak kostka brukowa lub na piasku i wtedy "przerasta" trawa przez otwory w betonie - czyli masz jednocześnie utwardzony podjazd i trawnik

cena za kostke na podbudowie lub YOMB na podbudowie piaskowo - cementowej o grubości 30 - 40 cm to 65 PLN/m2

w przypadku kostki grubszej (od 5-6 cm) i jesli chcesz fakture VAT cena w góre

w przypadku duzych ilości i cieńszej kostce - cena w dół

 

 

a w Sobótki pogoda wymarzona

tak Baru ... Organizacja moze wszysko :wink: ...załatwiła wiec na dziś taka fajniasta pogoda :D

a

i własnie brakuje mi (oprócz januszka) jeszcze janona, tampiko filipsa ... - kochani co u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza napisał

własnie brakuje mi (oprócz januszka) jeszcze janona, tampiko filipsa ... - kochani co u Was ?

 

Melduję się i pozdrawiam Wszystkich

Raduje sie serce, raduje się dusza.......... mury pną sie do góry.

Fundamenty śliczne, ocieplone na tym wylana posadzka i leza sobie piekne palety z Ytongiem 36,5 owinięte żólciotka folia. wkoło zieleń aż kipi

i łąki z łanami polnych maków. Na to wszystko patrzą moje wierzby z zielonymi bujnymi czuprynami...........echhhhhhhh rozmarzyłam sie .

 

Sciany juz podciagniete na wysokosc szesciu bloczkow.........teraz rusztowania i jedziemy w góre...wszystko dopieszczone, na budowie czysciusienko.........moja firma umie sobie robic reklame :lol:

Sasiad zazdrosnym okiem patrzy..juz widzi swoj bład.........postawili mu sciany.......a w srodku piach.........oj bedzie sie trzeba wyrabiac taczkami przy posadzkach :D

 

 

greggratulacje.......Ty juz masz to za sobą.

Do Aniki

Czekam na wytyczne odnosnie lipcowki.........co, ile i czego........pisz na priv.....padło mi GG.

Ja nawet nie wiem jak ja mam tam dojechac ........buuuuuuu ........ratunku.

................ Buzki dla Wszystkich...........do zobaczyska.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao belli 8)

 

Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj nareszcie mam chwilke czasu wiec poczytalem i melduje sie w "grupie".

 

Widze ze pracujecie dzielnie a niektorzy juz nawet skonczyli - gratulacje

 

Mamy w domu wielkie zamieszanie i dlatego ostatnio nic nie pisalem wiecej informacji napisze na stronce bo nie bede zanudzal wszystkich :wink: kto chce to poczyta :) :D :lol:

 

Buziaki i do zobaczenia :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciao belli filips ciao belli Wszyskim :D

ja miło Was czytac

tampiko - "...raduje sie serce ...raduje sie dusza ... " - ślicznie to ujełas ... :D

a nam z RSem nie udało sie spotkac ... :cry:

- mielismy ważki temat do przedyskutowania - oczko wodne, pomka, roslinki ...

ale obaj nadal usilnie pracujemy nad tematami "wodnymi", płynami

... tak marynistycznie nastawieni jesteśmy ... :wink:

i mysle, ze co sie odwlecze ...

miłego dnia

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Miło mi donieść, że zaczęli u mnie robić c.o. Cieszę się strasznie, acz ruszać się nie mogę po sprzątaniu budowlanym. Mówię Wam! ani rączką, ani nóżką! :-? Skąd u mnie tyle różnych różności było?? :o :o Nabrałam podejrzeń, słusznych chyba, że sąsiedzi mi popodrzucali.

 

Czerwcówka się organizuje. Organizacja 8) donosi, że jakieś 23 osoby będą (licząc ze współmałżelami). Dobrą markę te nasze "miesiącówki" mają :wink:

 

Brzoza: też jestem na etapie zakładania wodnych ustrojstw u siebie na działce. Na razie tylko powstał problem w którym miejscu. Bo ja najchętniej wykopałabym dziurę zaraz przy zejściu z tarasu, natomiast Pan Mąż chce daleeeeko od domu, bo komary. Faktycznie taki problem z tymi komarami??? Ale gdyby coś, to służę loiteraturą fachową :D

 

Grzesiu: cieszę się bardzo, że już mieszkacie w swoim domku :) A zapisaliście, co śniło się Wam w pierwszą noc? Podobno są to sny prorocze :p

 

Anetko, Tampiko - koniecznie zróbcie trochę zdjęć i przytargajcie na czerwcówkę. Niech Wam się pną te mury.

 

Baru! Aleś załatwiła Krasnoludka!!! :D :lol:

 

A wiecie, co Wam jeszcze powiem? Januszek jest cały i zdrów. Humor mu nawet dopisuje, a jak zobaczycie postępy na budowie, to oko Wam zbieleje :o

 

Miłego dnia i duuużo słoneczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje.

Tampiko, filips ja jeszcze nie skończyłem i nie mam tego za sobą :(. Po prostu doszedłem do tego etapu , że można bezpiecznie zamieszkać razem z rodziną :)

Pozostała do zrobienia górna łazienka i obejście. O innych szczegółach nie wspomnę :)

Sprawdza się to powiedzenie, że jak się zamieszka to już robota idzie wolniej. Przedtem pojachałem sobie na budowę w sobotę czy po południu, miałem spokój i mogłem się zająć swoimi zajęciami - robota szła. Teraz już tak nie jest. Trzeba godzić obowiązki domowe z budowlanymi. Ale i tak jest fajnie :)

Aniko nie zapisaliśmy co się nam śniło bo przez pierwsze 2 noce to mało spaliśmy przez najmłodszą pociechę - ząbkowanie :(

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Mam do Was troche nietypowe (albo bardzo typowe!) pytanie, a w zasadzie prośbę. Otóż mieliśmy zamówionego pieska, a dokładnie owczarka niemieckiego i ... jak to się - niestety - często zdarza, "sprawa się rypła". Oczywiście w domu rozpacz wielka i w ogóle ... tragedia! :(

Gdyby ktoś z Was wiedział o jakieś hodowli w okolicy albo posiadal wśród "członków rodziny" poszukiwanego osobnika, to byłybym bardzo wdzięczny za wiadomość. Najchętniej chcielibyśmy coś w miarę młodego i małego, bo choć my się psów nie boimy, to jednak ... małe jest piękne :-)

Moją wdzięczność za pomoc - w ten oczywiście wiadomy sposób;-) - okażę w sobotę u Januszka - mam nadzieję, że Gospodarz pozwoli mi na odrobinę prywaty ; :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY I DOBRA NOC - WSZYSTKIM.

 

Czerwcówko/ lipcówka zbliża się ORGANIZATORKA ANIKA telefonicznie z moją żoną poustalały sobie techniczne szczegoły żywnościowe a ja nie wiem gdzie to mam stawić się i o której i takie tam organizacyjne - nic nie wiem - czyżbym przeoczył jakieś teksty reklamowe w Nowinach.

 

Tak poważnie czy są wytyczne dojazdowe na sobotę.

 

RENIA, BRZOZA I RS - pamiętam o nagrodach za udział w konkursie i będą nagrody czyli obiecane piwa z wiejskich czyli mało znanych browarów.

 

GEORGE - szkoda e nie wcześniej bo znajomy z Lubaczowa miał takie włochate łobuziaki typu owczarek do opchnięcia.Poszukam coś dla ciebie może znajdę do soboty.

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco i pędzę do pracy aby do soboty wszystko pozałatwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...