Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mampka już jest 8) . Dziękuję ORGANIZACJO. Jestem pod wrażeniem. :o Wszystko dopięte na ostatni guzik.

Brzoza jak widać o pogodę też nie ma się co martwić - nad wszystkim czuwa ORGANIZACJA 8)

 

no jak czuwa... to ja juz nic nie mówie ...

Grześ - mniemam, ze dzieciaki masz przy kim zostawić, bo myśle, że "Ciotki" - wrazie co (jakbyś nie miał) beda do dyspozycji i chętnie sie nimi zajma - oczywiście te nietańczacew tym czasie przy rurce ...

Gregor 456 ... dziekujemy ... a Twoja sympatia i wielkoduszność bardzo nas ujmuje

... mowie za wszystkich - ale niech mnie ktos poprawi jesli przekłamałem

Janon ... karkóweczka - karkóweczką ... ale my musimy usiać przy czymś słodkim ...

pamietasz jak nam tamtym razem smakowały andruty ?

siadamy przy andrutach ... co nie ?

Renia Ty masz super! z Anetka to ja też bym chciał ...

coz ... mnie ktoś inny obiecuje porwac ...

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ksiezyc u januszka świeci zupełnie inaczej ...

 

 

 

poznałem fantastycznych ludzi

odnowiłem przyjaźnie

ludzie podkarpacia sa chyba inni

inni.... szczerzy.... szczersi ....

umieja sie zorganizowac

spotkać bezinteresownie

pomoc w odwiezieniu czy dowiezieniu

 

gdybym komukolwiek indywidualnie zaczał dziekowac ... popełniłbym foux paux

dziekuje ... gospodarzom i dziekuje gościom

 

niezapomniany wieczór

 

Gregor z zona i dziecmi ... cudowni nowo poznani (w realu) ludzie ... o fantastycznym humorze i otwartym sercu ...

rekuperator i łazienka januszka .. to cos na co januszek moze sprzedawać bilety ... i warto je obejrzec ...polecam

 

a rodzina januszka .... .zona.... córa ... syn ....jestem pod wrazeniem !

SYN - (powiem w zaufaniu) przejawia juz wielki talent TATY

Niwa ... cudowne osiedle

 

mozna było i zatańczyć przy Nil'u Sedace czy Polu Ance ...

mozna było zjeść i wypić ... do syta !!!

ale uczta duchowa ze wspaniałymi ludzmi .... to coś ... co postaram sie aby w mojej pamieci trwało...

trwało ...

... trwało

 

 

dodam jeszcze ze ORGANIZACJA dokonała pewnych podsumowań i oceniła działalnośc Gupy Podkarpackiej ....

ale o tym opowie Organizacja

 

 

 

dziekuje Wam kochani

 

p.s.

 

janon

wiedziałem, ze Jesteś najszybszy :D i za kierownica i ....wogóle

ale ze aż tak ?!!!

ja biegiem z samochodu i po schodach ... prosto do kompa aby pierwszy zdac relacje na goraco .... a tu juz post janoa !!!

o quffa ....

:-?

a wydawało mi sie ze jeszcze około 1 - sza siedzisz obok mnie ... i mówisz "brzoza ... strzemiennego"!!!

widać, że to czar zamglonego ksiezyca na mnie zadziałał ... :( :-?

Ty ... mysmy te andruty jedli ? czy nie ....

bo "Zwierzyńca" w puszce - Wojtkowa nagrode za udział w konkusie na "zlepieńce" - to pamietam, ze piłem

ale andruty ... :roll:

 

... jednak u januszka ksiezyc swieci zupełnie inaczej ...

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

wielkie dzięki gospodarzom i gościom za przemiłą atmosferę, myślę, że żadna inna grupa na forum nam nie dorównuje pod żadnym względem.

Z przyjemnością dowiedziałam się o tym, że nawet Wielki Brat chciał z nami wczoraj pobiesiadować, ale nic z tego nie wyszło (może to i dobrze).

Jestem pod wrażeniem wszelkich dokonań Januszka, przekonałam się ostatecznie do pastelowych ponadczasowych kolorów w łazience. Trzymam kciuki za to, żeby Wam się szybko udało zamieszkać.

Wszystkim życzę dużych postępów na budowach i dobrych humorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Brzoza, Brzoza... Nie wiedziałeś, że Janon ma taki refleks? Ja też nie! :lol: Ale właśnie wczoraj u Januszka się przekonałam.

Dziękujemy Januszkowi i Gosi za gościnę i obiecujemy, że damy im chwilę odpocząć. Było odjazdowo, a ten księżyc to faktycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem się zameldować, że już wstałem ;-) i sedecznie podziękować za wczorajszy wieczór. Było naprawdę PRZESUPER !!!

Szczególne podziękowania oczywiście dla gospodarzy czyli Januszka i jego rodzinki, dla Organizacji za organizację i dla Was wszystkich za wspaniałą atmosferę i cieplutkie przyjęcie nas - nowych.

... już nie mogę się doczekać następnej imprezki, która - mam nadzieję - będzie u nas !

Całuski dla Wszystkich także od mojej żony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANI

 

 

BYŁO PYSZNIE

 

Cudowni ludzie.............cudna atmosfera.............jestem pod wrazeniem.

 

Januszkowi i Gosi ..........za użyczenie miejsca.

Anice.............za całokształt

Georgowi i Uli.............za odwiezienie

Całej Organizacji.............za to ze jesteście

http://www.nev.pl/grafika/gify/milosne/usta1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ WSZYSTKIM !

 

Moja pmniejsza połowa oraz ja serdecznie dziękujemy po kolei:

 

JANUSZKOWI I MAŁŻONCE - za wspaniałą gościnę i atmosferę.

Januszek pogratulowa raz jeszcze wspaniałej myjki ciśnieniowej haha

i pytanie czy ten taniec z rurką to byla premiera czy nie.

 

STOKROTCE Z MĘŻEM - za dużo tematów do rozmów.

 

ANICE - za zebranie takiej ekipy i jej sterowanie medialne.

 

TATANCE- za szybką dostawę mnie do punktu około domowego

 

RS - za ciekawe wiadomości na temat oaz spokoju.

 

WSZYSTKIM OBECNYM TEGOŻ PAMIĘTNEGO WIECZORA - za ciepło, które z siebie dali bo nie zmarzłem, oraz za rewelacyjną atmosferę, która bezkolizyjnie dla zdrowia przeniosła mnie na niedzielę i ciągle we mnie siedzi.

 

Pozdrawiamy wszystkich gorąco i oby wszystkim starczyło sił w realizacji swoich pomysłów.

 

Na razie hej - teraz ostro muszę popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie RODZINO internetowa,

Czołem biję dla dokonań Januszkowych, medal Ci się Januszku i Małgosi należy,

za odwagę przyjęcia tak licznej naszej rodziny :), nie wspominając już o rurce....

( Ten złoty medal, to chyba spacerował właśnie między szeregówkami, a potem sobie poszedł - razem z nami :D :D :D )

 

Wielki medal należy się Anice za organizację!

 

A nam wszystkim należy się po małym medalicku, żeśmy się oderwali od swoich cioraczek i spotkaliśmy się!!!

 

Dzięki za to WSZYSTKIM :D :D :D

 

a teraz b. proszę o przesyłanie Waszych prac fotograficznych na krzynkę, albo wiadomość jak odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam do Was prośbę.

Proszę napiszcie z czego macie zbudowane ścianki działowe.

W projekcie mam na parterze pustaki keramzytobetonowe gr. 11.5 cm na poddaszu płyty GKF.

Chciałabym mieć ściany murowane na parterze i poddaszu.

Jak myślicie zamówić keramzyt czy coś tańszego. Jeśli tańsze to co?

Dużo tańszy jest siporex ok. 20 zł/m2 (to jest taniej o ok10 zł/m2), ale mam do niego jakieś anty nastawienie, a porotherm i pustak ceramiczny w podobnych cenach.

Jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadałoby wspomniec o dyplomach ...

wiec powiem, że za wybitny wkład w rozwój Grupy Podkarpackej ORGANIZACJA

( rekoma i ustami januszka) przyznała dyplomy,

które zostały wreczone uroczyscie w swietle jupiterów, błysku kamer-filmowała Anetka

i otrzymali je m.in. Anika, RS i Greg

RS i Greg za najdłuzszy i aktywny staż

Anika za wkład organizacyjny i rozruszanie grupy :D

GRATULACJE, BRAWO

Stokrotko - JUNIOR - Januszek jest wspaniały i On był z nami do końca ! :D

Anetko proponuje Ci głogowski beton komórkowy nie tylko ze wzgledu na koszty ale ze wzlędu na mozliwośc

1. łatwego w nim kucia bruzd dla instalacji elektrycznej

2. jak zechcesz powiesic obrazek na scianie to wbijasz gwóźdź nie szukasz wiertarki i dybli

3. lekkość bloczków - wazne dla scianek poddasza ...

4. ciecie pustaków - tniesz zwykła piła

a "anty nastawienie" zostało Ci prawdopodobnie zakodowane po bloczkach stalowowolskich- ( tych stalowo sinych) do których dodawano popioły wielkopiecowe a pustaki te określano jako "niezdrowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zeżarło mi posta. A dlaczego???

 

Jeszcze raz, więc...

 

Uprzejmie informuję, że pozapychałam Wam skrzynki zdjęciami. Fachura ze mnie żadna :cry: Cóś będę kombinowała :-?

 

Tatanka: obiecany adres do meblarza kuchennego:

Rewera Mieczysław

86 340 69

602 355 781

Ciekawa jestem wrażeń :p

 

AnetaS: ścianki działowe z białego siporex'a są spoko. Nastaw się pozytywnie: lekki, nieszkodliwy, dobry do cięcia i kucia...

 

Muszę zrobić odprowadzenie wody deszczowej. Nie umiem. Polecicie mi jakiegoś fachowca???

 

Pozdrawiam i dużo słoneczka życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś podobne doświadczenia. W planie domu mam piwnice pod częścią dokładnie na połowie. Może lepiej zrobić pod całością budynku, prawdopodobnie koszt nie będzie dużo większy, gdyż teraz (fundament) trzeba łączyć jedną część z drugą schodkami tak jest w planie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnetaS

Ja będę mieć ścianki działowe z maxa 25 cm i 12 cm, ale u mnie ściany zewnętrzne też są z maxa, więc nie zmieniam.

Myślę, że powinnaś wziąć pod uwagę taką sprawę: jak później będziesz wieszać jakieś szafki, obrazy itp. lub drążyć jakieś przewody, w niektórych materiałach jest łatwiej w innych trudniej. Akustyczność ścianek też jest ważna. Musisz zdecydować co ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...