Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Jestem pod wrażeniem gościnności Agaty i jej męża. Tak jak przypuszczałem spotkanie przy ognichu jest bardziej ciekawe niż w knajpie. I ta swoboda... Jakby brał w tym udział jakiś zatwardziały wielbiciel mieszkań, to zaraz by zmiękł. A ta okolica ... Pomijam sąsiadów, zresztą zaczynam o nich się bać poznawszy pana domu :wink:

Jeszcze raz dziękuję Gagata! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, no to strasznie mi (nam) miło :oops:

To ja Wam chciałam podziękowac za odwiedziny (co za wersal się nam tu robi :grin: )!

Dla nas między innymi kupno domu było ważne dlatego, że bardzo lubimy gościć ludzi u siebie. A to było nieco magiczne spotkanie - znajomi witrualni okazali sie być ludźmi z krwi i kości! Dla mnie jednak to medium (internet) jest wciąż pełne niespodzianek..

Miałam początkowo pomysły (i nawet trochę wyrzutów sumienia), żeby pogadać o, ogólnie rzecz ujmując, "muratorowaniu" (właśnie kupiłam czerwcowy), ale - tak się zrobiło fajnie towarzysko po prostu, że nie miało to chyba sensu - nic na siłę (no, parę zdjęć obejrzelismy.. parę pytań padło..) a te sprawy możemy zawsze załatwiać na FORUM.

Agnicha i Frankai: Co do Romana to coś w tym jest !! A sąsiadom jeszcze nie dał poznać swojego "prawdziwego" oblicza .

Nawet go ostatnio pytałam czemu ich dotąd oszczędził (wciąż myslą, że jest miłym i sympatycznym panem w średnim wieku...:lol:) - ale .. to w końcu sąsiedzi. Tak poważnie mówiąc to ostateczność gryźć sie z sąsiadami. Ale czasem, kiedy wyczerpie się już inne opcje.. Zobaczymy.

 

No - mam nadzieję, ze następnym razem będziemy już może przesiadywać na tarasie, albo przy murownym grillu, albo przynajmniej działka będzie sprzątnięta!

 

Dzięki Alanta( w imieniu domku) za tą "duszę" (tego dokładnie szukaliśmy) i przyznacie.. tyle zieleni, ptaszki śpiewają, a wieczorem żaby wydzierają się jak głupie...

A co do remontu - to po kawałeczku...

Wysyłam na prywatne dwie fotki (może wysłac też nieobecnym?)

Niektórzy nie zdążyli się załapać, a niektórzy ..... nie chcieli (???)

 

No i mam nadzieję, ze niedługo poznamy męża Agnichy.. :wink:)

 

Baba - pamiętam o co pytałaś, lada dzień dam odpowiedź.

A zwierzątko kudłate było tak grzeczne, jak by go nie było! Gdybyś nie zapytała, czy moze przyjść - moglibyśmy nie zauważyć, straszne miły piesek.

A Łajkę, której może trudniej byłoby nie dostrzec, wciąż widzimy jak startuje do naszej kocicy, w celach rozrywkowych tylko i wyłącznie, przyprawiając ją niemalże o palpitacje! (totalny jeż na grzbiecie i ogon jak szczotka do butelek).

 

Pozdrawiamy !!

 

 

 

 

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Gagata dnia 2002-05-21 18:52 ]</font>

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Gagata dnia 2002-05-23 13:40 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palpitacje są podobno bardzo dobre na serce!! :wink:

 

Dzięki ludziska za fajowe popoludnie!

A Państwo Gagatkowscy mają u mnie dożywotnio 200 pkt. [w skali 10 punktowej] za tego GRILLA*! ...bo rzadko ludzie są tak mili, by realizować moje kretyńskie pomysły.... :grin:

pozdrówka!

 

*z siatki ogrodzeniowej, dla pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryniu - długo by opowiadać o mężu Gagaty. Jest to przesympatyczny mężczyzna, ale lepiej mu nie podpadaj, bo zginiesz - i wcale nie chodzi o przemoc - wszystko zgodnie z prawem - BARDZO ZGODNIE Z PRAWEM - i to właśnie jego mocna strona. Jak ktoś mu podpadnie - to on nie popuści :grin: mam rację ludziska :wink:

 

Gagata. Tak - ja stanowczo coraz częściej myślę kiedy zwołać spotkanie i kiedy Maciek będzie w domu.

 

pozdrawiam wszystkich oraz pupilki wszystkich (koty i psy, oraz przyszłe rybki męża Alanty w historycznym już akwarium na pół ściany :grin: )

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2002-05-23 12:24 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...