Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

zadowolony jestes z tego Astrobud-u? nie było problemu z transportem do szczecina? jesli mozna zapytac co brałes unich?

bardzo zadowolona :) brałam od nich WSZYSTKO do ocieplenia domu. W Szczecinie był problem nawet ze styropianem (termoorganiki) już nie mówiąc o tynku Caparola. U nich wszystko - bez problemu, nawet ściągnęli mi jakiś kosmiczny produkt do obłożenia wieńca nad wejściem do domu, bo nie chciałam tam styropianu. Z transportem bez problemu. Albo HDS albo kurier. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ceny są zbliżone to znaczy że żaden nie starał się dać korzystnej ceny... świeżo jestem po wycenach wszędzie gdzie sie da. ostatecznie cenowo wygrał nowogard i pcv (inna firma ale z nowogardu) i drewno. mało tego firma od drewna była tak miła że w cenie sosny litej mam mahoń :-)

 

Poproszę namiary na firmę z oknami z Nowogardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie było mnie jakiś czas związku z tym iż planowana działka którą miałem kupić nie wypaliło.

Wiem ze zawsze jesteście w stanie pomóc, dlatego mam pytanie, czy widzieliście może ciekawe ogłoszenia sprzedaży działek w waszej okolicy?

W grę wchodzi lewy brzeg : Kościno, Dobra, Grzepnica, Dołuje i inne nieodkryte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje numer do osoby która u mnie robiła i wszystkim moim znajomym.

 

792 632 104 Mebel Best , p.Michał. Porszę powiedzieć że dostała Pani numer od Tycjana.

 

Pozdrawiam

 

Rozumiem,że jesteś zadowolony :);) amożna poprosić np pare fotek kuchni na maila???

i napisz oni są w jakiej półeczce cenowej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że jesteś zadowolony :);) amożna poprosić np pare fotek kuchni na maila???

i napisz oni są w jakiej półeczce cenowej??

 

jestem i planuje dalszą współpracę. półka cenowa jest zależna od tego co kto sobie zażyczy. nie istnieje coś takiego jak dobrze zrobione, dobre jakościowo a tanio :) niestety kuchnia na wymiar w dobrym guście i z porządnych materiałów to luksus. Zdjęć niestety nie wyślę bo moja kuchnia to unikat i chce żeby taka pozostała :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i planuje dalszą współpracę. półka cenowa jest zależna od tego co kto sobie zażyczy. nie istnieje coś takiego jak dobrze zrobione, dobre jakościowo a tanio :) niestety kuchnia na wymiar w dobrym guście i z porządnych materiałów to luksus. Zdjęć niestety nie wyślę bo moja kuchnia to unikat i chce żeby taka pozostała :rolleyes:

 

 

Luksus pojęcie względne.:):)

 

Nie zwalę projektu od Ciebie po prostu chciałam zobaczyć jaki jest facet pomysłowy i jak robi...Mtślałam że jak polecasz to i pokazesz co polecany robi, tym bardziej że facet nie ma żadnego biura ,żadnej wystawki itp...

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj forum i spadło mi jak z nieba.

Czy zna ktoś i poleci:

1. stolarza do zrobienia schodów – jest sporo w internecie, ale ciężko znaleźć jakieś opinie,

2. firmę do zrobienia kanalizacji deszczowej i sanitarnej na zewnątrz – szambo betonowe, drenaż itp.

3. kogoś od ogrodzenia z bramą samonośną, przesuwną.

 

Za wszelkie sugestie byłbym wdzięczny, ponieważ ciężko mi coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj forum i spadło mi jak z nieba.

Czy zna ktoś i poleci:

1. stolarza do zrobienia schodów – jest sporo w internecie, ale ciężko znaleźć jakieś opinie,

2. firmę do zrobienia kanalizacji deszczowej i sanitarnej na zewnątrz – szambo betonowe, drenaż itp.

3. kogoś od ogrodzenia z bramą samonośną, przesuwną.

 

Za wszelkie sugestie byłbym wdzięczny, ponieważ ciężko mi coś znaleźć.

 

Witaj,

od razu odpowiadam, że nie polecę, bo potem będziesz pisał, że nikt nie odpowiada :)

A nie polecę pkt 1-2 bo już 6-7 lat minęło i nie wiem co i jak oni teraz robią. Chyba, że naprawdę nie będziesz miał z kogo wybierać...

Pkt 3 - jeszcze nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...