Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Z cyklu "Niespodzianki na budowie" - właśnie okazało się, że w kotłowni (!) mam położone ogrzewanie podłogowe (?!?). Nee wiem po co, nie wiem dlaczego (nikt nas nie pytał) ani nie wiem skąd idzie zasilanie do niej. A podłogę trzeba skuć....

 

ja tez mam w kotłowni i nie narzekam ;) ( bo mam tam tez pralkę.) tylko ogrzewanie gazowe więc ciepło od pieca średnio daje, testowałem

zawsze możesz wyłączyć na rozdzielni . a czemu skuwasz podłoge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam w kotłowni i nie narzekam ;) ( bo mam tam tez pralkę.) tylko ogrzewanie gazowe więc ciepło od pieca średnio daje, testowałem

zawsze możesz wyłączyć na rozdzielni . a czemu skuwasz podłoge?

No problem jest taki, że nie wiadomo skąd idzie zasilanie (na pewno nie z mieszacza) więc wyłączyć się nie da. Zresztą jeśli nie wiadomo, że coś jest to trudno to wyłączyć ;) Podłogę skuwam bo rozbudowuję się i kotłownia będzie przeniesiona do nowego lokum, a teraz ciągnąłem kabel zasilający do nowej tablicy rozdzielczej. Jak tylko uda mi się złapać jakiegoś hydraulika skuta będzie chyba całość, żeby nowe rurki popodłączać; może wtedy dowiem się skąd da podłogówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej firmy do wykonania ocieplenia zewnętrznego i tynków.

Zagapiłam się i nie moge nikogo znależć na ten rok.

 

to masz w sumie dwa wyjścia: umówić się na przyszły rok, ale musisz się śpieszyć, bo większość terminy ma już powakacyjne, albo szukać ekipy "z Polski", zwłaszcza ze wschodniej, bo tam jeszcze są szanse kogoś znaleźć. I nie ma co czekać - fachowców nie przybędzie, terminów też nie. A takich, co to "cudownie" mają właśnie wolny termin to się bój... Ja się bujam z hydrauliką, nie wiem czy do przyszłego roku nie będę musiał czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Czy ktoś wie gdzie można kupić w dobrej cenie z dowozem żwir 16/32 na ogród ?

Firmę która miałem "za płotem" w Dobrej (Masterbud Nosal) zamknęli i muszę szukać innych źródeł. A tam płaciłem tylko za żwir - transport zero :(

 

Cofam ;)

Okazało się, że przenieśli się 100 m dalej. Więc żwiry, piachy itp nadal można tam śmiało kupować.

 

Ale szukam kolejnego typu: gdzie można kupić płaskie kamienie ?

Fajnie jakby w okolicach gminy Dobra.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...