Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki zapiszę na przyszłość Wziąłem "Yeti" Tomaszewskiego przecieki zlikwidował i pokazał gdzie patrzeć na przyszłość :)

Styropian, elewację i podbitkę zadzwoń do Piotra Dąbrowskiego 690013511 ma fajnych chłopaków

 

tynki wewnętrzne mi robił Lis ze Stargardu, ale pewnie ma pełno roboty :(

Andrzej Lis 601-715-786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witajcie po wielu latach. Długo tu nie zaglądałam, bo budowa zakończona dawno ale teraz przymierzam się do instalacji fotowoltaicznej i chcę zapytać o Wasze doświadczenia, ew. polecenie firmy. Niestety, nie mam czasu na przekopywanie się przez wszystkie wątki na forum, może więc uda mi się znależć w naszej grupie lokalnego "guru". Dziękuję z góry za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak trobe witam po chyba 8 latach. I dokładnie to samo pytanie :-) fotowoltaika. Dzięki temu forum dużo łatwiej i taniej udało wybudować mi się, ale ten czas zap.... przerażające. Bardzo proszę o namiary i doświadczenia z firmami.

 

Ja to sobie liczyłem swojego czasu i z chłopakami w pracy co pewien czas wracamy do tematu jak któryś dostanie telefon lub ofertę od jakiegoś przedstawiciela firmy, i dalej mi to się nie kalkuluje. Jedynie w momencie jeżeli samemu się wykona instalację i montaż, oraz wszystko będzie bezawaryjnie działać przez 12-15 lat to powinno się zwrócić. Powinno. Za parę lat może coś nowego wymyślą. Szybciej chyba zdecydowałbym się na klimatyzację, jeżeli tak będzie szło z tym klimatem. Problem jest tez w przepisach, które rządzący mogą zmienić w każdej chwili :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój sąsiad się napalił ... bo był u drugiego i "wszystko super", nawet mu powiedział, że nie ma ograniczenia w mocy "ile potrzebujesz to na tyle budujesz, 2,4,8 KW".

Ale ja w innej sprawie - szukam namiaru na osobę/firmę, która mi dorobi napęd do bramy, do której nie ma napędu w oryginale, konkretnie to Zentruro Betafence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej, witam sie po dłuższej przerwie :)

 

Biorę sie za zabudowy wnęk w mieszkaniu (sypialnia, przedpokój, łazienka) i przychodzę z zapytaniem czy ktoś może polecić sprawdzona osobę/firmę od szaf? Jako że drzwi szafy maja być przesuwne zależy mi na porządnym wykonaniu żeby po roku mi na łeb nie spadły. Wiem, że jakość kosztuje i z tym się liczę ale nie chciałabym sprzedawać nerki :) Bedę wdzięczna za każdy namiar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadszedł TEN czas, że mamy siwe włosy (budowa sic!) i szukamy firmy, która wykona nam podłogówkę z pompą ciepłą, rekuperację i hydraulikę. Pomóżcie Forumowcy Drodzy. http://emotikona.pl/emotikony/pic/43pomocy.gif

Wasze doświadczenie jest bezcenne. Kompleksowo? Osobno firmy do poszczególnych etapów? Ostatnio odwiedził nas Pan z odręcznym kosztorysem na gazecie w wysokości 140 tys zł. ... http://emotikona.pl/emotikony/pic/035.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadszedł TEN czas, że mamy siwe włosy (budowa sic!) i szukamy firmy, która wykona nam podłogówkę z pompą ciepłą, rekuperację i hydraulikę. Pomóżcie Forumowcy Drodzy. http://emotikona.pl/emotikony/pic/43pomocy.gif

Wasze doświadczenie jest bezcenne. Kompleksowo? Osobno firmy do poszczególnych etapów? Ostatnio odwiedził nas Pan z odręcznym kosztorysem na gazecie w wysokości 140 tys zł. ... http://emotikona.pl/emotikony/pic/035.gif

 

Rekuperację montowała mi firma ZCI Pajos. Mogę polecić ;) Montują też pompy ciepła. Natomiast nie wiem, czy rozkładają podłogówkę i zajmują się hydrauliką.

Namiar na mojego hydraulika: Grzegorz 509 634 662.

 

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...