Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

 

serwis coroczny - sam okamienia :lol: coś masz zle zrobione,popytalam znajomych maja dokladnie jak ja- niegdy cieplej wody nie brakuje.

 

BTW, czy ktos robi ładne ogrody w Szczecinie???

O dziekuje, ale kurcze,c o moge miec zle????jak to serwis sam odkamienia???W trakcie przeglądu?bo u mni epowiedzieli, ze jedynie wymiana pomoze :evil: W kazdymrazie nastepnym razem bedzie Dietrich :p

 

Wróciłam ze szczecinskich wojazy. Ogladalam 8 działek i padłam na nos pod koniec. Na chwile obecna zastanawiamy sie na Warszewem, mój maz zachwycony, ja mniej, bo przyzwyczaiłam sie do wiejskich klimatów i lasu dookoła. Druga poowa zdecydowanie jednak odmowiła mieszkania na peryferiach :cry: :cry: :cry: Wygląda ze na emeryturze bede 3 dom budowała :lol:

 

Gosiu, na Warszewie jest jedna szkoła podstawowa, ale przepełniona - dzieci uczą się w systemie zmianowym. Znajome dzieci z Warszewa w wieku gimnazjalnym narzekają na przeładowane autobusy i trudności w dotarciu do centrum. Ponoć jest w planach budowa drugiej szkoły, ale nie wiem kiedy.

 

A w Wielgowie byliście? W granicach miasta, a lasu ile dusza zapragnie. Bardzo ładne osiedle się tam buduje - m.in. bryta ma tam dom.

Ja też mam dom w Wielgowie. Szkoła fajna, bo mała. Wszystko pod kontrolą. W klasie córki jest 15 osób... Poziom ponoć wysoki. Dojazd luzacki, a las.... Puszcza Goleniowska.... Polecam :) W życiu nie zamieniłbym na Dobrą. Bez urazy, ale domki jeden przy drugim, goło i wesoło, do tego pole ryżowe... A tu w Wielgowie prawdziwki rosną w ogródku... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budowniczych naszego pięknego regionu ja już na swoim od czterech miesięcy i wiem teraz że życie jest piękne no ale czas do pracy więc zapytanie kto z was potrzebuje drewno kominkowe dąb,buk,grab,brzoza mam do sprzedania duże ilości no muszę zacząć zarabiać na ten swój raj na ziemi zainteresowani proszę o kontakt nr tel 668031394

Witam,

Panie Sebastianie chciałem skorzystać ale ceny to ma Pan niestety zaporowe... :(

Pozdrawiam

 

Jeśli ma zarobić na raj na ziemi to ceny muszą być odpowiednie. :wink:

 

;-)

 

 

Witam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi napisac, jak wyglada odbior domu?

Nadzor budowlany go odbiera, tak? mierza taki domek z zewnatrz, czy sie zgadza?

 

Nie to robi geodeta to geodezja powykonawcza .

+ umowy i odbiory mediantow (prad,woda ,gaz )

odbior kominiarski

 

skladasz i czekasz 3 tyg.

 

Moze czegos zapomnialam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby mi napisac, jak wyglada odbior domu?

Nadzor budowlany go odbiera, tak? mierza taki domek z zewnatrz, czy sie zgadza?

 

Nie to robi geodeta to geodezja powykonawcza .

+ umowy i odbiory mediantow (prad,woda ,gaz )

odbior kominiarski

 

skladasz i czekasz 3 tyg.

 

Moze czegos zapomnialam :roll:

Dokładnie tak, jak przez 3 tygodnie sie nie odezwa możesz uznac dom za odebrany :p A, oczywiscie skłądasz dziennik budowlany z odpowiednimi wpisami. Pomiary elektryczne, odbiór kominiarza, geodezja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trobe

 

U mnie projekt wentylacji mechanicznej był integralną częścią projektu składanego w urzędzie do pozwolenia na budowę.

 

 

Dzięki trobe.

Chyba zdecyduje sie na załatwienie formalności bez projektu wentylacji mech. a później postaram się o aneks do pozwolenia... choć nie ukrywam było by prościej mieć komplet od razu...

 

pzdr. rojeś

 

 

Z aneksem do pozwolenia jest trochę zachodu, więc chyba jednak prościej skompletować całość dokumentacji. Uważam, że lepiej trochę więcej czasu poświęcić na etapie projektowania i gruntownie przemyśleć różne rozwiązania zanim zacznie się budować.

 

 

Zdecydowanie zgadzam się...

ale czas goni, chciało by się ruszyć z budową w końcu a pozwolenie muszę mieć ubiegając się o kredyt...

domyślam się, że podążam niezbyt fajną ścieżką... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym forumowiczem i chciałbym się przywitać. Budujemy domek na Warszewie i chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami, jak i popytam.... :) Na początek mam pytanie o wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną, czy ktoś z Forumowiczów takową posiada, bądż ma zamiar zainstalować? Szukam wykonawcy ( solidnego) pozdrawiam Mirek

o, jak budujesz na Warszewie, to moze wiesz, czy sa jakies działki do sprzedazy?najchetniej ladnie połozone :p

 

Okolica Kredowej/Śródleśnej, na granicy Puszczy Wkrzańskiej. Miejsce extra ale ceny kosmiczne.

a jakie sa tam ceny?sa jeszcze wolne działki?

 

Gośka

 

to wpadnij do kościna 8 km od miasta :lol: piękne działki, uzbrojone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...