Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Chylę czoło, skoro tak się zachował to dobrą opinię zachowam dla siebie.

Pozdrawiam

 

 

 

 

Zauważyłem, że często pytacie o sprawdzonego wykonawcę stąd takowego wam podsyłam

 

http://www.domex-bizar.pl/index.php

 

Współpracuję z tym człowiekiem i miałem do czynienia również z jego klientami i byli bardzo zadowoleni.

Pozdrawiam

 

Pisałam o nim do MaTam ale coś*nie dotarła moja opinia. U nas nie popisał się*ten Pan, zwodził nas z podpisaniem umowy, a miesiąc przed rozpoczęciem naszej budowy ( w dniu kiedy mieliśmy w końcu wszystko dogadane i umówieni byliśmy na podpisanie umowy) najzwyczajniej na świecie nas olał, mówiąc, że nie będzie budował "bo nie". Do dzisiaj jestem wściekła na niego, bo tylko cudem w ciągu miesiąca udało nam się*znaleźć ekipę z którą właśnie kończymy stan surowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A moze ktos z forum buduje sie na zalomiu co ????Fajnie bylo by miec juz jakis sasiadów :p :p

 

A my walczymy z bankiem - nie chca dac nam transzy ( njo i chyba tego nie przeskoczymy !!!! )Musimy dofinasowac budowe .

Musze sie zebrac i poszukac okien od naszego budolanca dostalam namiary na Jakigos Pana Bogdana w sprawie okien -chyba jutro dryndne i sie umowie na spotkanie poki jest zima to moze wieksze rabaty da sie wytargowac ????

 

I kurcze sprawa ogrzewania to spedza mi sen z powiek - w ogole nie mamy koncepcji jakie tu instalowac ogrzewanie ???? na czym nie zabankrutujemy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy my mamy na szczecinskiej kogos z bankowosci, mogacego sluzyc rada (pomoca i wsparciem :) ) w kwestii kredytow hipotecznych?

 

 

ArKaMA - w ktorym miejscu Dolujow Twoja dzialeczka?

 

 

Nie narzucając się polecam Małża mojego :D . Czasem tu zagląda ale jeśli ktoś prywatnie chciałby popytać-zapraszam na priv.

 

pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów.

 

Matam - dzięki za listę - na pewno się przyda - własnie robię podchody do stopu. Pare postów wyżej 'Szczegół' pisze o wpadce z DB - podzielam tę opinie w 100%. Walczę z tym bankiem już 3 miesiące. Kręca z tygodnia na tydzień - ciągle jest coś nowego...kosztorys, zdjęcia, pogoda , decyzja, szlag mnie trafia najbardziej jak facet nie odbiera telefonu :evil: a miało być tak pięknie. Najgorsze, że wiosna idzie a kasy jak nie było tak nie ma :( Szczegół ciesz się, że dostałeś jasna odpowiedż odmowna bo ja mam pozytywna już jakieś 1,5 miesiąca. Może na mnie też szukają haka...

Do forumowiczów - podzielcie sie informacją czy ostatnio ktoś dostał kredyt na budowę (w walucie) w jakim banku? Szkoda czasu na takie banki jak DB.

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów.

 

Matam - dzięki za listę - na pewno się przyda - własnie robię podchody do stopu. Pare postów wyżej 'Szczegół' pisze o wpadce z DB - podzielam tę opinie w 100%. Walczę z tym bankiem już 3 miesiące. Kręca z tygodnia na tydzień - ciągle jest coś nowego...kosztorys, zdjęcia, pogoda , decyzja, szlag mnie trafia najbardziej jak facet nie odbiera telefonu :evil: a miało być tak pięknie. Najgorsze, że wiosna idzie a kasy jak nie było tak nie ma :( Szczegół ciesz się, że dostałeś jasna odpowiedż odmowna bo ja mam pozytywna już jakieś 1,5 miesiąca. Może na mnie też szukają haka...

Do forumowiczów - podzielcie sie informacją czy ostatnio ktoś dostał kredyt na budowę (w walucie) w jakim banku? Szkoda czasu na takie banki jak DB.

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Hej Alek,

 

co za projekt budujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów.

 

Matam - dzięki za listę - na pewno się przyda - własnie robię podchody do stopu. Pare postów wyżej 'Szczegół' pisze o wpadce z DB - podzielam tę opinie w 100%. Walczę z tym bankiem już 3 miesiące. Kręca z tygodnia na tydzień - ciągle jest coś nowego...kosztorys, zdjęcia, pogoda , decyzja, szlag mnie trafia najbardziej jak facet nie odbiera telefonu :evil: a miało być tak pięknie. Najgorsze, że wiosna idzie a kasy jak nie było tak nie ma :( Szczegół ciesz się, że dostałeś jasna odpowiedż odmowna bo ja mam pozytywna już jakieś 1,5 miesiąca. Może na mnie też szukają haka...

Do forumowiczów - podzielcie sie informacją czy ostatnio ktoś dostał kredyt na budowę (w walucie) w jakim banku? Szkoda czasu na takie banki jak DB.

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

tak czytam o tym DB i dochodzę do wniosku, że coś jest z tym zakazem udzielania kredytów. pamiętam, jak my braliśmy kredyt w mbanku i sprawa się przeciągała, to oni w międzyczasie prawie z marszu byli gotowi podpisywać umowę. gdyby dawali wtedy trochę lepsze warunki to dalibyśmy sobie spokój z mbankiem i wzięli u nich... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie można wypożyczyć jakąś dmuchawę, do ogrzania poddasza? Szykujemy się do tynków.

Zapewne ramirent. A jestescie pewni ze taka dmuchawa bardziej nie zaszkodzi, ze spowoduje miejscowe wygrzanie ??

Ja jedynie stosowalem koze, ktora defakto mi zostala :).

tak naprawdę to dużo ważniejsza jest cyrkulacja powietrza - intensywne grzanie spowoduje tylko wysuszenie tynku i będzie się kruszył, bo nie będzie miał wody, żeby związać.... pomysł z kozą jest chyba najlepszy, bo przy okazji można sprawdzić działanie wentylacji grawitacyjnej, a cyrkulacja powietrza jest naturalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów.

 

Matam - dzięki za listę - na pewno się przyda - własnie robię podchody do stopu. Pare postów wyżej 'Szczegół' pisze o wpadce z DB - podzielam tę opinie w 100%. Walczę z tym bankiem już 3 miesiące. Kręca z tygodnia na tydzień - ciągle jest coś nowego...kosztorys, zdjęcia, pogoda , decyzja, szlag mnie trafia najbardziej jak facet nie odbiera telefonu :evil: a miało być tak pięknie. Najgorsze, że wiosna idzie a kasy jak nie było tak nie ma :( Szczegół ciesz się, że dostałeś jasna odpowiedż odmowna bo ja mam pozytywna już jakieś 1,5 miesiąca. Może na mnie też szukają haka...

Do forumowiczów - podzielcie sie informacją czy ostatnio ktoś dostał kredyt na budowę (w walucie) w jakim banku? Szkoda czasu na takie banki jak DB.

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

tak czytam o tym DB i dochodzę do wniosku, że coś jest z tym zakazem udzielania kredytów. pamiętam, jak my braliśmy kredyt w mbanku i sprawa się przeciągała, to oni w międzyczasie prawie z marszu byli gotowi podpisywać umowę. gdyby dawali wtedy trochę lepsze warunki to dalibyśmy sobie spokój z mbankiem i wzięli u nich... :roll:

A propo DB

http://www.wyhacz.pl/Wyhacz/1,88542,6195569,Ciag_dalszy_problemow_z_kredytami___tym_razem_padlo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie można wypożyczyć jakąś dmuchawę, do ogrzania poddasza? Szykujemy się do tynków.

Zapewne ramirent. A jestescie pewni ze taka dmuchawa bardziej nie zaszkodzi, ze spowoduje miejscowe wygrzanie ??

Ja jedynie stosowalem koze, ktora defakto mi zostala :).

 

my mamy kozę, tylko na niższym poziomie i nie dociera to ciepło do góry.

Wczoraj zaczęliśmy ocieplać dach od środka, może dzięki temu będzie ciut cieplej.

Myślałam aby nie nastawiać jakoś na maxa tej dmuchawy, tylko tak trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie można wypożyczyć jakąś dmuchawę, do ogrzania poddasza? Szykujemy się do tynków.

Zapewne ramirent. A jestescie pewni ze taka dmuchawa bardziej nie zaszkodzi, ze spowoduje miejscowe wygrzanie ??

Ja jedynie stosowalem koze, ktora defakto mi zostala :).

 

my mamy kozę, tylko na niższym poziomie i nie dociera to ciepło do góry.

Wczoraj zaczęliśmy ocieplać dach od środka, może dzięki temu będzie ciut cieplej.

Myślałam aby nie nastawiać jakoś na maxa tej dmuchawy, tylko tak trochę

Czyli cieplo ucieka :), ale trzeba dodac ze aby nagrzac duza kubature to trzeba mega kozy i dowac jej mega jedzenia.

Ponadto robicie welne przed tynkami ?? Tynki to duuuuzo wilgoci wiec upewnijcie sie ze to dobra kolejnosc.

 

Ja welne kladlem dopiero po posadzkach bo tutaj tez duzo wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów.

 

Szczegół ciesz się, że dostałeś jasna odpowiedż odmowna bo ja mam pozytywna już jakieś 1,5 miesiąca. Może na mnie też szukają haka...

Odpowiedz pozytywna dostalem w listopadzie... Jak ja cofneli w zeszlym tygodniu to jeszcze raz dzwonilem na 100 % upewnic sie czemu. I sami potwierdzili ze faktycznie mialem decyzje pozytywna ale cofneli ja dzis (tzn w czwartek) wlasnie z tak durnego powodu. 3 miesiace podczas ktorych kilkukrotnie potwierdzali pozytywna decyzje i zapewniali ze to tylko kwestie formalne. Inaczej nie wydalbym 800 PLN na drugi operat.

Zlozcie papiery do innego banku, mi sie nie chcialo a teraz i tak to musze robic ale ile czasu stracilem!!! Najwyzej bedziecie mieli dwa banki do wyboru czyli argument do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Zielona Górka" jest tuż przed tablicą Dobra od strony Wołczkowa ( skręt w lewo, piaszczysta droga lekko w górę), w 2008 ruszyło tam sporo nowych inwestycji, więc mam nadzieję, że na forum namierzę przyszłych sąsiadów, tym bardziej, że na pierwszy rzut oka 3 budowy prowadzone są wzorowo ( czyściutko, równiutko, szybko).

A co do DB to mam u nich kredyt w CHF, ale mam mieszane uczucia, co do obsługi klienta.

 

Pozdr,

Zoszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...