Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

[...]

... :lol:

 

A możesz rozwinąć? Na co zwrócić uwagę?

Gdzie w takim razie zakupić zestaw alarmowy, który będzie mógł być serwisowany (poza firmą ochroniarską) i czy będzie on możliwy do podlączenia pod system monitorujący firmy ochroniarskiej ? (kompletnie zielona jestem w tym temacie)[...]

Nowoczesne systemy alarmowe są przystosowane do wszelakich urządzeń powiadamiających. Firmy ochroniarskie dadzą radę i chętnie przejmą serwis nad każdym sprzętem.

Wydaje mi się, że lepiej zamontować system przez fachowców, ale nie przez firmę ochroniarską. W momencie rezygnacji z usług, zabierają nadajnik i do widzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

w cenie jest materiał, robocizna i sprzęt który w całości zapewniany jest przez firmę . Po mojej stronie jest zapewnienie mediów. materiał na ściany purotherm, strop lany ściany działowe też są w zakresie zlecenia - wszystko jest wyszczególnione w dość precyzyjnej specyfikacji którą razem uzgadnialismy.

 

 

Jarek mozesz podac ich namiary na priva? Robie sobie liste wykonawcow do rozmow w marcu :) Akurat wtedy skladam papiery na pozwolenie na budowe, to do czerwca wybiore sobie wykonawcow czy technologie ;)

 

Szymek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

właśnie przeżyłam pierwsze rozczarowanie związane z budową, bo wykonawca wycofał się tuż przed podpisaniem umowy

przysłał za to swojego kolegę o którym nic nie słyszałam

Pan kolega chce wybudować stan surowy otwarty za 32 tys (bez dachu), materiały rozlicza wg cen netto.

Cena moim zdaniem dobra (mój dom z podaszem użytkowym ma ok.200 m powierzchni całkowitej, ściany jednowarstwowe, w cenie klinkier)

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

właśnie przeżyłam pierwsze rozczarowanie związane z budową, bo wykonawca wycofał się tuż przed podpisaniem umowy

przysłał za to swojego kolegę o którym nic nie słyszałam

Pan kolega chce wybudować stan surowy otwarty za 32 tys (bez dachu), materiały rozlicza wg cen netto.

Cena moim zdaniem dobra (mój dom z podaszem użytkowym ma ok.200 m powierzchni całkowitej, ściany jednowarstwowe, w cenie klinkier)

Co sądzicie?

Wg mnie cena jest dobra, ale... skad wiesz ze ten kolega ma odpowiednie umiejetnosci i sprzet ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

właśnie przeżyłam pierwsze rozczarowanie związane z budową, bo wykonawca wycofał się tuż przed podpisaniem umowy

przysłał za to swojego kolegę o którym nic nie słyszałam

Pan kolega chce wybudować stan surowy otwarty za 32 tys (bez dachu), materiały rozlicza wg cen netto.

Cena moim zdaniem dobra (mój dom z podaszem użytkowym ma ok.200 m powierzchni całkowitej, ściany jednowarstwowe, w cenie klinkier)

Co sądzicie?

 

Po pierwsze nie ufać.

Niech poda co budował - jedź sprawdź, porozmawiaj,pooglądaj. Najlepiej z kimś kto się trochę na tym zna - chyba że ty się znasz. Często występuje dylemat cena-jakość ale to można rozwiązać dzięki dobremu kierbudowi.

Ta oferta jest cenowo jest OK reszta w twoich rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś już zaczyna albo się rozgląda?? My jesteśmy na etapie wyboru projektu no i sumiennie rozglądamy się za działką spełniającą nasze oczekiwania. Wiem ,że jeszcze przed nami wieleeeee nim cokolwiek się zacznie dziać na jeszcze wyimaginowanej działce ale nic to od czegoś trzeba zacząć:)Pytanie jednak jest. Nie jesteśmy z Gryfic ani okolic więc nie znamy jeszcze żadnej godnej polecenia ekipy........Kogoś polecacie??

I jeszcze jedno pytanie gdzie jest LISTA wykonawców?? Nie mogę tego odnaleźć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o wiezbe : czy wszedzie u nas impregnowane sa metoda zanurzeniowa czy moze ktos sprzedaje "lepsza" (np zanurzeniowo - cisnieniowa). A jezeli tak to ile % jest drozsza ? Czy ogolnie sa strugane czterostronnie czy raczej nie ?

 

Fantom

kiedy my kupowaliśmy impregnacja ciśnieniowa podnosiła cenę o ok. 25%, ale wydłużała też okres oczekiwania o ponad 4 tygodnie... nie do zaakceptowania dla nas :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...