Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

No dobra skoro tyle ludzi nie może tego 2 maja, to ustalamy na sztywno:):)

 

datę*spotkania na 9 maja 2009 r. w Kościnie

 

Teska, % tak, co kto lubi i na co ma ochotę:)

 

Może już*na tego 9 maja będą*u nas okna.......

 

Nas na 99 % nie bedzie :( Mam jakies szkolenie wyjazdowe i bede chyba 9 wieczorem na miejscu dopiero

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra skoro tyle ludzi nie może tego 2 maja, to ustalamy na sztywno:):)

 

datę*spotkania na 9 maja 2009 r. w Kościnie

 

Teska, % tak, co kto lubi i na co ma ochotę:)

 

Może już*na tego 9 maja będą*u nas okna.......

 

Nas na 99 % nie bedzie :( Mam jakies szkolenie wyjazdowe i bede chyba 9 wieczorem na miejscu dopiero

 

Fantom

 

Jakby bylo 10 maja ... to na 99% bedziemy. I moze ktos z Dobrej kolo szeregowca teren zaproponuje ? Jest tam sporo budow forumowiczow, wiec mozna by przy okazji sie pochwalic i dac / pobrac dobre rady w praktyce.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz z innej beczki, marzy mi się*kuchnia w stylu angielskim, gdzie polecacie robić*projekt?? Potrzebuję*na już, bo chciałabym ustawić*sobie elektrykę*w kuchni.

 

Ja mogę powiedzieć gdzie tego nie robić! Zresztą, jest to kilka postów wyżej...

 

A może w Kobylance? Oni lubią takie klimaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Ja mogę powiedzieć gdzie tego nie robić! Zresztą, jest to kilka postów wyżej...

 

A może w Kobylance? Oni lubią takie klimaty...

 

A może coś*więcej, gdzie w Kobylance??

 

Widzę, ze nie wiecie, ale w Kobylance ( kierunek Stargard Szcz.) jest tylko jedna możliwość :

http://www.zengota.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="Asia i Robert"]

Witam

 

Gdzie mogę kupić w dobrej cenie komplet materiałów na strop typu teriva? Druga sprawa jak rozliczaliście się z kierownikiem budowy bo ostatnio rozmawiałem z jednym to powiedział, że bierze 600zł za miesiąc i to ja decyduje na ile miesięcy go potrzebuje, średnio na 4 miesiące czyli na stan surowy gdyż potem podobno już nie potrzeba kierownika.

Jeśli ktoś może polecić jakiegoś kiera proszę o namiary na niego.

Tak jak już inni pisali - umawianie się na "miesięczną pensję" to przesada - chyba że chcesz utrzymywać kierbuda :D

 

podobnie z umawianiem się "za wizyty" - trudno potem nad tym zapanować

 

najlepiej ustalić kwotę za całość

 

mogę spokojnie polecić naszego kierbuda - obecny od zawsze aż do teraz - również przy ocieplaniu i regipsach, a nie tylko przy stanie surowym

pomocny we wszystkich kwestiach

 

Witam Was,

po takiej rekomendacji jakiej udzieliliście "swojemu" kierownikowi, to aż chce się poznać człowieka!

Jeżeli nie sprawi to Wam większego problemu, to również i ją poproszę o namiar na priva.

Chcemy zacząć budowę w lecie br. i z chęcią skorzystamy z podpowiedzi.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

A my juz sie zdecydowalismy na okna z firmy M&S- zwlekam z zamowieniem juz chyba ze 2miesiace bo czekamy na trnasze i teraz oferta jest korzystniejsza niz te 2mce temu !!!!

Zaproponowano nam okna 3szybowe .

 

No i tez odezwal sie ekodom i tez teraz okna 3 szybowe ma w promocji ale jednak w M&S sa tansze wiec bierzemy tam .Ale za to eko dom ma tansze bramy garazowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu nowa. Dopiero zaczynamy papierologię. W związku z tym mam wielką prośbę o namiary na architekta, który dokona adaptacji projektu typowego (mój e-mail [email protected]). Nie ukrywam, że zależy mi na tym aby nie był drogi. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu nowa. Dopiero zaczynamy papierologię. W związku z tym mam wielką prośbę o namiary na architekta, który dokona adaptacji projektu typowego (mój e-mail [email protected]). Nie ukrywam, że zależy mi na tym aby nie był drogi. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

 

poszlo na priv.

Co do ceny, to dopiero poczaterk wydatkow :) Ale dalem namiary na dobra/tania architektke

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...