Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Dzięki Aniutka, problem w tym, że w okolicach Goleniowa nikt nie chce zabrać styropianu. Powiedzieli mi, że najbliżej zajmują się tym Police :o Będę musiała sprawdzić ile sobie zażyczą za kontener w moje strony.

sporo, ale nie pamietam dokładnie :lol: Jeśli środek transportu pozwala (albo ze znajomych ktoś posiada), duże wory budowlane i samemu zawieśc na składowisko koło Polic, wyjdzie dużo taniej a tam się płaci od tony (styropian jest lekki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gdzie od reki maja przynajmniej do ogladniecia (kolorystycznego) cegly klinkierowe ? Najlepiej Wienerberger (i Roben) bo ma spory wybor kolorystyczny i nei jest taki drogi.

 

Fantom

No to juz moge odpowiedziec sobie sam -dla potomnych.

Najwiekszy wybor chyba jest w Euro-klinkier na Obortyckiej.

Ceny - jeszcze nie wiem czy dobre. Ale przynajmniej monza ogladnac i wybrac.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz, teraz precyzyjniej:

moze ktosik wie, czy w okolicy naszego Dolujowo-Koscinowego zakatka mozna zamowic traktorek abo jakas inna rolnicza maszynke, ktora wjedzie i zorze/zabronuje moje poletko?? Chociaz kawalek, coby zruszyc...

 

Ja bym po prostu pojechal do nablizszego "prawdziwego" rolnika z trakotrem i zagadal.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz, teraz precyzyjniej:

moze ktosik wie, czy w okolicy naszego Dolujowo-Koscinowego zakatka mozna zamowic traktorek abo jakas inna rolnicza maszynke, ktora wjedzie i zorze/zabronuje moje poletko?? Chociaz kawalek, coby zruszyc...

 

Ja bym po prostu pojechal do nablizszego "prawdziwego" rolnika z trakotrem i zagadal.

 

Fantom

Ja tak zrobiłem. Prawie 1000m.kw wycenił na 50zł... Powiedziałem, że dam 40... Gość ucieszył się jak dziecko :) Wygłaskał teren aż miło :) Ale i tak mi znowy chwaszczory wyrosły... ale mam równo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym po prostu pojechal do nablizszego "prawdziwego" rolnika z trakotrem i zagadal.

 

Fantom

Ja tak zrobiłem. Prawie 1000m.kw wycenił na 50zł... Powiedziałem, że dam 40... Gość ucieszył się jak dziecko :) Wygłaskał teren aż miło :) Ale i tak mi znowy chwaszczory wyrosły... ale mam równo ;)

 

Sprobuje. Tylko ze nie mam zielonego pojecia, gdzie w okolicy moze byc jaki chlop z traktorem... :) Liczylam, ze mi ziomki podpowiedza...

Pojde spytam do sklepu. Albo do ksiedza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam nie przyjemna sprawe z "brukarzem" ktory ulozyl strasznie niechlujnie kostke granitowa i na wiele prosb aby poprawil przed rozliczeniem mowil tylko ze bedzie okey i ze poprawi. ostatecznie nie zrobil tego i nie chcemy odebrac roboty. teraz straszy nas ze wyleje przepalony olej i inne takie.

na poczatku rozmowa wydawala sie konkretna i wykonawca okey ale rzeczywistosc jest inna. sprawa otrze sie o policje i sad prawdopodobnie jesli szybko nie dojdziemy do porozumienia a nie sadze aby tak bylo. na poczatku gdy z nim rozmawialem mowil ze ma jakies pozytywne opinie na forum muratora i jest na liscie polecanych wykonawcow. nie mam niestety do niej dostepu w zwiazku z tym mam do was prosbe o jakies namiary na goscia gdyz nie mialem z nim podpisanej umowy.

chlopaczek nazywa sie bartek

jego nr tel to 509 142 747

i jezdzie bordowym vw transporterem na tylnej szybie ma napis ukladanie kostki granitowej i nr telefonu.

potrzebowalbym chociaz jego nazwisko.

w miare mozliwosci o info prosze na mejla [email protected] lub PW.

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam prosbe. Potzrebuje namary na geodete, by zrobił mi mape do celów projektowych. Potrzebny chłop uczciwy i elastyczny. Niestety musze wszystko załatwiac na odległośc. :( W szczecinie bede dopiero w sierpniu, nie dam rady wczesniej

namiary posyłam na priv, ale jest też na liście - GeoBak Piotr Bakinowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam prosbe. Potzrebuje namary na geodete, by zrobił mi mape do celów projektowych. Potrzebny chłop uczciwy i elastyczny. Niestety musze wszystko załatwiac na odległośc. :( W szczecinie bede dopiero w sierpniu, nie dam rady wczesniej

namiary posyłam na priv, ale jest też na liście - GeoBak Piotr Bakinowski

Dziękuje cudnie. Musze sie dokopac do listy. Masz u mni e nalewke z 3 miejskich wisni :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam prosbe. Potzrebuje namary na geodete, by zrobił mi mape do celów projektowych. Potrzebny chłop uczciwy i elastyczny. Niestety musze wszystko załatwiac na odległośc. :( W szczecinie bede dopiero w sierpniu, nie dam rady wczesniej

namiary posyłam na priv, ale jest też na liście - GeoBak Piotr Bakinowski

 

Również polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...