Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Szymekkk :p

Jesteśmy w tym samym miejscu, tzn w trakcie wyboru wykonawcy z tym, że od razu założyliśmy, ze interesuje nas sama robocizna - bez materiałów. Budujemy wg projektu typowego ZACISZE II /MG Projekt/

 

I tak nasi wykonawcy dawali nam ofertę za SSO z dachem /porotherm, strop teriva, dachówka ceramiczna/ od 80-150 tys. Też niezły rozrzut, ale zdajemy sobie sprawę że trzeba brać pod uwagę zaplecze sprzętowe budowlańców, ci tańsi z reguły przerzucaja na inwestora koszty szlunków, koparki itp.

 

Rozsądek podpowiada wybrać najtańszą (oczywiście spośród tych, które posiadają pełne zaplecze) - wszak to początek drogi a na horyzoncie jeszcze sporo wydatków.

I tak samo podeszłabym do twoich ofert, co prawda trudno bez znajomości szczegółów coś oceniać ale jeżeli jakość jest OK, i budowy sprawdzone to brałabym najtańszą tj C. / bo chyba dach jest 75-80PLN (bez k) robocizny za m2?/

 

Oczywiscie, ze bez "k" :) Ja wlasnie oscyluje miedzy ekipa 2 i 3.

Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Chcialbym sie przy etapie SSO zamknac w 200kPLN i oferta na prawie 300 troche mnie zaskoczyla. Moze to jak z arabskim kupcem... zaczyna od ceny nieakceptowalnej, by potem zrobic za uczciwa cene ;)

 

Pozdr.,

Szymek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja ciągle wybieram okna! Czy ktoś brał okna od firmy Elite Line z Wołczkowa. okna drewniane. Wiem że oni mają okna firmy STOLLAR. może ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi firmami? proszę o podpowiedź.]

 

Bylo 3 posty wczesniej :)Ale tez tylko pytanie.

 

Fantom

ps. w ktorym miejscu sie budujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Będę potrzebował kupić agregat gdyż prąd będę miał po około 2 miesiącach od rozpoczęcia budowy. W sumie będę go potrzebował do podłączenia betoniarki na 230V i ewentualnie jakąś wiertarkę. I tu moje pytanie gdzie najlepiej w Szczecinie kupić agregat, czy tak jak zwykle w castoramie?

Jaki polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Będę potrzebował kupić agregat gdyż prąd będę miał po około 2 miesiącach od rozpoczęcia budowy. W sumie będę go potrzebował do podłączenia betoniarki na 230V i ewentualnie jakąś wiertarkę. I tu moje pytanie gdzie najlepiej w Szczecinie kupić agregat, czy tak jak zwykle w castoramie?

Jaki polecacie?

w castoramie nie ma wyboru. polecam Armot http://www.armot-narzedzia.pl/sklep/index.php?cPath=36_38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Będę potrzebował kupić agregat gdyż prąd będę miał po około 2 miesiącach od rozpoczęcia budowy. W sumie będę go potrzebował do podłączenia betoniarki na 230V i ewentualnie jakąś wiertarkę. I tu moje pytanie gdzie najlepiej w Szczecinie kupić agregat, czy tak jak zwykle w castoramie?

Jaki polecacie?

w castoramie nie ma wyboru. polecam Armot http://www.armot-narzedzia.pl/sklep/index.php?cPath=36_38

 

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. Właśnie tam zakupiłem swój agregat i jestem z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Będę potrzebował kupić agregat gdyż prąd będę miał po około 2 miesiącach od rozpoczęcia budowy. W sumie będę go potrzebował do podłączenia betoniarki na 230V i ewentualnie jakąś wiertarkę. I tu moje pytanie gdzie najlepiej w Szczecinie kupić agregat, czy tak jak zwykle w castoramie?

Jaki polecacie?

w castoramie nie ma wyboru. polecam Armot http://www.armot-narzedzia.pl/sklep/index.php?cPath=36_38

 

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. Właśnie tam zakupiłem swój agregat i jestem z niego zadowolony.

 

A możesz podać model jaki kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

chciałabym się przywitać na forum i jednocześnie dołączyć do grupy budującej w okolicach Szczecina. Jestem na etapie pozwolenia na budowę, a dokładnie oczekiwania na jego wydanie i zaczęłam przymierzać się do rozmów z wykonawcami w celu ułatwienia mi tego zadania bardzo prosiłabym o przeslanie mi aktualnej listy polecanych wykonawców będę ogromnie zobowiazana.

 

Adres mail: [email protected]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

chciałabym się przywitać na forum i jednocześnie dołączyć do grupy budującej w okolicach Szczecina. Jestem na etapie pozwolenia na budowę, a dokładnie oczekiwania na jego wydanie i zaczęłam przymierzać się do rozmów z wykonawcami w celu ułatwienia mi tego zadania bardzo prosiłabym o przeslanie mi aktualnej listy polecanych wykonawców będę ogromnie zobowiazana.

 

Adres mail: [email protected]

 

Pozdrawiam

Witaj na forum. Popracuj troszkę na forum, a i lista się znajdzie :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej się udać by pooglądać drzwi zewnętrzne? Jakiś typ mamy, ale trzeba dla spokoju sumienia popatrzeć na inne możliwości. Spodobały nam się drzwi z firmy Stollar, ale nie mam pojęcia czy mają gdzieś w Szczecinie dystrybutora. Jakby ktoś się natknął dajcie znać. No i jeszcze - na jaką kwotę się nastawiać. Złotych klamek nie chcemy. Coś w rozsądnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stollar w swojej ofercie ma właśnie firma Elit Line z Wołczkowa, ale oprócz tego że są dość natarczywi nic o nich nie potrafię powiedzie. sam chciałbym się dowiedziećcoś na ich temat. Jakich mają montażystów i jak jest u nich z serwisem.

 

dodatkowo zapytam osoby które mają zamontowane kna balkonowe - tarasowe z tzw. niskim progiem, czy macie zamontowane okucia WK2 z niskim progiem, oraz czy dołem tzn. przy listwie nie przewiewa. bo spotkałem się ostatnio z opinią że jest to podstawow wada tego rozwiązania. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...