Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

A ja ruszę temat hydrauliki -zrobilismy wycene w 3 firmach .chcemy piec na bkogroszek + solary ( tzn zalezy czy gmina dofinansuje -no i juz wiemy ze nie finansuja w tej chwili !!!!).

ceny mamy od 47tys -55tys rozbierznosc duza i jeszcze oan ktory dal najwieksza cena normalnie namolniak jeden wciaz wydzwania mimo ze mowilismy ze to bedziemy robic za jakies 2mce i sprowadzamy cenuy jeszcze innych firm

 

-47tys w firmie na struga HYDROPAN2 djdzie do ceny cos ba pan nie policzyl hydroforu -pan bardzo malo kumunikatywny wrecz prawie niemowa !!!!!

-53tys PRO NA BOHATEROW WARSZAWY tu facet byl bardzo przekonujacy wszystko klarowal jak krowien na rowie i dawal jakies tam swoje pomysly

-55ys WINSAR TAMA POMORZANSKA -pan namolniak

 

ktos moze robil w tych firmach i ma jakies opionie na ich temat ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Szukam osob z Dobrej kolo szerogowca !

Wiem, ze jest Was tu troche :)

Jest tez moze wlasciciel domku w stanie surowym zamknietym, ktory wlasnie na dnaich wstawial okna Avante ? Przejechalem sie tam dzisiaj i widzialem nowiutki montaz. A chcialem sie dowiedziec, jak mu chodza te przesuwne balkonowe.

Domek jest od razu kolo szeregowca - na poczatku od strony granicy.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie okien...

jakiej firmy wybraliscie okna polaciowe i czym sie kierowaliscie??

Szymek

Fakro, 3 lata i jak narazie zero problemów :lol: Przeczytałam mnóstwo opinii na forum i każdy chwalił swoje, najpopularniejsze to Fakro i Veluxy, u nas zdecydował dość spory rabat.

 

Też Fakro FPP preSelect, 2 lata i bez problemów, też zdecydował spory rabat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ruszę temat hydrauliki -zrobilismy wycene w 3 firmach .chcemy piec na bkogroszek + solary ( tzn zalezy czy gmina dofinansuje -no i juz wiemy ze nie finansuja w tej chwili !!!!).

ceny mamy od 47tys -55tys rozbierznosc duza i jeszcze oan ktory dal najwieksza cena normalnie namolniak jeden wciaz wydzwania mimo ze mowilismy ze to bedziemy robic za jakies 2mce i sprowadzamy cenuy jeszcze innych firm

 

-47tys w firmie na struga HYDROPAN2 djdzie do ceny cos ba pan nie policzyl hydroforu -pan bardzo malo kumunikatywny wrecz prawie niemowa !!!!!

-53tys PRO NA BOHATEROW WARSZAWY tu facet byl bardzo przekonujacy wszystko klarowal jak krowien na rowie i dawal jakies tam swoje pomysly

-55ys WINSAR TAMA POMORZANSKA -pan namolniak

 

ktos moze robil w tych firmach i ma jakies opionie na ich temat ????

 

Dzieki za opienie na pw -wezmę pod uwage to co piszecie .Jak ktos jeszcze ma jakies doswiadczenie w tej kwestii to chetnie poslucham i poczytam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-47tys w firmie na struga HYDROPAN2 djdzie do ceny cos ba pan nie policzyl hydroforu -pan bardzo malo kumunikatywny wrecz prawie niemowa !!!!!

-53tys PRO NA BOHATEROW WARSZAWY tu facet byl bardzo przekonujacy wszystko klarowal jak krowien na rowie i dawal jakies tam swoje pomysly

-55ys WINSAR TAMA POMORZANSKA -pan namolniak

 

ktos moze robil w tych firmach i ma jakies opionie na ich temat ????

 

 

 

u nas robiła firma HYDROPAN2 - szczerze polecam

 

gadanie, marketing i ściemnianie nie zastąpi fachowości

 

jak dla mnie wszyscy fachowcy mogliby milczeć bo wiadomo " krowa która dużo ryczy mało mleka daje" czy jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki po raz kolejny ;)

 

wczoraj w końcu udało nam się odebrać pozwolenie na budowę i nie długo mam nadzieję będziemy zaczynać! Niestet oczekiwanie na pozwolenie było dość długie, co było przede wszystkim winą błędów i niedopatrzeń architekta.

Mam też pozwolenie na budowę podłącza wodociągowego (woda jest w drodzę trzeba ją tylko przeciągnąc pod drogą jakieś 5-10 m do działki.

Czy możecie polecić jakieś ekipy które zajmują się budową podłączy wodnych?

Dodatkowo czy ktoś z Was orientuje się ile kosztuje wynajęcie ToiToia na budowę, narazie zastanawiam się nad kupnem, ale może lepiej wynając.

 

Będę wdzięczna za wszystkie rady, ja narazie mogę się wypowiedzieć na temat architekta którego lepiej nie wybierać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujemy w Mierzynie, jeżeli chodzi o wodociągi to wiem że obejmują nas te w Goleniowie, powiedzieli nam że teraz mamy znaleźć ekipe która nam zrobi podłącze do płotu a potem będziemy mogli podpisać z nimi umowę na dostawę wody. Dlatego pytam o taką ekipe ;)

 

Jeżeli chodzi o toitoia to taki wychodek z desek raczej nas nie urządza, bo chcielibyśmy unkinąć zapachów i mieć możliwość opróżniania a na końcu pozbycia się zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem kilka dni temu dom na terenie dawnego NRD,kilkadziesiąt kilometrów od Szczecina.Teraz czeka mnie remont kapitalny/dach,okna drzwi,instalacje,tynki/W zwiazku ztym poszukuję sprawdzonej i doświadczonej firmy zajmującej się sprzedażą i montażem dachów/akcesoriów/z okolic Szczecina.Jedyne co nie wymaga remontu to fundamenty:)

A mówi się że Niemcy tak dobrze budowali:):):):)80 lat bez remontu i już ruina:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu przyczepę kempingową w sam raz na budowę. średnich rozmiarów, wygodne spanie dla 3 osób (2+1) zarejestrowana i ubezpieczona swoje lata ma, ale stan techniczny w miarę dobry jak na wiek., posiada sprawną instalację elektryczną z osobnym podlicznikiem prądu, wodna i gazowa tez ok. Posiadam do niej też duży dopinany przedsionek. Cena atrakcyjna do uzgodnienia mogę dowieźć na terenie Szczecina gratis. Jesli ktoś byłby zainteresowany to szczegóły do ustalenia na priv.

 

Przy okazji zapytam gdzie można kupić ładną i w miarę niedrogo kostkę brukową starobruk w kolorach melanż.

 

Przyczepka dalej do sprzedania, obnizyłem cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osob z Dobrej kolo szerogowca !

Wiem, ze jest Was tu troche :)

Jest tez moze wlasciciel domku w stanie surowym zamknietym, ktory wlasnie na dnaich wstawial okna Avante ? Przejechalem sie tam dzisiaj i widzialem nowiutki montaz. A chcialem sie dowiedziec, jak mu chodza te przesuwne balkonowe.

Domek jest od razu kolo szeregowca - na poczatku od strony granicy.

 

Fantom

 

Witaj.

Ja mam okna z Avante, w tym przesuwane. Dwa lata będzie we wrześniu.

Nie mam zastrzeżeń. Przesuwane trochę ciężko się domyka, trzeba mieć sposób...

Serwis OK. Montaż OK. Produkt OK... Mamy jeszcze rolety, też od nich i też OK.

(OknaRado)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...