Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupę.

 

Proszę o namiary na sprawdzoną ekipę od ocieplania poddasza + regipsy. Z listy probowalem, ale nie ma za wiele kontaktów, a te, ktore sa niestety nie maja terminow.

 

Podzielcie sie jeśli możecie aktualnymi cenami za m2 regipsow i ocieplenia.

 

Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

Alek

Witam sąsiada :) Pozdrowienia z Fiołkowej ;)

 

Zerknij na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .Jestem dopiero na etapie wyboru architekta projekt mam wybrany est to projekt gotowy potrzebuje tylko adaptacji .Prosze o naiary na dobrych architektów z w miare rozsądnymi cenami.Pozdrawiam z góry dziekuje za odpowiedzi.

 

Witam,

Polecam p. Agnieszke, mi w zeszlym roku robila adaptacje za 5500zl, a mialem sporo zmian w projekcie. tel.501553573

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja za geologa 2 odwierty płaciłem 600 zł a za wtrónik też 600 zł jęsli jesteś zainteresowany mogę dać namiary na priva pozdr

Witam wszystkich budujących,

chciałbym prosić także o namiar na geologa.

 

kalisttet

 

ja za geologa placilem 600zl za 3 odwierty, niestety telefon gdzies zapodzialem, firma nazywa sie EKO-GEO, ul. Kozierowskiego30,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy możecie mi napisać na jaki koszt mam się nastawić robiąc elektrykę, sieć komputerową, instalację TV. Potrzebuje znać mniej więcej przedział cenowy robocizna + materiał. Z góry dziękuje.

 

u mnie bez instalacji komputerowej wyszło ok 15.000 (materiał ok 2,5 km kabli i robocizna)

ok 240 punktów

kompletna rozdzielnia

tv 8 punktów

bez załączników i gniazdek

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy możecie mi napisać na jaki koszt mam się nastawić robiąc elektrykę, sieć komputerową, instalację TV. Potrzebuje znać mniej więcej przedział cenowy robocizna + materiał. Z góry dziękuje.

 

u mnie bez instalacji komputerowej wyszło ok 15.000 (materiał ok 2,5 km kabli i robocizna)

ok 240 punktów

kompletna rozdzielnia

tv 8 punktów

bez załączników i gniazdek

pozd

 

U nas dom 170m2+garaz 26m2 ( sila,agregat,komputer+tv w kazdym pokoju ,gniazd nie liczylam ale sporo,+zewnatrz ) material 5500zl Robocizna 4500zl.

I tez bez gniazdek a i jeszcze nie jest policzona rozdzielnia( tzn mamy 2 szt ) to jeszcze troszke dojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy możecie mi napisać na jaki koszt mam się nastawić robiąc elektrykę, sieć komputerową, instalację TV. Potrzebuje znać mniej więcej przedział cenowy robocizna + materiał. Z góry dziękuje.

 

u mnie bez instalacji komputerowej wyszło ok 15.000 (materiał ok 2,5 km kabli i robocizna)

ok 240 punktów

kompletna rozdzielnia

tv 8 punktów

bez załączników i gniazdek

pozd

 

U nas dom 170m2+garaz 26m2 ( sila,agregat,komputer+tv w kazdym pokoju ,gniazd nie liczylam ale sporo,+zewnatrz ) material 5500zl Robocizna 4500zl.

I tez bez gniazdek a i jeszcze nie jest policzona rozdzielnia( tzn mamy 2 szt ) to jeszcze troszke dojdzie

 

oj jeszcze troszkę dojdzie. Ja mam 3 rozdzielnie i wyszedł koszt 5500 (na legrandzie) - za sam materiał.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy możecie mi napisać na jaki koszt mam się nastawić robiąc elektrykę, sieć komputerową, instalację TV. Potrzebuje znać mniej więcej przedział cenowy robocizna + materiał. Z góry dziękuje.

W XXI wieku nie robi się już sieci komputerowej w domu. Wystarczy dobry router, koszt ok 80zł :) Natomiast gniazdka i włączniki, to koszt znacznie przewyższający koszt pozostałej instalacji elektrycznej!

Przy ekonomicznych (jakość+estetyka+cena) wyrobach SIEMENSa, wyszło mi ok 8 tyś ! Na pozostałą elektrykę (kable, puszki i robocizna) ok 7 tyś. dwa lata temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

to ja napisze o wykonawcy nie czekajac na edycje listy wykonawcow jesli moge..

 

jesli nie chcecie miec wykonanej kiepskiej murarki a poza tym kiepsko ulozonej karpiowki to nie wybierajcie do stanu surowego firmy pana Andrzeja N. Mit gorala upadl (ostatnio slysze to coraz czesciej).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

to ja napisze o wykonawcy nie czekajac na edycje listy wykonawcow jesli moge..

 

jesli nie chcecie miec wykonanej kiepskiej murarki a poza tym kiepsko ulozonej karpiowki to nie wybierajcie do stanu surowego firmy pana Andrzeja N. Mit gorala upadl (ostatnio slysze to coraz czesciej).

 

pozdrawiam

 

Witam,

O jakiej liscie mowa?Skad moge ja sciagnac?We wczesniejszych postach sporo bylo mowione o tej liscie, czy ktos moglby mi podeslac taka liste?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam,

O jakiej liscie mowa?Skad moge ja sciagnac?We wczesniejszych postach sporo bylo mowione o tej liscie, czy ktos moglby mi podeslac taka liste?

 

Pozdrawiam

 

"Mityczna" lista dobra i zła istnieje. Opiekuje, a na pewno opiekował się nie jaki "MATAM" Wystarczy poprosić :)

Pozdrawiam.

 

W kwestii górali, nie chcę generalizować, ale poznałem i dobrych i beznadziejnych. Wypaśli się przez lata poza domem i zapomnieli jak to jest, jak nie ma co jeść... Na szczęście są jeszcze Ci co pamiętają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy możecie mi napisać na jaki koszt mam się nastawić robiąc elektrykę, sieć komputerową, instalację TV. Potrzebuje znać mniej więcej przedział cenowy robocizna + materiał. Z góry dziękuje.

W XXI wieku nie robi się już sieci komputerowej w domu. Wystarczy dobry router, koszt ok 80zł :)

 

Nie zgodze sie. Pokaze Ci swoja siec kablowa polozna w bloku w scianie 10 lat temu i bedzie ona 10 razy stabliniejsza i kilka razy szybsza (idzie 1 GB) niz routr ktory kupisz. o "czyms" za 80 zl nie wspomne. Jak dzisiaj sie polozy kabelek na 10 gb (klasa 6 starczy) to za 15 lat dalej bedzie lepszy niz router ktory wtedy bedzie na rynku "za 80 zl" i sporo wiecej.

 

Co nie zmienia faktu ze kabel ma wady - trudno go w przyszlosci przelozyc i jest drozszy na start.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...