Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Hej

Czy ktos robil u siebie "bardziej zaawansowany" system alarmowy ? Chodzi mi o inne rozwiazania niz nawalenie czujek wewnetrznych ruchu.

Moze jakies czujki zewnetrzne lub kontraktony na ramach okiennych ?

 

Ktora firma w Szczecinie moze zrobic tego typu rzeczy ?

 

Fantom

 

Witam,

Ja zalozylem alarm wyposazony w antene gps, ktora laczy sie z firma ochroniarska w razie wlamania, zamiast kontraktonow zastanawiam sie nad czujkami dualnymi, (mniejszy koszt od kontraktonow), oraz nad czujka przeciwpozarowa, ktora takze bedzie podlaczona do panelu alarmowego.

Mi to robil p.Jacek, nr tel moge na priv przeslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.

 

Uprzejmie proszę o namiary na firmę, która zajęłaby się niwelacją terenu, robotami brukarskimi i wykonaniem systemu odwodnienia (odprowadzenie/rozprowadzenie wody deszczowej).

 

 

nasza forumowa Didi - napisz do niej prv....masz ich prawie pod nosem....w załomiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Możecie kogoś polecić od kuchni. Mam zrobiony projekt i teraz szukam wykonawcy który zaproponuje mi dobrą jakość za przystępną cenę.

 

zobacz stolarza w mierzynie...nie mam tel...ale jak jedziesz do siebie skręcasz pierwsza w prawo tuż za tablicą koniec szczecina w spółdzielcza jedziesz az do końca i tam ma warsztat Pan Tomasz idzie sie z nim dogadać.

a nie zastanawiałes sie nad kuchniami z ikea??? poczytaj wszyscy sobie chwala...i są super fronty no i cena lepsiejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy ktos robil u siebie "bardziej zaawansowany" system alarmowy ? Chodzi mi o inne rozwiazania niz nawalenie czujek wewnetrznych ruchu.

Moze jakies czujki zewnetrzne lub kontraktony na ramach okiennych ?

 

Ktora firma w Szczecinie moze zrobic tego typu rzeczy ?

 

Fantom

 

Witam,

Ja zalozylem alarm wyposazony w antene gps, ktora laczy sie z firma ochroniarska w razie wlamania, zamiast kontraktonow zastanawiam sie nad czujkami dualnymi, (mniejszy koszt od kontraktonow), oraz nad czujka przeciwpozarowa, ktora takze bedzie podlaczona do panelu alarmowego.

Mi to robil p.Jacek, nr tel moge na priv przeslac.

 

Wlasnie nei chce czujek. Znaczy sie i tak beda ale jak drugi obwod. Chcialbym miec po prostu mozliwosc pochodzenia po domu z wlaczonym alarmem - a tu musi byc jakis obwodowy (podczerwien, mikrofale lub kontraktony).

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za piękny dzień,

słoneczko świeci, ptaszki cwierkają...

Oczy przecieram i nie wierzę że to już :)

Na naszej więźbie dziś zawisła WIECHA!!!

 

NO i tu pytanie do was:)

Słyszałam że ponoć w tym momencie trzebaby ekipie sprezentować to i owo, słyszeliscie coś o tym??

 

No to gratulacje !!!

podobno taki zwyczaj

my z naszymi nie mogliśmy się jakoś zgadać

tempo mieli straszne i nie chcieli przerywać pracy

potem poszli na kolejną budowę i temat upadł

ale domek stoi

może kiedyś uda się nadrobić - kontakt mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za piękny dzień,

słoneczko świeci, ptaszki cwierkają...

Oczy przecieram i nie wierzę że to już :)

Na naszej więźbie dziś zawisła WIECHA!!!

 

NO i tu pytanie do was:)

Słyszałam że ponoć w tym momencie trzebaby ekipie sprezentować to i owo, słyszeliscie coś o tym??

 

Gratuluję :D

O poczęstunku pisaliśmy m.intutaj

- gdzieś tak w połowie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy CIEPŁY DOM Katarzyna Podemska / Szczecin.

 

Odwalili u mnie kawał dobrej roboty a i sąsiad na tym skorzystał. Po skończeniu prac u mnie szybko uwinęli się z nową kotłownią u mojego sąsiada.

Bałem się tematu ogrzewania ale wszystkim zajął się Pan Marcin Podemski (szef). Dobraliśmy materiały dobrej jakości w dobrych cenach, a montaż został wykonany szybko. Chłopaki dobrze się uwijali i każdy wiedział co ma robić.

 

Nawet wszystko zostało mi objaśnione - co i jak i oczywiście dlaczego tak a nie inaczej :)

 

Pozdrawiam,

Karol Sito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy CIEPŁY DOM Katarzyna Podemska / Szczecin.

 

Odwalili u mnie kawał dobrej roboty a i sąsiad na tym skorzystał. Po skończeniu prac u mnie szybko uwinęli się z nową kotłownią u mojego sąsiada.

Bałem się tematu ogrzewania ale wszystkim zajął się Pan Marcin Podemski (szef). Dobraliśmy materiały dobrej jakości w dobrych cenach, a montaż został wykonany szybko. Chłopaki dobrze się uwijali i każdy wiedział co ma robić.

 

Nawet wszystko zostało mi objaśnione - co i jak i oczywiście dlaczego tak a nie inaczej :)

 

Pozdrawiam,

Karol Sito

Wyglada na reklame ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.

 

Uprzejmie proszę o namiary na firmę, która zajęłaby się niwelacją terenu, robotami brukarskimi i wykonaniem systemu odwodnienia (odprowadzenie/rozprowadzenie wody deszczowej).

 

 

nasza forumowa Didi - napisz do niej prv....masz ich prawie pod nosem....w załomiu

 

Gracias Teska! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich . kilka dni temu prosilam o liste nie solidnych badz solidnych wykonawców , wysłałam maila jak nalezy i nic nawet nikt nie zechcial nikogo polecic , jak kamien w wode . obserwuje od pewnego czasu forum i zauwazylam iz jest to taka grupa znajomych zamknieta dla nowych osób , nie tak to sobie wyobrazałam , myslalam iz ma one sluzyć pomocą . a nie radami miedzy swoimi znajomymi. pozdrawiam -jestem rozczarowana :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy wysyłamy tylko osobom sprawdzonym.

Które czynnie biorą udział w dyskusji na forum.

NIe wystarczy jeden post od osoby ze stażem na forum 1 dzień,

polecający lub deprecjonujący jakąś firmę żeby dostać się na listę przykład mamy 3 posty wyżej...

Jest to taki mechanizm broniący nas przed nierzetelnymi informacjami.

Są firmy które prubują dostać się na listę, lub oczernić innych, bądź też wyłudzić ją dla swoich celów.

Kiedy będziemy pewni że faktycznie zamierzasz się budować, działasz w tym kierunku, lub po prostu angażujesz sie w życie forum nie będzie problemu z otrzymaniem listy wykonawców.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy wysyłamy tylko osobom sprawdzonym.

Które czynnie biorą udział w dyskusji na forum.

NIe wystarczy jeden post od osoby ze stażem na forum 1 dzień,

polecający lub deprecjonujący jakąś firmę żeby dostać się na listę przykład mamy 3 posty wyżej...

Jest to taki mechanizm broniący nas przed nierzetelnymi informacjami.

Są firmy które prubują dostać się na listę, lub oczernić innych, bądź też wyłudzić ją dla swoich celów.

Kiedy będziemy pewni że faktycznie zamierzasz się budować, działasz w tym kierunku, lub po prostu angażujesz sie w życie forum nie będzie problemu z otrzymaniem listy wykonawców.

 

Pozdrawiam

 

To jest to oczym dokladnie napisalam , forum jest ogólnie dostepne dla wszystkich a stwiredzenie iż nie masz stażu jest poprostu dyskryminacją . ja niemam potrzeby sie zaprzyjazniać z nikim tu obecnym ani opisywać swojich pomysłów na MÓJ dom marzeń. potrzebuje informacji lub coś przedyskutować wchodze na forum i pytam .mając nadzieje na odpowiedz ludzi życzliwych którzy z takimi problemami czy sytuacjami mieli już styczność i pomogą w rozwiązaniu . mam dwójke małych pociech , prace i dom na glowie a teraz jeszcze budowe i niestety nie moge spedzać czasu przed komputerem aby kogoś zadowolić kto stwierdzc "już ok, nadaje sie " a może mam załączyc pozwolenie na budowe ( skan) . powinniscie obronic te forum przed wami samymi . ostatnia moja wizyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy wysyłamy tylko osobom sprawdzonym.

Które czynnie biorą udział w dyskusji na forum.

NIe wystarczy jeden post od osoby ze stażem na forum 1 dzień,

polecający lub deprecjonujący jakąś firmę żeby dostać się na listę przykład mamy 3 posty wyżej...

Jest to taki mechanizm broniący nas przed nierzetelnymi informacjami.

Są firmy które prubują dostać się na listę, lub oczernić innych, bądź też wyłudzić ją dla swoich celów.

Kiedy będziemy pewni że faktycznie zamierzasz się budować, działasz w tym kierunku, lub po prostu angażujesz sie w życie forum nie będzie problemu z otrzymaniem listy wykonawców.

 

Pozdrawiam

 

Bardzo ładnie i rzeczowo to wyjaśniłaś :D . Proponuję kopiować ten tekst w podobnych sytuacjach. Sama musiałam najpierw trochę zapracować, żeby doczekać się na listę. Opłacało się, podpowiedzi forumowiczów jak i lista przydały mi się kilkakrotnie, za co teraz publicznie wszystkim dziękuję i pewnie jeszcze nie raz z "forumowych" wiadomości będę korzystać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy CIEPŁY DOM Katarzyna Podemska / Szczecin.

 

Odwalili u mnie kawał dobrej roboty a i sąsiad na tym skorzystał. Po skończeniu prac u mnie szybko uwinęli się z nową kotłownią u mojego sąsiada.

Bałem się tematu ogrzewania ale wszystkim zajął się Pan Marcin Podemski (szef). Dobraliśmy materiały dobrej jakości w dobrych cenach, a montaż został wykonany szybko. Chłopaki dobrze się uwijali i każdy wiedział co ma robić.

 

Nawet wszystko zostało mi objaśnione - co i jak i oczywiście dlaczego tak a nie inaczej :)

 

Pozdrawiam,

Karol Sito

 

Dla mnie to wygląda podejrzanie 1 post i taka reklama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...