Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Macie jakas ekipe, ktora polozy tylko styropian na chudziaku (wypoziomuje odpowiednio pod podlogowke itp) ?

W sumie jest mi to potrzebne aby moc robic dalej instalacje, a nie za bardzo wiec co taka ekipa teraz jeszcze moglaby zrobic.

 

Fantom

ps. jaka kolejnosc tych rzeczy : papa, tynki, styropian,(instalacje) wylewka ? Taka jak napisalem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakas ekipe, ktora polozy tylko styropian na chudziaku (wypoziomuje odpowiednio pod podlogowke itp) ?

W sumie jest mi to potrzebne aby moc robic dalej instalacje, a nie za bardzo wiec co taka ekipa teraz jeszcze moglaby zrobic.

 

Fantom

ps. jaka kolejnosc tych rzeczy : papa, tynki, styropian,(instalacje) wylewka ? Taka jak napisalem ?

 

My mamy wlasnie taka kolejnosc po papie byla elektryka.A styropian wykaldala nam firma od hydrauliki

 

 

WESOLYCH SWIAT WSZYSTKIM ZYCZE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakas ekipe, ktora polozy tylko styropian na chudziaku (wypoziomuje odpowiednio pod podlogowke itp) ?

W sumie jest mi to potrzebne aby moc robic dalej instalacje, a nie za bardzo wiec co taka ekipa teraz jeszcze moglaby zrobic.

 

Fantom

ps. jaka kolejnosc tych rzeczy : papa, tynki, styropian,(instalacje) wylewka ? Taka jak napisalem ?

 

My mamy wlasnie taka kolejnosc po papie byla elektryka.A styropian wykaldala nam firma od hydrauliki

 

 

WESOLYCH SWIAT WSZYSTKIM ZYCZE !!!!

 

Ja leektryke juz robie - nic nie idzie po podlodze wiec tu nie ma problemu.

a firma od hydrauliki nie chce klas styropianu - i w sumie dobrze - niech robia na czym sie znaja.

 

Fantom

ps. No i przy okazji wszytski : Wesołych Świąt - może już w nowych domkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakas ekipe, ktora polozy tylko styropian na chudziaku (wypoziomuje odpowiednio pod podlogowke itp) ?

W sumie jest mi to potrzebne aby moc robic dalej instalacje, a nie za bardzo wiec co taka ekipa teraz jeszcze moglaby zrobic.

 

Fantom

ps. jaka kolejnosc tych rzeczy : papa, tynki, styropian,(instalacje) wylewka ? Taka jak napisalem ?

 

My mamy wlasnie taka kolejnosc po papie byla elektryka.A styropian wykaldala nam firma od hydrauliki

 

 

WESOLYCH SWIAT WSZYSTKIM ZYCZE !!!!

 

Ja leektryke juz robie - nic nie idzie po podlodze wiec tu nie ma problemu.

a firma od hydrauliki nie chce klas styropianu - i w sumie dobrze - niech robia na czym sie znaja.

 

Fantom

ps. No i przy okazji wszytski : Wesołych Świąt - może już w nowych domkach :)

 

Dziwne z tym styropianem u mnie hydraulicy kładąc podłogówkę rozkładają styropian. Tylko wcześniejszy dogadałem ich z ekipą od wylewek aby ustalili poziomy i tak wyszło u mnie 11cm styropianu na podłogę. Dałem to w 3 warstwach 5cm + 3cm + 3cm styropianu z folią aluminiową. Pod styropianem dałem dodatkowo folię i papę. Samo rozłożenie styropianu nie jest jakąś sztuką.

 

Macie może jakąś ekipę która postawi mi ogrodzenie od frontu. Będę zamawiał ogrodzenie całe metalowe i potrzebuje ekipy do montażu tego ogrodzenia.

 

Z okazji świat wszystkiego najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję jakieś dobre okna z PCV w rozsądnej cenie z okolic Szczecina. Co polecacie??????

 

Z góry dziękuję za pomoc.....

 

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzą Ania i Michał

 

Polecam okna firmy Avante

 

Dzięki piękne za pomoc......

A jak z ich przedstawicielstwem? W rado można się dogadać czy są bardzo sztywni?????

Ktoś miał z nimi do czynienia?

 

I co możecie powiedzieć na temat okien Elite z Wołczkowa???

dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję jakieś dobre okna z PCV w rozsądnej cenie z okolic Szczecina. Co polecacie??????

 

Z góry dziękuję za pomoc.....

 

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzą Ania i Michał

 

Polecam okna firmy Avante

 

Dzięki piękne za pomoc......

A jak z ich przedstawicielstwem? W rado można się dogadać czy są bardzo sztywni?????

Ktoś miał z nimi do czynienia?

 

I co możecie powiedzieć na temat okien Elite z Wołczkowa???

dziękuję i pozdrawiam

A czy ktoś z Was słyszał o profilach salamnder?, a może możecie cos powiedziedź na temat okien z firmy AGAT+ ? http://www.agatplus.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do Ekstradachu nic nie mam ceny mają ok ale dali ciała przy moim zamówieniu. Specjalnie złożyłem u nich zamówienie (Roben ceramiczna) 2 miesiące wcześniej aby nie było problemu z dostawą i kiedy zadzwoniłem po dwóch miesiącach, że za tydzień będę ją potrzebował na budowie to handlowiec twierdzi, że jest problem bo nigdzie w Polsce nie można jej dostać. I zamiast wcześniej do mnie zadzwonić i mi to powiedzieć oni siedzieli cicho masakra. Zadzwoniłem do Isolacji na Świerczewskiej i powiedzieli mi, że w tydzień załatwią dachówkę. Oczywiście w Ekstradachu twierdzili nadal, że dachówka jest nie do załatwienia - po tygodniu maiłem dachówkę na budowie z Isolacji w cenie lepszej niż w Ekstradachu.

W Ekstradachu brałem obróbki blacharskie i okna Velux gdyż w Isolacjach mają tylko Fakro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, gdzie w Szczecinie rzetelnie i profesjonalnie zrobią mi wycenę materiałów na dach. Dach wielospadowy.

 

Jaka dachowka ?

Jak np. ceramiczna Roben to polecam Isolacje. Dobrze wyliczone i w super cenach.

 

Fantom

Napewno będzie to dachówka ceramiczna. Co do producenta to narazie badam rynek. W tej materii również proszę o uwagi co do jakości i ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do Ekstradachu nic nie mam ceny mają ok ale dali ciała przy moim zamówieniu. Specjalnie złożyłem u nich zamówienie (Roben ceramiczna) 2 miesiące wcześniej aby nie było problemu z dostawą i kiedy zadzwoniłem po dwóch miesiącach, że za tydzień będę ją potrzebował na budowie to handlowiec twierdzi, że jest problem bo nigdzie w Polsce nie można jej dostać. I zamiast wcześniej do mnie zadzwonić i mi to powiedzieć oni siedzieli cicho masakra. Zadzwoniłem do Isolacji na Świerczewskiej i powiedzieli mi, że w tydzień załatwią dachówkę. Oczywiście w Ekstradachu twierdzili nadal, że dachówka jest nie do załatwienia - po tygodniu maiłem dachówkę na budowie z Isolacji w cenie lepszej niż w Ekstradachu.

W Ekstradachu brałem obróbki blacharskie i okna Velux gdyż w Isolacjach mają tylko Fakro

 

Dziękuję za cenne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...