Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam szczecinskich budowniczych!

poszukuje fachmana od kominka w naszym pieknym miescie - bede wdzieczny za kazda pomoc

z gory dziekuje

pozdrawiam trolik

Chcesz go spalić? Czy ma Ci zamontować, a może sprzedać kominek? Może potrzebujesz kogoś, kto Ci go ładnie oprawi? ...

:D

Chcialbym spalic...troche drewna w kominku ktory mam zamiar miec...

A tak powaznie to wydaje mi sie ze mam juz pomysl na kominek (DGP grawitacyjne, wybralem wklad i wiem jak mialaby wygladac obudowa) a teraz potrzebuje kogos kto bylby w stanie to zrealizowac. Problem w tym ze niedlugo bedzie robiony strop i chcialbym poprowadzic rure od DGP przez ten wlasnie strop, a nastepnie mniej wiecej po wakacjach zainstalowac to czarodziejskie urzadzenie...

tak wiec prosze o pomoc (namiary na dobre firmy/ fachowcow) za ktorą bede niezmiernie wdzieczny

pozdrawiam trolik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam i pozdrawiam szczecinskich budowniczych!

poszukuje fachmana od kominka w naszym pieknym miescie - bede wdzieczny za kazda pomoc

z gory dziekuje

pozdrawiam trolik

Chcesz go spalić? Czy ma Ci zamontować, a może sprzedać kominek? Może potrzebujesz kogoś, kto Ci go ładnie oprawi? ...

:D

Chcialbym spalic...troche drewna w kominku ktory mam zamiar miec...

A tak powaznie to wydaje mi sie ze mam juz pomysl na kominek (DGP grawitacyjne, wybralem wklad i wiem jak mialaby wygladac obudowa) a teraz potrzebuje kogos kto bylby w stanie to zrealizowac. Problem w tym ze niedlugo bedzie robiony strop i chcialbym poprowadzic rure od DGP przez ten wlasnie strop, a nastepnie mniej wiecej po wakacjach zainstalowac to czarodziejskie urzadzenie...

 

 

 

tak wiec prosze o pomoc (namiary na dobre firmy/ fachowcow) za ktorą bede niezmiernie wdzieczny

pozdrawiam trolik

Krzysztofiak w Dąbiu. HIT System, znajdziesz na googlach

Do wykończenia też mam kogoś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam szczecinskich budowniczych!

poszukuje fachmana od kominka w naszym pieknym miescie - bede wdzieczny za kazda pomoc

z gory dziekuje

pozdrawiam trolik

Chcesz go spalić? Czy ma Ci zamontować, a może sprzedać kominek? Może potrzebujesz kogoś, kto Ci go ładnie oprawi? ...

:D

Chcialbym spalic...troche drewna w kominku ktory mam zamiar miec...

A tak powaznie to wydaje mi sie ze mam juz pomysl na kominek (DGP grawitacyjne, wybralem wklad i wiem jak mialaby wygladac obudowa) a teraz potrzebuje kogos kto bylby w stanie to zrealizowac. Problem w tym ze niedlugo bedzie robiony strop i chcialbym poprowadzic rure od DGP przez ten wlasnie strop, a nastepnie mniej wiecej po wakacjach zainstalowac to czarodziejskie urzadzenie...

 

 

 

tak wiec prosze o pomoc (namiary na dobre firmy/ fachowcow) za ktorą bede niezmiernie wdzieczny

pozdrawiam trolik

Krzysztofiak w Dąbiu. HIT System, znajdziesz na googlach

Do wykończenia też mam kogoś....

 

Hej, dzieki na info - bede dzwonil do nich w poniedzialekMoge jeszcze prosoc o namiar na tego "wykonczeniowca"?

z gory dzieki

pozdrawiam trolik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam szanowną grupę dawno mnie nie było ale wykończenówka na finiszu stąd czasu brak a i pracować trzeba więcej gdyz kasy brakuje mam pytanko czy ktoś ma namiary na taniego goscia od świadectwa energetycznego i namiary na kogoś kto robi pomiary elektryczne pozdr i z góry wielkie dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam szanowną grupę dawno mnie nie było ale wykończenówka na finiszu stąd czasu brak a i pracować trzeba więcej gdyz kasy brakuje mam pytanko czy ktoś ma namiary na taniego goscia od świadectwa energetycznego i namiary na kogoś kto robi pomiary elektryczne pozdr i z góry wielkie dzięki

wysłałem na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aLien01 , Michalos i Kalisttet Wielkie dzieki za informacje - bede się targoeał do minimum 55kzl

Pozdrawiam Lekrol

 

Wystarczy policzyć. Budowa domu to dla 4 osobowej ekipy jakieś 2 miesiące ciągłej pracy, czyli 8 roboczomiesięcy. Wychodzi 7 tys. miesięcznie, a budowlańcy nie płacą podatków, składek itp. 7 tys na czysto do kieszeni. Czy to mało? W istocie często okres efektywnej pracy jest krótszy, np. 1.5 miesiaca, co daje 6 osobomiesięcy i prawie 9 tys/miesiąc. Drogo się cenią budowlańcy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aLien01 , Michalos i Kalisttet Wielkie dzieki za informacje - bede się targoeał do minimum 55kzl

Pozdrawiam Lekrol

 

Wystarczy policzyć. Budowa domu to dla 4 osobowej ekipy jakieś 2 miesiące ciągłej pracy, czyli 8 roboczomiesięcy. Wychodzi 7 tys. miesięcznie, a budowlańcy nie płacą podatków, składek itp. 7 tys na czysto do kieszeni. Czy to mało? W istocie często okres efektywnej pracy jest krótszy, np. 1.5 miesiaca, co daje 6 osobomiesięcy i prawie 9 tys/miesiąc. Drogo się cenią budowlańcy.

 

Pozdrawiam

Uważam, że 9tyś miesięcznie, za ciężką pracę, w europie, to żadna łaska. Wiem, że to dużo kasy, ale generalnie, średnia krajowa, czy też minimalna, są w skali europejskiej śmieszne i tyle. Abstrahuję tu od tego, że dla przeciętnego Kowalskiego, budującego dom, to jest kawał grosza...

Podatki i koszty to inna sprawa...

Z ceną w tej branży jest tak, że albo inwestorowi pasuje cena albo nie i nie nam, inwestorom jest liczyć ile kto zarabia na godzinę. Chyba, że sami zatrudnimy sobie robotników i będziemy ich pilnować, ale z doświadczenia mojego kolegi wiem, że wcale taniej nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam szanowną grupę dawno mnie nie było ale wykończenówka na finiszu stąd czasu brak a i pracować trzeba więcej gdyz kasy brakuje mam pytanko czy ktoś ma namiary na taniego goscia od świadectwa energetycznego i namiary na kogoś kto robi pomiary elektryczne pozdr i z góry wielkie dzięki

Jeżeli chodzi o świadectwo energetyczne, to nie znalazłem nikogo kto rozbił taniej niż 500 Pln. Wybrałem tam, gdzie był najkorzystniejszy termin. Ale przegięć z terminami nie ma, żeby to źle nie zabrzmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam szanowną grupę dawno mnie nie było ale wykończenówka na finiszu stąd czasu brak a i pracować trzeba więcej gdyz kasy brakuje mam pytanko czy ktoś ma namiary na taniego goscia od świadectwa energetycznego i namiary na kogoś kto robi pomiary elektryczne pozdr i z góry wielkie dzięki

 

Dla mnie świadectwo robił p. Jan Pruński, zresztą architekt adoptujący mój projekt...

Cena konkurencyjna, termin OK.

Tel na prv.

Aha a pomiary p. Darek, znający również zawiłości papierologii ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna wynajac mala kopareczke do rowow na rury itp ?

Czy jest troche tansza niz normalna (duza) ?

Musze troche pokopac a nie chce rozryc calej dzialki

 

Fantom

ps. Tak przy okazji, zwrocilem uwage, ze faktycznie w Dobrej jest ograniczenie tonazu aut. W Wolczkowie na skrzyowaniu stoi znak - maks 16t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świadectwo robił p. Jan Pruński, zresztą architekt adoptujący mój projekt...

Cena konkurencyjna, termin OK.

Tel na prv.

Aha a pomiary p. Darek, znający również zawiłości papierologii ...

 

Można by też poprosić? Szukam architekta.

 

Architekta potrzebujesz do adaptacji czy projektu indywidualnego? jeśli planujesz projekt indywidualny to mam parę namiarów, bo sam przerabaiłem niedawno ten temat.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcialabym się przywitać. Nasza przygoda z budowaniem mam nadzieje, że niedlugo się zacznie. Pół roku temu kupilismy działke w Jasienicy. Czytam wasze forum juz od paru miesięcy (w końcu dotarłam do strony bieżącej:)) i skrzętnie wszystko notuje. Myśle, że w maju zaczniemy się rozglądać za architektem do projektu indywidualnego (poniewaz mój wymarzony Adaś sie nam nie zmiesci:(). Mam już jednego na oku (właśnie kończe szkołe architekta wnetrz i tam miałam przyjmność z nim mieć zajęcia), ale czytałam że Kju ostatnio przerabiał ten temat, więc moze podzieliłbyś się namiarami? Dziekuje i kończe bo coś długi sie zrobił ten post...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...