Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam!

Ile kosztuje teraz położenie tynku gipsowego?

Chodzi mi o samą robociznę.

Aha i czy może mi ktoś przesłać listę wykonawców bo do azalki się spóżniłam.

Dzieki za odpowiedzi w sprawie tynku. :lol:

Ponowie jeszcze moją prośbę w sprawie przesłania listy wykonawców.

Moja poczta: [email protected]

pozdrawiam wszystkich

Aby do wiosny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Gdzie w Szczecinie mogę kupić styropian Swisspora? Co sądzicie a szarym styropianie z Lambda 0031?

 

Jak ocieplałem swój dom też miałem tylkow głowie te tysięczne po przecinku :lol: . Ale na serio to jest pic pic i jeszcze raz pi na wodę. Kup sobie normalny styropian i nie zawracaj sobie głowy marketingowymi chwytami.Cena tego cuda to ok 200 zł/m3 moim zdaniem strata kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na moim terenie nie ma planu zagospodaowania przestrzennego. Ja buduję się na podstawie warunków zabudowy i w nich mam napisane że ma być gaz z sieci.

 

No wlasnie.

Czyli Twoj pomysl z piecem na pelet polecial z dymkiem :)

 

Fantom

 

to się jeszcze okarze :lol: . Prowadzę rozmowy z panią ze starostwa w Policach, nie jest lekko ale na razie sie nie poddaje. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdzie w Szczecinie mogę kupić styropian Swisspora? Co sądzicie a szarym styropianie z Lambda 0031?

Słyszałem że niektórzy przywożą bezpośrednio z fabryki w Międzyrzeczu, tu znajdziesz nr tel do przedstawiciela na nasz region:http://www.swisspor.pl/_page_pl/index.php?show=9

A dlaczego decydujesz sie właśnie na swisspor?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolejne pytanie z natury instalacji.

 

Kto z was ma rekuperacje i czy jest z niej zadowolony.

 

Dostalem oferte na wykonanie od firmy rekuperatory.pl.

Chca prawie 30kPLN i twierdza, ze mozna miec okolo 40% odzysku

ciepla. Jesli zaloze, ze placilbym w sezonie 1500 za ogrzewanie miesiecznie przez

7 miesiecy, to dawaloby to max 4kPLN oszczednosci. Stad wniosek, ze to ustrojstwo zwroci sie w najlepszym przypadku po 8 latach (jesli koszty paliwa beda takie jak podalem, bo przy mniejszych to jeszcze dluzej).

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to nasza firma zajmuje się montażem systemów rekuperacyjnych i pomp ciepła na terenie woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu poprzez email.

 

Instalujemy rekuperatory Bartosz oraz Nikol. Ceny dla domku jednorodzinego kształtują się najczęście na poziomie 13-19tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Czy garaż i pomieszczenie gospodarcze robiliście ogrzewane czy tylko ocieplone również od wewnątrz??? (w pom gosp. piec kondensacyjny)

 

pozdrawiam

 

Pom. gosp. mam małe i w środku budynku, więc nie mam ogrzewania. Temp ok 15-18sC.

W garażu jeden kaloryfer - przydaje się w b.duże mrozy aby utrzymać dodatnią temp.(auta, przyłącze wody). Zwykle przez zimę temp 8-10sC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakie polecacie schody strychowe. Ważne aby były dobrze ocieplone i funkcjonalne. Czy kupowaliście je w Szczecinie czy przez Internet.

 

Ja kupilem Fakro ocieplane w Szczecinie

 

Fantom

 

Właśnie czytam o nich i chyba też się na nie zdecyduje LTK THERMO 70x120. A gdzie kupowałeś dokładnie i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przyszedł czas ruszenia z miejsca i bardzo przydałaby mi się lrównież ista wykonawców. Także i ja proszę o tą listę.

Pzdr Hubert

 

lista wyslana

 

Czy ja też mogę poprosic o tą listę (coś mi sie z pocztą dzieje i zniknęła, albo sama wykasowałam - niechcaco) :cry:

 

wyslana

 

Witam serdecznie,

........... po roku :oops:

 

Czy i ja moge prosic a taka listę?

Będę wdzięczna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się pochwalić, że właśnie skończyłem łazienkę ...i jestem bardzo zadowolony z mojej "specekipy" :D a muszę powiedzieć, że raczej jestem wredny i wybredny inwestor dla swoich podwykonawców :lol: .

W tym przypadku mogę uczciwie polecić swoich magików, tzn będę mógł w przyszłym tygodniu bo teraz robią mi obudowę kominka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...