Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

No i do tego trzeba dodoac, ze kurz z syfem z domu sa wyciagne a do domu nawiewane jest czystsze powietrze. Tego nie ma w grawitacyjnej.

 

Co do klimatyzacji, to wielu chyba tez nie zauwaza jednej roznicy : klimy najczesciej pracuja w obiegu zamknietym ! Czyli ciagle miela ten kurz z bakteriami w kolko w pomieszczeniu.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Zachcianka, ja mam kredyt w Boś na instalacje proekologiczne, i barrrrrrrrdzo się opłaca. Oprocentowanie jest na poziomie 1%, to mniej niż na lokacie bankowej. Ja jestem bardzo zadowolona, bo nie dość że kupiłam solary w pakiecie promocyjnym z kotłem kondensacyjnym, zasobnikiem i całym osprzętem to jeszcze dzięki temu nisko oprocentowanemu kredytowi jestem do przodu finansowo, nawet się nie opłaca tego kredytu spłacać wcześniej. Nie wiem skąd szczukot wziął że zwrot do banku to 8,5 tyś. W ciągu 10 lat zwrócę bankowi dosłownie kilkaset złoty, jakieś 700. I czy nie opłaca się z tego skorzystać????

Do tej kwoty trzeba doliczyć koszta np wyceny hipoteki i wpisów do księgi wieczystej które są na poziomie 800 zł . No i jeszcze macie zwrot z powiatu jakieś 1200 zł czyli z kosztami bankowymi wychodzicie na to że dopłacacie przez 10 lat tylko 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachcianka, ja mam kredyt w Boś na instalacje proekologiczne, i barrrrrrrrdzo się opłaca. Oprocentowanie jest na poziomie 1%, to mniej niż na lokacie bankowej. Ja jestem bardzo zadowolona, bo nie dość że kupiłam solary w pakiecie promocyjnym z kotłem kondensacyjnym, zasobnikiem i całym osprzętem to jeszcze dzięki temu nisko oprocentowanemu kredytowi jestem do przodu finansowo, nawet się nie opłaca tego kredytu spłacać wcześniej. Nie wiem skąd szczukot wziął że zwrot do banku to 8,5 tyś. W ciągu 10 lat zwrócę bankowi dosłownie kilkaset złoty, jakieś 700. I czy nie opłaca się z tego skorzystać????

Do tej kwoty trzeba doliczyć koszta np wyceny hipoteki i wpisów do księgi wieczystej które są na poziomie 800 zł . No i jeszcze macie zwrot z powiatu jakieś 1200 zł czyli z kosztami bankowymi wychodzicie na to że dopłacacie przez 10 lat tylko 300 zł.

 

Ale czy fakt ze kupiłaś solary w pakiecie promocyjnym jest związany z kredytem w BOŚ? czy biorąc ten kredyt miałaś już jakis inny na budowe?

pzdr Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dwie osoby. Nazwiska moge przekrecic a namiarow juz nie posidam (padl mi telefon) :

- Kobus - drozszy, ale przylacze wody zalatwi od reki w Goleniowei itp

- Jacek Pracoń - fajny gosc z ktorym mozna wszytsko dobrze zalatwic. Zrobi wode, kanalize, deszczowke itp

 

Obaj u mnie robili w Dobrej.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję solidnego gościa co zrobi przyłącze wod-kan w Dobrej. Jaki jest teraz u nas rozsądny koszt z materiałem? Rury są przy działce.

 

miesiąc temu w Dołujach za wode, deszczówkę, kan. sciekowa zapłaciłem 7.800 zł (w tym geodeta odbiory etc.) wszystkie media były w drodze przy działce cena była liczona od metra, ale nie pamietam ile za metr, pracę wykonywał Pan Piotr z listy - super gościu i fachowiec, jakby co moge przesłać tel na priv.

pzdr Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję solidnego gościa co zrobi przyłącze wod-kan w Dobrej. Jaki jest teraz u nas rozsądny koszt z materiałem? Rury są przy działce.

 

Jeśli dobrze pamiętam, to w Dobrej polecali firmę POLDEK, oni uzbrajali wszystkie działki, więc podobno najszybciej można z nimi te sprawy załatwić, sami sobie też odbiory robią bez problemu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałbym prośbę o przesłanie listy. Do kogo mógłbym się zgłosić o jej przesłanie?

Z góry dzięki

 

 

 

 

 

Drodzy Forumowicze,

 

czy Azalka rozsyłała już aktualną listę? Bo do mnie nie dotarła, a mam nadzieję, że może jakieś nowe kontakty będą na liście jeśli chodzi o wykonawców SSO. Chyba, że ktoś chce się tutaj na forum podzielić swoimi namiarami. Szukam ekipy na wrzesień, górale są pozajmowani w większości...

 

Pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się zapytać, czy ktoś z Was mógłby powiedzieć mi coś więcej o osiedlu Dolina Słońca? Muszę przeprowadzić się do Szczecina i przeglądając oferty trafiłam na okazyjne ceny właśnie na tym osiedlu. Ale jestem z innego miasta i nie wiem, czy w ogóle jest sens dzwonić i dowiadywać się o szczegóły. Wszystko wygląda bardzo ładnie, a jak z okolicą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...