Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiecie. gdzie można kupić takie paliki do ogrodzenia tymczasowego takie sosnowe nieokorowane potrzebuję 80 sztuk

 

kiedys na allegro byl tartak z Tatyni - oni sprzedawali mi siatke i paliki ogrodzeniowe z dowozem na dzialke. Teraz nazywaja sie chyba CENTRUM SIATEK - poszukaj w necie i zapytaj, czy tylko same siatki maja, czy paliki też... było tanio i terminowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jestem nowy na forum. I na nas z żonką przyszedł czas aby dołączyć do szczęśliwców. Duże miasto Szczecin tak bardzo nam obrzydło, że postanowiliśmy uciec stąd do mniejszego, mianowicie do Goleniowa. Na przetargu organizowanym przez gminę kupiliśmy działeczkę w dzielnicy Goleniowa, Helenów. Córcia powoli staje się samodzielna i napewno z nami "na wieś" nie wyjedzie, gdzie nie ma Galaxy i innych "świątyń". Czy może są na forum osoby budujące w Goleniówku lub okolicach? Forum grupy goleniowskiej umarło śmiercią naturalną. To forum czytam już jakiś czas, ale dopiero dzisiaj dojrzałem chyba do zarejastrowania się i dołączenia do społeczności. Mam nadzieję, że kontakt z Wami przeprowadzi mnie przez TEN etep życia. Pozdrawiam wszystkich. Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie. gdzie można kupić takie paliki do ogrodzenia tymczasowego takie sosnowe nieokorowane potrzebuję 80 sztuk

kiedys na allegro byl tartak z Tatyni - oni sprzedawali mi siatke i paliki ogrodzeniowe z dowozem na dzialke. Teraz nazywaja sie chyba CENTRUM SIATEK - poszukaj w necie i zapytaj, czy tylko same siatki maja, czy paliki też... było tanio i terminowo...

 

Z tego co ja się orientowałem to mają na pewno siatkę a paliki są u każdego leśnika dostępne, ja ostatnio dowiadywałem się u siebie w Dąbiu to cena była chyba 7 zł za pal 250 cm... a siatkę to faktycznie najlepiej kupić w www.centrumsiatek.pl najtaniej gdzie znalazłem, tyle, że ja mam kawał drogi do jazdy bo aż za Lubczynę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja się orientowałem to mają na pewno siatkę a paliki są u każdego leśnika dostępne, ja ostatnio dowiadywałem się u siebie w Dąbiu to cena była chyba 7 zł za pal 250 cm... a siatkę to faktycznie najlepiej kupić w www.centrumsiatek.pl najtaniej gdzie znalazłem, tyle, że ja mam kawał drogi do jazdy bo aż za Lubczynę ;)

 

Ja kupiłem siatkę na allegro. Z przesyłką wyszło za 3 rolki x 50 m 60 zł taniej niż na http://www.centrumsiatek.pl a paliki znalazłem u leśniczego na prawobrzeżu za 5zł za sztukę :) za 250 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie. gdzie można kupić takie paliki do ogrodzenia tymczasowego takie sosnowe nieokorowane potrzebuję 80 sztuk

Też polecam poszukać leśniczego w okolicy. Ja kupowałem z Tanowa 250 cm paliki (choć pale też były), ale musiałem mieć swoją przyczepkę i szwagra do pomocy w załadowaniu tego, bo leśniczy wskazał mi tylko miejsce skąd mam sobie wybierać i potem przyjechał, wyliczył m3, wypisał kwitek i skasował opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.drwale.net/ sprawdzone :) a przy większej ilości transport był gratis. NIe wiem jak teraz ale dwa miesiące temu płaciłem po 140 zł/m3 dębu

 

DRWALE ??? a nie rąbią Cię na tym drewnie? Lepiej sprawdź w mBanku!

Taki żarcik dla rozluźnienia - przepraszam, jak się komuś nie spodobał! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zestawów podtynkowych ma mozliwość rewizji (w ograniczonym zakresie) przez przycisk do spuszczania wody. Najtańsze nie maja wcale. U Ciebie wyglada na awarię pływaka. Jeżeli nie dostaniesz się przez przycisk do bebechów - a raczej dostęp jest tam mocno ograniczony pozostanie niestety zrywanie kafli... dlatego na stelaże i baterie podtynkowe nie ma co załować kasy ("wiodacy producenci" dają nawet 10 lat gwarancji) - ja popełniłem niestety ten błąd. Skończyło sie na demolce łazienki.

 

Mam w domu zestaw TECE - wiec chyba zaden "no name". Dostałem sie do srodka przez otwór ze spustami i przeczysciłem elementy. Póki co - nie leci :-)

Dziekuję za zainteresowanie tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz, trzeba czekac 2 tygodnie, a cena wynosi 170zl. Wiem ze troche pozno zaczalem sie rozgladac za drewnem ale wczesniej nie mialem miejsca aby je skladowac.

 

 

http://www.drwale.net/ sprawdzone :) a przy większej ilości transport był gratis. NIe wiem jak teraz ale dwa miesiące temu płaciłem po 140 zł/m3 dębu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...