Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

To mój pierwszy wpis na forum muratora więc po pierwsze wszystkich witam. Budowę w zasadzie kończę (Police), ale potrzebny mi namiar na kogoś kto postawiłby mi na przodzie działki klinkierowe ogrodzenie (słupki) w miarę rozsądnych pieniądzach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj pod miastem 35-40 zł/m2 za robociznę, na końcówce zeszłego roku takie ceny chodziły.

W Szczecinie 50-55 zł.

 

Pytałem tez o ceny z materiałem 70-120 w Polsce. W Szczecinie 100-140

 

Robiłem rozeznanie rynku w okolicach października 2013r

 

Pozdrawiam

 

No właśnie ekipa z Nowogardu, więc hmmm... Czyżby ceny nagle podskoczyły, nie wydaje mi się... Może ktoś ma kogoś polecanego? A Pan Pieronek robi elewacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy wpis na forum muratora więc po pierwsze wszystkich witam. Budowę w zasadzie kończę (Police), ale potrzebny mi namiar na kogoś kto postawiłby mi na przodzie działki klinkierowe ogrodzenie (słupki) w miarę rozsądnych pieniądzach.

 

Pozdrawiam

 

791181669, nie pamiętam dokładnej ceny ale było rozsądnie. Robota porządna, bardzo czysto, każdy kawałeczek poskładany. Nie pamiętam też nazwiska ;) Generalnie niewiele pamiętam, ale płot stoi prosto ;) Tylko trzeba wszystko mu wyrysować jak chłop krowie na rowie.

 

Pozdr

Szczegol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - poszukuję ekipy od wykończeniówki (kafle, biały montaż) oraz zabudowy g-k. Dzwoniłam do polecanego na forum pana Zbyszka i pana Jacka, niestety jeden jest zajęty w terminie, o który mi chodzi, drugi od 2 tygodni nie może zrobić wyceny.. Polecacie jeszcze kogoś? Termin rozpoczęcia prac- koniec maja. Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - poszukuję ekipy od wykończeniówki (kafle, biały montaż) oraz zabudowy g-k. Dzwoniłam do polecanego na forum pana Zbyszka i pana Jacka, niestety jeden jest zajęty w terminie, o który mi chodzi, drugi od 2 tygodni nie może zrobić wyceny.. Polecacie jeszcze kogoś? Termin rozpoczęcia prac- koniec maja. Pozdrawiam

A.

 

Ja polecę pana Krzysia tel. 509378997. U mnie robił teraz pom. techniczne i garaż (łazienki, kuchnia i zabudowy k-g w późniejszym terminie). Jestem bardzo zadowolony, widziałem inne jego prace dlatego zleciłem mu u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.....

jeśli mogę pomóc w kwestiach budowy- chętnie.....

mam Kierownika budowy w Szczecinie, ja zaopatruję budowę w niezbędne materiały....styropian, wełnę chemię.......z przyjemnością podzielę się rabatem..dopilnuję porządku....za dużo bałaganu się naoglądałem przy okazji inwestycji budowlanych...koszty robocizny oscylują u nas wokół 30 zł, załatwię ekipę, zapraszam....

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę pana Krzysia tel. 509378997. U mnie robił teraz pom. techniczne i garaż (łazienki, kuchnia i zabudowy k-g w późniejszym terminie). Jestem bardzo zadowolony, widziałem inne jego prace dlatego zleciłem mu u siebie.

 

Dziękuję za info - pan Krzysztof był już u mnie na budowie - dostałam wycenę:)

Czy widziałeś jego prace na żywo (oczywiście z wyjątkiem swoich łazienek;) )? Czy u kogoś jeszcze z forum pracował? Biorę poważnie pod uwagę zaproszenie tego pana do siebie;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.....

jeśli mogę pomóc w kwestiach budowy- chętnie.....

mam Kierownika budowy w Szczecinie, ja zaopatruję budowę w niezbędne materiały....styropian, wełnę chemię.......z przyjemnością podzielę się rabatem..dopilnuję porządku....za dużo bałaganu się naoglądałem przy okazji inwestycji budowlanych...koszty robocizny oscylują u nas wokół 30 zł, załatwię ekipę, zapraszam....

pozdrawiam...

 

Tomek, czyli oferujesz coś a rodzaju inwestora zastępczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info - pan Krzysztof był już u mnie na budowie - dostałam wycenę:)

Czy widziałeś jego prace na żywo (oczywiście z wyjątkiem swoich łazienek;) )? Czy u kogoś jeszcze z forum pracował? Biorę poważnie pod uwagę zaproszenie tego pana do siebie;)

 

pozdrawiam

 

Tak, widziałem jego prace inne niż moje, pokazał mi jedną łazienkę i jedną kuchnię.

Mam nadzieję, że jeszcze nie jest zmanierowany przez forum jak to się stało z wykonawcami ze sławnej listy, która była kiedyś dostępna tylko dla wybrańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - poszukuję ekipy od wykończeniówki (kafle, biały montaż) oraz zabudowy g-k. Dzwoniłam do polecanego na forum pana Zbyszka i pana Jacka, niestety jeden jest zajęty w terminie, o który mi chodzi, drugi od 2 tygodni nie może zrobić wyceny.. Polecacie jeszcze kogoś? Termin rozpoczęcia prac- koniec maja. Pozdrawiam

A.

Przypomnę wpis:

http://forum.muratordom.pl/images/mdom_misc/quote_icon.png Napisał q-bis

U mnie robił Robert Duber tel. 506 011 189 Solidny ale jego pracowników oczywiście należy kontrolować - jak znajdziesz błąd poprawia bez szemrania, przynajmniej tak było 5 lat temu...

Tomek_Police

Tak jest, potwierdzam. Dwa lata temu robił u mnie kafle i malowanie salonu i korytarza natryskowo. Świetny fachowiec i jak są jakiekolwiek poprawki to je robi bez problemu. Terminy trzeba z nim ustawiać wcześnie bo przynajmniej na pół roku zajęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, czyli oferujesz coś a rodzaju inwestora zastępczego?

 

witam.....

tak się to kojarzy....po prostu handlujemy nieco inaczej.....nie by byle sprzedać....ale mając na uwadze stronę kupującego- nie ma co kryć, to działa na naszą korzyść....

dążymy do tego by sprawdzać wykonawców, szkolić ich wespół z producentami, może w ten sposób również przesieje się tych nierzetelnych.....

dotąd taki sposób kojarzył się z pojęciem inwestora zastępczego.....

My zdecydowaliśmy się ułatwić dostęp do produktu w dobrej cenie i do dobrego wykonawcy.......sam jestem otwarty na wszelkie sugestie.....

no i myślę że mamy wielkie pole do popisu wiedząc co się dzieje na budowach......a miałem do czynienia z różnymi tematami......

pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...