Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Haha. Czyli wlasnie firmy, ktore buduja swoje hale za miliardy, na dluuugie lata, inwestuja w tansza zywice :) Zabawne.

Tak swoja droga, 1m2 dobrej zywicy kladziony przez firme, to chyba tak od 120 zl w gore.

 

Fantom

Mam kolege, który ma firme która kładzie zywicę w Trojmiescie. Zgadnij co ma w domu? W halach moze i owszem, tam uwalona podłoga to norma, nikt z tego nie robi afery. W domu kazda osoba która drugi raz buduje, rezydnuje z zywicu. Dla mnie to jest istotna info. Ale jak juz mowiłam, kazdy robi pod siebie. Ja z zywicy zrezygnowałam, robie gres

http://www.zoominto.com/zoomapi/ZoomButt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolege, który ma firme która kładzie zywicę w Trojmiescie. Zgadnij co ma w domu? W halach moze i owszem, tam uwalona podłoga to norma, nikt z tego nie robi afery. W domu kazda osoba która drugi raz buduje, rezydnuje z zywicu. Dla mnie to jest istotna info. Ale jak juz mowiłam, kazdy robi pod siebie. Ja z zywicy zrezygnowałam, robie gres

http://www.zoominto.com/zoomapi/ZoomButt.gif

Drugi raz też dał bym żywicę. Po pierwsze tańsza, po drugie jak się gdzieś wytrze czy zabrudzi to za 10 lat położę nową warstwę, bez żalu i tak będę dużo do przodu finansowo. Czy wy będziecie myły garaż mopem co tydzień, że się tak upieracie na kafle? Jestem przekonany, że nie. Sam garaż sprzątnąłem może dwa razy w zeszłym roku i mogę cały czas w kapciach wchodzić bez wycierania. Brud od kół na kaflach i tak będzie i jestem przekonany, że z żadnego gresu nie dacie rady go zetrzeć, chyba że szlifierką. A jak tani klej dacie czy fugi to zacznie się kruszyć i kafle odkleją się czy pękną i więcej roboty będzie....

 

Oczywiście zrobicie jak uważacie, ale do domu gdzie parkuje się ze dwa razy na dzień (wyjazd rano i wjazd popołudniu) żywica zdaje swój rezultat w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia wyszła rewelacyjnie, kazdy jest w szoku. A ja pod wrazeniem serwisu, montazu

 

To tak na osłodę po dekarzu itd ;)

Skoro aż rewalacyjnie to może pochwalisz się jakąś fotką na priv?... A ile ostatecznie skasowali za montaż?

Będziesz może robić (robiłaś już) szafy? Potrzebuję namiarów na solidnego wykonawcę z "ludzkimi" cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na osłodę po dekarzu itd ;)

Skoro aż rewalacyjnie to może pochwalisz się jakąś fotką na priv?... A ile ostatecznie skasowali za montaż?

Będziesz może robić (robiłaś już) szafy? Potrzebuję namiarów na solidnego wykonawcę z "ludzkimi" cenami.

za montaz skasowali ok 1200 zł, ale juz mi wymieli szafkę w cenie, bo ja uszkodziłam sama:rolleyes: i jeszcze raz przyjada regulować amortyzatory. Obecnie facet mi robi zabudowę własnie i szafke pod umywalkę. Mam mieć wszystko do świat. Dam znaka, na razie wrazenie robi dobre..ale niejeden robił dobre i na koniec ch..bombki strzelił:D Daniela Twojego kocham jedynie miłością niezmienną

 

http://www.zoominto.com/zoomapi/ZoomButt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, płytki średnio są do naprawy co 3-5lat, a żywica jak szczukot napisał na całe życie domu.

 

Mam inne doświadczenia. W poprzednim mieszkaniu w ciągu komunikacyjnym gres 15 lat -przy wyprowadzce stan idealny. A ostatnim domu w garażu gres techniczny 8 lat-praktycznie bez śladu zużycia. Niestety nie sfotografuję , bo właśnie sprzedałam i opuściłam swój pierwszy dom. Smutno trochę.....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...