Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam,

Złożyłam do ZWiKu wszystkie potrzebne papiery do odbioru przyłącza wody.Mają do mnie dzwonić z informacją kiedy przyjedzie jakiś ktoś na kontrolę. Pytanie: jak długo (od złożenia dokumentów) Wy czekaliście na końcową kontrolę pracownika ZWiKu?

 

Zero. Montował "polecony" przez wodociągi. Wszytskie papiery były w dniu podłączenia wody.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Chyba muszę się pożalić: fachowiec od podbitki wystawił nas od wiatru na maxa choć wiem,że na forum jako fachowiec był chwalony. Opiszę sytuację: spotkanie ok. miesiąc temu ustalona cena -ostatecznie wysoka, ustalony termin -za miesiąc. Miał w ciągu kilkunastu dni zrobić przedmiary na materiał. Wiedział,ze bardzo nam zależy , bo od podbitki dość skomplikowanej zależy monataż rur spustowych i w dalszym etapie zrobienie dalszych prac i odebranie budowy przez Bank-dlatego zgodziliśmy się na wysoką cenę i podporządkowaliśmy temu dalsze prace. No i co -facet po ustalonym terminie przez kikanaście dni milczy, potem gdy udaje mi się do niego dodzwonić twierdzi że ostatecznie wyprostuje sprawę, potem już przez kolejne dni nie odpowiada na moje telefony a gdy dzwonimy z innego telefonu ostatecznie twierdzi że swojego ostatecznie zrzeka się zlecenia . Jak dla mnie żenujące. Gościa nie polecam. No i może ktoś poleci kogoś od podbitki drewnianej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę się pożalić: fachowiec od podbitki wystawił nas od wiatru na maxa choć wiem,że na forum jako fachowiec był chwalony. Opiszę sytuację: spotkanie ok. miesiąc temu ustalona cena -ostatecznie wysoka, ustalony termin -za miesiąc. Miał w ciągu kilkunastu dni zrobić przedmiary na materiał. Wiedział,ze bardzo nam zależy , bo od podbitki dość skomplikowanej zależy monataż rur spustowych i w dalszym etapie zrobienie dalszych prac i odebranie budowy przez Bank-dlatego zgodziliśmy się na wysoką cenę i podporządkowaliśmy temu dalsze prace. No i co -facet po ustalonym terminie przez kikanaście dni milczy, potem gdy udaje mi się do niego dodzwonić twierdzi że ostatecznie wyprostuje sprawę, potem już przez kolejne dni nie odpowiada na moje telefony a gdy dzwonimy z innego telefonu ostatecznie twierdzi że swojego ostatecznie zrzeka się zlecenia . Jak dla mnie żenujące. Gościa nie polecam. No i może ktoś poleci kogoś od podbitki drewnianej?

Wiesz,jeszcze zależy kiedy był chwalony? ;)Lista która istniała jest juz mocno nieaktualna niestety.Podaj moze dane gościa tak ku przestrodze.:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ ten stolarz? Bo u mnie dzisiaj był na pomiarze ,dogadalismy sie i stół tez chyba u niego zrobię.:wiggle:
509 690 465 ten:-) bo miałam jeszcze od stołu dużego Malinowski się zwie, od schodów, Lukaszonek, no i ten od zabudowy, małego stołu i szafek

 

http://www.zoominto.com/zoomapi/ZoomButt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

509 690 465 ten:-) bo miałam jeszcze od stołu dużego Malinowski się zwie, od schodów, Lukaszonek, no i ten od zabudowy, małego stołu i szafek

 

http://www.zoominto.com/zoomapi/ZoomButt.gif

 

Słuchajcie, a jaki jest koszt wykonania drewnianego stołu i o jakich wymaiarch ?

JEst mozliwość robienia rozkładanego ?

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rozlozeniem 110x200 Stół rozsuwany.Jak to jest na szynach kulkowych?

 

Bo sie rozgladam za stolem, ale taki aby dal sie latwo rozstawiac. Te na szynach kulkowych po prostu sie ciagnie jedna reka i sie rozjezdza w dwie strony. I jedne nogi zostaja a drugie jada. Caly czas jest podpierany wiec w kilku miejscach.

A ten co wybraliscie, po rozlozeniu co podpiera srodek stolu ? Dostawia sie "nozki" ?

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...