Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Gosia@, a możesz podać firmę która u Ciebie robiła? Tak by omijać ją dalekim łukiem. Powoli przymierzam się do wentylacji
U mnie problem jest złożony bo..merytorycznie facet jest przygotowany doskonale, wykonanie tez bez zarzutu, ale słownośc, terminowosc, skandaliczna po prostu. Nie moge sie dodzwonic, doprosić, przestaje odbierac telefony itd. Ale...jak napisałam, do wykonania nie moge sie doczepić. Zalezy jak silne masz nerwy:D

 

Szczukot, a TY zadowolony jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

U mnie problem jest złożony bo..merytorycznie facet jest przygotowany doskonale, wykonanie tez bez zarzutu, ale słownośc, terminowosc, skandaliczna po prostu. Nie moge sie dodzwonic, doprosić, przestaje odbierac telefony itd. Ale...jak napisałam, do wykonania nie moge sie doczepić. Zalezy jak silne masz nerwy:D

 

Szczukot, a TY zadowolony jestes?

 

a wyślesz mi Gosiu namiary na tego gościa na priva? nie chciałbym się natknąc na takiego typa bo takich "kocham" najbardziej.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ceny za elewację i za podbitkę. Chciałbym skonfrontować z ceną jaką otrzymałem. Chodzi głównie o robociznę, bo cena materiału jest różna.

 

Do mnie za 2 tygodnie wchodzi ociepleniowiec, jestem z nim umówiony na 55zł/m2 netto elewacja na gotowo z pucem i z parapetami bez innych okładzin typu płytki, kamień, cokół. N/t podbitki nic nie powiem , bo mam nabitkę w cenie SSO z dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w Szczecinie jest duży wybór frontów do mebli? Szukam czegoś w połysku lub półpołysku z przystepną cenę. Ewentualnie może macie namiar na sprawdzonego stolarza/lakiernika do wykonania frontów lakierowanych
509 690 465 stolarz robił mi drzwi przesuwane, szafy, toaletke, tez lakierowane. Terminowosc i wykonanie bez zarzutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wałkowany był temat wyszukiwania postów z naszej grupy, bo wyszukiwarka forum działała tak sobie. Były proponowane specjalnie preparowane wyszukiwania z użyciem google, jednak co pewien czas po zmianach forum od podszewki ten sposób trzeba było modyfikować.

Ponieważ właśnie jestem na etapie poszukiwań wykonawcy ocieplenia, chciałem zweryfikować czy nie ma jakiś opinii o firmie Krzysztof Urbański (wołają po 40 zł/m2 za robociznę z pucem - podejrzanie tanio) więc wróciłem do tematu wyszukiwania i znalazłem sposób.

W zaawansowanym wyszukiwaniu można sobie ustawić szukanie w wiadomościach w grupach z zachodniopomorskiego, ustawić wyświetlanie jako wiadomości, a nawet te preferencje wyszukiwania zapisać. Bezpośredni link do tak spreparowanej wyszukiwarki zapisałem sobie w zakładkach przeglądarki i teraz to po prostu działa jak należy.

Bezpośredni link do wyszukiwarki to http://forum.muratordom.pl/search.php?search_type=1#ads=5, tylko za pierwszym razem to co na zielono napisałem musicie sobie ustawić sami.

 

A gdyby ktoś znał jakąś opinię o Urbańskim, to byłbym wdzięczny, cena kusi, tylko jak z jakością:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Czy buduje ktoś dom z płaskim dachem?.... Pytam bo potrzebuje ekipy/dekarza do wykonania takiego dachu( stropodachu). Za wszelkie info z góry dziękuję.

ja mam, ale ja nie polece swoich za zadne skarby, załuje ze nie wziełam faceta na K, wział go Kiju chyba? Tak czy siak, płaskie dachy to mina z opoznionym zapłonem:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...