Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Oj ja coś mam pecha do fachowców. Najpierw goście od zabudowy poddasza mnie olali a teraz umówiony stolarz mnie olał. Co za czasy. Firmy olewają klientów ... masakra. Podrzućcie proszę jak macie godnego zaufania fachowca od schodów drewnianych samonośnych. POtrzebuję solidną firmę za rozsądną kasę. Schody w mieszkaniu dwupoziomowym w Dąbiu. Mój numer tel 511 741-903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cześć, jeżeli budujesz się w Gminie Dobra to zdecydowanie polecam Pana Piotra Pachutę tel.509 368 134

pzdr Bartek

 

Dzieki za cynk. W miedzyczsie znalazłem firmę Inst Gaz Rafał Kazimierczak. Młode chłopaki robią sprawnie i w rozsądnych cenach.

U mnie już zamkneli temat. tel do nich 790644604

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Bliźniaku kupionym od soko-developer 4 rok, jestem zadowolony, muszę jednak pomalować podbitkę, bo farba zblakła od słońca. Co polecacie ?- impregnat do drewna Tikurilli jakim impregnuje developer, czy jednak lakierobejcę - ta mi sie bardzo podoba, ale ciekaw jestem jak z jej trwałością. Interesuje mnie impregnacja na okres 5 lat, abym nie musiał wracać do tego tematu wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Gdzie w Szczecinie i okolicach mogę kupić

a. Kostkę betonową i krawężniki na podjazdy i chodniki. (castorama mały wybór i drożyzna)

b. Opłotowanie z elementów betonowych + panele drut, inne. (przychodzi mi do głowy teleport 2000, może jeszcze jakaś firma)

c. Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne domu (castorama odpada, nędza). Może tylko internet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Gdzie w Szczecinie i okolicach mogę kupić

a. Kostkę betonową i krawężniki na podjazdy i chodniki. (castorama mały wybór i drożyzna)

b. Opłotowanie z elementów betonowych + panele drut, inne. (przychodzi mi do głowy teleport 2000, może jeszcze jakaś firma)

c. Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne domu (castorama odpada, nędza). Może tylko internet ?

 

a) http://www.tb-bruk.pl/ i http://pozbruk.pl/

b) Teleport2000 i http://www.centrumogrodzen.pl/

c) internet :)

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Jak długo czekaliście w Szczecinie na podłączenie gazu do skrzynki od momentu podpisania umowy z gazownią? (gazociąg mam w drodze 5 m od działki) W gazowni dają na to 6 miesięcy, miał ktoś może krócej? Boję się że nie zdążą mi podłączyć gaz przed zimą.

 

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Jak długo czekaliście w Szczecinie na podłączenie gazu do skrzynki od momentu podpisania umowy z gazownią? (gazociąg mam w drodze 5 m od działki) W gazowni dają na to 6 miesięcy, miał ktoś może krócej? Boję się że nie zdążą mi podłączyć gaz przed zimą.

 

pzdro

hm, ale to nie musi robic gazownia, z tego co pamietam. Gazownia montuje licznik i sprawdza szczelnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Jak długo czekaliście w Szczecinie na podłączenie gazu do skrzynki od momentu podpisania umowy z gazownią? (gazociąg mam w drodze 5 m od działki) W gazowni dają na to 6 miesięcy, miał ktoś może krócej? Boję się że nie zdążą mi podłączyć gaz przed zimą.

 

pzdro

Podłączą podłączą...im bardziej zależy żeby podłączyć niż tobie.Licznik bije - kasa leci. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie ile kasy łącznie zapłaciliście za całą elewację (z montażem parapetów, rynien, podbitką - 25m, stropodach nad garażem na klinach spadkowych). Założenia: 220 m2, 20cm grafit, tynk caparol biały + szary. Czy to na prawdę tyle kosztuje, czy ja sobie wymyśliłam nie wiem co. Fajna kobieta czy ty swoje Panele Rodeo kupowałaś u nas w Szczecinie? Gdzie kupowaliście parapety blaszane oraz barierki na okna balkonowe tzw. żygowniki:) pozdrawiam Was serdecznie z końcówki przed przeprowadzką. Nie mam już siły i po roku czasu mam ochotę udusić każdego kto wchodzi na budowę.... też tak mieliście :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie ile kasy łącznie zapłaciliście za całą elewację (z montażem parapetów, rynien, podbitką - 25m, stropodach nad garażem na klinach spadkowych). Założenia: 220 m2, 20cm grafit, tynk caparol biały + szary. Czy to na prawdę tyle kosztuje, czy ja sobie wymyśliłam nie wiem co. Fajna kobieta czy ty swoje Panele Rodeo kupowałaś u nas w Szczecinie? Gdzie kupowaliście parapety blaszane oraz barierki na okna balkonowe tzw. żygowniki:) pozdrawiam Was serdecznie z końcówki przed przeprowadzką. Nie mam już siły i po roku czasu mam ochotę udusić każdego kto wchodzi na budowę.... też tak mieliście :)

 

Powiem tak ; material na cala elewacje ,tynk,styro,klej siatki itp bralem od naszego forumowca fightera 1983 (najnizsze ceny caparola) i korzystalem a raczej caly czas korzystam z uslug poleconej firmy(namiar w jego postach, astrobud) ktora robi u mnie wszystko oprocz elektryki! Zero problemow ,wszystko na czas ! Pierwsza firma budowlana z ktora nie mam klopotow.Fachowcy spia u mnie na budowie a na wekeend jada do siebie....pracuja od rana do wieczora .....cena za m2 elewacji wyszedl mi 50 zl za robocizne a material 80zl za m2 tynk silikonowy 20 cm styropianu organiki szary .....montowali mi rowniez parapety ,robia tez podbitke itp

Z prac dodatkowych ktory wykonali to:

-elewacja drewniana,bruk ,kostka granitowa,odwodnienia liniowe,opaski wokol budynku itpitp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś zadowolony z tego systemu? I jaki tynk silikonowy brałeś: Thermosan czy Amphisilan? Jeśli mogę wiedzieć to ile płaciłeś za bruk i kostkę? a tak poza tym to chłopaki jeszcze pracują u ciebie tak? jesteś ze Szczecina?

Fajna kobieto a w jakiej firmie w Kliniskach, bo mi wyskakuje tylko firma Rodeo ze Szczecina. Pozdrawiam

 

Powiem tak ; material na cala elewacje ,tynk,styro,klej siatki itp bralem od naszego forumowca fightera 1983 (najnizsze ceny caparola) i korzystalem a raczej caly czas korzystam z uslug poleconej firmy(namiar w jego postach, astrobud) ktora robi u mnie wszystko oprocz elektryki! Zero problemow ,wszystko na czas ! Pierwsza firma budowlana z ktora nie mam klopotow.Fachowcy spia u mnie na budowie a na wekeend jada do siebie....pracuja od rana do wieczora .....cena za m2 elewacji wyszedl mi 50 zl za robocizne a material 80zl za m2 tynk silikonowy 20 cm styropianu organiki szary .....montowali mi rowniez parapety ,robia tez podbitke itp

Z prac dodatkowych ktory wykonali to:

-elewacja drewniana,bruk ,kostka granitowa,odwodnienia liniowe,opaski wokol budynku itpitp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robil ktos nawadnianie ogrodu i moze polecic firme? dostalem wycene od "Ekoos - Centrum Dystrybucji GARDENA" i chcialbym zweryfikowac cene

 

Hmmm. No co ja mogę powiedzieć. Jestem w trakcie realizacji włanymi ręcyma. Mam zamiar skończyć w tym tygodniu, i zmieścic się w kwocie całkowitej 1500 zł :)

Ogólnie spryskiwacze turbinowe (żadnego bezsensownego kropelkowania) - 8 szt. Dwa obwody na elektrozaworach. Sterowanie jeszcze nie wymyślone :( Ale tu to raczej kwestia 50 zł.

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Jestem w trakcie realizacji włanymi ręcyma. Mam zamiar skończyć w tym tygodniu, [...]

W takim razie, mam pytanie, czy mógłbym podjechać i zawrócić gitarę na 10 min? Sam się do tego przymierzam od roku, miałbym kilka pytań, a szybciej będzie, jak organoleptycznie zbadam temat ;) Oczywiście dopasuję się czasowo i organizacyjnie: [email protected]

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...