Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Skoro taka bieda to podrzucę gościa od balustrad metalowych, malowanych, wiszą do dzisiaj :) . Tylko jedno zastrzeżenie- to było 5 lat temu i jak komuś go poleciłem ze 2 lata temu to narzekał, że nierzetelny... decyzja należy do Was...

Balustrady - Krzysztof Wróblewski 503 600 510

Dajcie znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witaj

 

akurat jesteśmy na tym samym etapie.

Objechałem Szczecin i rejon Goleniowa odwiedziłem 6 firm i generalnie poczułem się olany.

 

Dostałem jedną ofertę na 4 obiecane i cena mnie powaliła. Realnie zawyżona o jakies 40% od ceny rynkowej produktu.

 

Poważnie rozważam otwarcie ślusarni.

Szczecin to jakaś masakra.

 

Ja jestem prawie na finalizacji zamówienia barierek zewnętrznych. Panowie już 2 razy przesuwali termin. Jutro sądny dzień i chyba ich powieszę jak nie przyjadą. O cenie nie chcę się wypowiadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem czytelniczką forum od długiego czasu, aczkolwiek dopiero teraz postanowiłam założyć konto, gdyż czas najwyższy zacząć się budować.

Pozwolenie na budowę jest, o kredyt walka trwa, budować się będziemy pod Goleniowem.

Przy okazji, byłabym wdzięczna za namiary na lokalne źródła najatrakcyjniejszych cen:

- bloczków betonowych,

- gazobetonu 24cm (Solbet/Ytong/inne),

- stali zbrojeniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak najtaniej pozbyć się resztek pobudowlanych - gruzu w małych ilościach ?

Pozostało mi trochę śmieci typu cxegły czy deski. Maks 0,3 m3. No i kontener to bez sensu (kasa). BigBagi kosztują praktycznie tyle samo.

Są inne altenratywy ? Może np gdzieś mozna to zwieźć ?

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...