Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam,Taki apel się pojawił, może ktoś może pomóc...

"W związku ze zdarzeniem losowym jednej z mieszkanek naszej gminy, która samotnie wychowuje dwoje dzieci, zwracamy się z serdeczną i gorącą prośbą o pomoc do życzliwych mieszkańców gminy Dobra. Potrzebne są używane (sprawne) sprzęty gospodarstwa domowego, a także drzwi wejściowe o wymiarach 80 cm, drzwi pokojowe o wymiarach 70 cm, meble pokojowe, wersalka, lodówka oraz pralka. W miarę możliwości prosimy również o przekazywanie pościeli, poduszek, kołder oraz ubrań dla dzieci (chłopiec na 170 cm, dziewczynka 146 cm wzrostu).

 

Telefony kontaktowe do Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej: Dagmara Gumplowicz (asystent rodziny) 536 853 323 lub Magdalena Lipińska (pracownik socjalny) 91 311 33 93.

 

Z góry dziękujemy za wszelką okazaną pomoc!"

 

LINK do wiadomości

http://www.gminadobra24.pl/news.php?extend.1353.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos poleci zakład kamieniarskie z dobrymi cenami? Za Jasienice dziękuje- za pomiary nie będe płacić.:bash:

 

Ja polecę kamieniarza z Myśliborza, nie pamiętem imienia, tel 665301745. Musiałem tylko pojechać do Goleniowa do Parku Technologicznego wybrać kamień. Kamieniarz sam sobie jedzie po kamień, obrabia go, przywozi na budowę i bierze kasę tylko za obróbkę a nie za dojazdy, przyjazdy itp. Robił mi parapety i jestem zadowolony, ociepleniowiec który robił elewację też dobrze się wyrażał o jakości parapetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szukam taniej działki w okolicach Dobrej, Dołuje, Kościno może wiece czy ktoś po sąsiedzku nie chce sprzedać. Często bywa tak że ktoś chce sprzedać, ale nie wystawia na allegro."

 

W Dobrej naprzeciwko mojego szeregowca są dwie działki na sprzedaż . Nie wiem kto sprzedaje ale można dowiedzieć się w urzędzie gminy. Szeregowce mają adres Graniczna 37 od A do chyba Z, właśnie poprawiają drogę ( kładą płyty beotonowe) więc luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...