Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Mogę śmiało Ci polecić firmę która wylewała u mnie posadzki ,polecam bo przed położeniem podłogi drewnianej miałem fachowca z Barlinka który sprawdzał wykonanie wylewki i wyrażał się bardzo pozytywnie o ich pracy.

BUDROM Posadzki betonowe

Konrad Gejza

ul. Bryczkowskiego 37

70-888 , Szczecin

TEL. 508 319 205

 

a tutaj wyszczególnienie za co i za ile :

 

Oferta na wykonanie posadzki betonowej

w domku jednorodzinnym o pow.280m2

 

 

 

1. Wykonanie posadzki betonowej odpow.klasy (B20),o grubości około 6-8cm .

-umieszanie betonu maszynowo oraz podanie podciśnieniem do pomieszczeń.

-wykonanie posadzki technologią niemiecką (brak rurek poziomujących)

-zatarcie szlichty końcowej mechanicznie

-naniesienie poziomów profesjonalnym urządzeniem (nivocomp)

- zbrojenia betonu włóknem poliprepylenowym oraz siatką stalową.

 

 

a) Do wykonania prac niezbędny jest materiał :

- piasek płókany 0,2-0,4mm .............52 tony

 

- cement (cemex32.5R lub eurocement42.5N ).. 7.4 tony

 

- zbrojenie rozproszone (włókno poliprepylenowe).......16kg

 

- plastyfikatoryTECE lub KanTerm (uplastycznienie betonu)niezbędne na większych płaszczyznach oraz podsawa przy ogrzewaniu podłogowym...................34 litry

 

 

- siatka stalowa pręt 2,6 mm, oczko 10x10cm ........

........powierzchnia + 15% zakładu ....300m2

 

 

Ceny materiałów jakie płace :

-piasek 1 tona z transport =35zł

-cement cemex 1tona= 380zł. (worek 25kg= 9.52zł)

-włókno poliprepylenowe 1kg= 32zł

-siatka stalowa 1arkusz czyli 2m2= 6.10zł

-plastyfikator TECE - 10l= 170zł

 

..............................................................................................................

 

Cena samej robocizny wynosi : 15zł/m2 netto+ vat .=4.200zł netto

Cena za materiały : 6.645 zł

Transport HDS : 360 zł

Całość : 11.205 netto+ 8%vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czy ma ktoś namiar na sprawną firmę co zrobi posadzki betonowe i anhydrydowe w okolicy Szczecina. Zależy mi na wyważeniu jakości do ceny. Nie musi być najtańsza, ważne aby było dobrze zrobione.

 

U mnie posadzki robiła firma p. Arka Przybylskiego nr. tel. 695910560.

Cenowo to nie jest najniższa półka ale jakość bardzo dobra. U mnie oprócz wylewki posadzki robili całą podłogę pod ogrzewanie podłogowe, tj. papa, folia, styropian.

Kret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam cała gupę szczcińska

 

Zwracam sie do was z pytaniem, poszukuje ekipy wykonawczej na budowe domu SSO, jezeli jest ktos wstanie polecic swojego wykonawce bede wdzieczny.

Przeszukujac forum pojawialy sie polecenia ale czy sa one wciaż aktualne??

Obecenie oczekuje na wycene pracy od nastepujacych firm:

- Renowa

- Anbud

- Nowy Dom

- Dejbud

-Siergiej

Jakie sa opinie do w/w firm?

Poszukuje rownież rozsadnego kierownika budowy badz inspektora nadzoru budowlanego..

z gory dzieki za pomoc:D

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cała gupę szczcińska

 

Zwracam sie do was z pytaniem, poszukuje ekipy wykonawczej na budowe domu SSO, jezeli jest ktos wstanie polecic swojego wykonawce bede wdzieczny.

Przeszukujac forum pojawialy sie polecenia ale czy sa one wciaż aktualne??

Obecenie oczekuje na wycene pracy od nastepujacych firm:

- Renowa

- Anbud

- Nowy Dom

- Dejbud

-Siergiej

Jakie sa opinie do w/w firm?

Poszukuje rownież rozsadnego kierownika budowy badz inspektora nadzoru budowlanego..

z gory dzieki za pomoc:D

Piotr

 

 

U mnie SSO robił Siergiej, mogę polecić. Kogo byś nie wybrał pamiętaj o kierowniku nie związanym z wykonawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym poznać Wasze opinie na temat blachy na rąbek stojący (pural mat rukki bez przetłoczeń bądź odpowiednik konkurencji). Ma ją może ktoś ? Już w zasadzie byłem zdecydowany ale poczytałem trochę negatywnych opinii, że ten rodzaj blachy z założenia jest problematyczny (wybrzuszania latem z racji płaskiej powierzchni, trzepotanie na wietrze). Ma ktoś jakieś doświadczenia ? W przeciwnym narożniku pojawiła się jednak dachówka płaska - Creaton Domino. Są to dwie opcje które jestem w stanie zaakceptować pod względem wizualnym z delikatną przewagą blachy na rąbek (wygląd + cena). Będę wdzięczny za wskazówki.

 

Dom to parterówka bez użytkowego poddasza z dachem dwuspadowym, bez udziwnień o kącie 30'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem budowę zrealizowaną przez firmę Nowy Dom. Nie mam zastrzeżeń o czym wcześniej już pisałem.

Co do innych firm to rozmawiałem jeszcze z Siergiejem ale się nie dogadałem. Naprzeciw mojego domu ludzie Siergieja budowali domek. Z opinii mojego wykonawcy wynika że robili to bardzo solidnie. Chłopaki z Ukrainy mieli własną przyczepę kempingową i w ciągu 3 miesięcy zrobili SSO w dość dużym domu bliźniaczym. Obok buduje również sporo ludzi od Pieronka, z nim też rozmawiałem ale był dla mnie za drogi (chciał 320 tys za stan SSZ bez okien - dom 250 m).

Co do kierownika u mnie był i jeszcze jest bo muszę zrobić odbiory Zbigniew Szewczyk- nie narzekam.

Pozdrawiam

Witek

 

Witam cała gupę szczcińska

 

Zwracam sie do was z pytaniem, poszukuje ekipy wykonawczej na budowe domu SSO, jezeli jest ktos wstanie polecic swojego wykonawce bede wdzieczny.

Przeszukujac forum pojawialy sie polecenia ale czy sa one wciaż aktualne??

Obecenie oczekuje na wycene pracy od nastepujacych firm:

- Renowa

- Anbud

- Nowy Dom

- Dejbud

-Siergiej

Jakie sa opinie do w/w firm?

Poszukuje rownież rozsadnego kierownika budowy badz inspektora nadzoru budowlanego..

z gory dzieki za pomoc:D

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

Rozpoczynamy przygotowania do budowy, obecnie na wczesnym etapie projektu. Lokalizacja: Dobra.

Szukamy sprawdzonego architekta, który wprowadziłby w sumie niewielkie zmiany w projekcie, ale też podjął się ewentualnie adaptacji projektu do technologii drewnianej. No i był taki ogólnie bardziej "doradzający" :-)

TIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

Rozpoczynamy przygotowania do budowy, obecnie na wczesnym etapie projektu. Lokalizacja: Dobra.

Szukamy sprawdzonego architekta, który wprowadziłby w sumie niewielkie zmiany w projekcie, ale też podjął się ewentualnie adaptacji projektu do technologii drewnianej. No i był taki ogólnie bardziej "doradzający" :-)

TIA

Kilka lat temu adaptację robił nam p. Jan Pruński. Kiedyś go polecałem ale nie wiem jak się wywiązał - może ktoś u niego robił ? Niech napisze...

Mam jeszcze telefon 501 032 648 - tylko nie wiem czy aktualny.

U mnie zrobił wszystko ok. I wtedy cena była niewygórowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...