Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

U siebie używałem tego styropianu. Nie była to jakaś zaplanowana decyzja. Koszty zakupu styropianu były dość konkurencyjne w porównaniu do producentów , którzy wydają więcej gotówki na reklamy. Na ściany używałem 20 cm Fasada Prima 032 - wykonawca nie marudził, styropian prosty, nie było problemu przy układaniu.

Na podłogę w garażu i kotłowni użyłem Super Podłoga 100-038 (10 cm, 5 cm i 5 cm), a w domu Pasywna Podłoga 70-032 też 20 cm. Trochę później żałowałem że bawiłem się w ten styropian pasywna podłoga. Zamiast szaleć ze współczynnikiem przewodzenia ciepła trzeba było dać ten sam co w garażu.

Czy to jest dobry styropian, pomieszkam to zobaczę. Nie są chyba najgorsi bo bardzo dużo towaru eksportują do Niemiec, co może być wskazówką że to niezgorszy producent.

Kret

 

Witam,

 

Czy ktos zna styropian na ocieplenie firmy EUROTERMIKA ze Stargardu?

Bede ogromnie widzeczny za informacje.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za namiary.

Szczęśliwie, kiedy już całkowicie straciłem nadzieję, odezwał się "mój" kontakt, że w końcu ma mi co przywieźć.

Nieszczęśliwe człowiek do rozrzucenia ziemi po działce, przestał odbierać telefon.

Jak nie urok, to sr... :/

 

Jak się normalnie dogadasz z kierowcą, to rozciągnie ci ziemie podczas wysypywania. Dobry potrafi taka naczepę łanie rozciagnąć, że praktycznie roboty jest 10 razy mniej niż leżąca ziemia na jednej kupie. Chyba, że nie masz już wjazdu na działkę ...

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prosbie...muszę zrobić remont w domu..szukam fachowców od glazury...no wiecie takich co uzywają mózgu w pracy...

 

Macie godnych polecenia fachowców???

ja mogę polecić p. Stacha 605926256. Co do ceny, to adekwatna do jakości, czyli nie są najtańsi. Mi kładli klinkier na taras i jest bardzo dobrze - zero wykwitów, równiutko, po zimie nic nie pęka. Dużo robią u Niemców, więc czasowo też mogą nie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też robiłem podjazd jakieś 7 lat temu. Ale i tak bym nie polecił fachowca bo choć go wtedy chwaliłem to po latach niestety... brak tłucznia jedynie podsypka z piachu - zagęszczana co prawda - i są zapadnięcia od postojów aut. I to tylko osobowych. Kiedyś to trzeba będzie przełożyć, ale na razie tylko mam dwie kałuże po deszczu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...