Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Przestrzegam przed firmą BUDROM Konrad Gejza która zajmuje się wylewaniem posadzek. Jedyna firma która tak rozczarowała na mojej budowie. Cała masa błędów, arogancja w kontakcie oraz brak poczucia odpowiedzialności za popełnione błędy (które musiałem poprawiać na swój koszt). Jeśli ktoś jest zainteresowany to szczegółów udzielę na priv. Dodam tylko, że była to firma z polecenia ... Niestety, tak to jest jak ktoś się czuje za mocny i ma tyle zleceń, że nie potrafi ich należycie zrealizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Przestrzegam przed firmą BUDROM Konrad Gejza która zajmuje się wylewaniem posadzek. Jedyna firma która tak rozczarowała na mojej budowie. Cała masa błędów, arogancja w kontakcie oraz brak poczucia odpowiedzialności za popełnione błędy (które musiałem poprawiać na swój koszt). Jeśli ktoś jest zainteresowany to szczegółów udzielę na priv. Dodam tylko, że była to firma z polecenia ... Niestety, tak to jest jak ktoś się czuje za mocny i ma tyle zleceń, że nie potrafi ich należycie zrealizować.

 

Ja przestrzegam przed firmą Jan Chmielnicki z miejscowości Banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

mi ekipa zostawiła mięso keczupy sztućce oraz plamy z kawy na bialym marmurze... ale mnie by było przestrog gdyby człowiek siedział caly dzień nad tymi... niebieskimi ptakami.... uwijamy się coraz bardziej, w szoku jestem, że tyle prostych robótek, a cały dzień odpowiadałam na pytania, normalnie do tej pory nie wiem jak sie nazywam...

ale jakby ktos miał ochotę mi coś doradzic, to dalej szukam drzwi wewnetrznych w przyjaznej cenie a nieco wyższych oraz kuchni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

mi ekipa zostawiła mięso keczupy sztućce oraz plamy z kawy na bialym marmurze... ale mnie by było przestrog gdyby człowiek siedział caly dzień nad tymi... niebieskimi ptakami.... uwijamy się coraz bardziej, w szoku jestem, że tyle prostych robótek, a cały dzień odpowiadałam na pytania, normalnie do tej pory nie wiem jak sie nazywam...

ale jakby ktos miał ochotę mi coś doradzic, to dalej szukam drzwi wewnetrznych w przyjaznej cenie a nieco wyższych oraz kuchni...

 

To prawda, czasu zawsze brakuje, a najwięcej schodzi na pierdołach :/

My wzięliśmy drzwi pełne z Leroya Bergamoz ościeżnicami regulowanymi. Dlaczego? bo nie kosztują majątku, a naprawdę są niezłe.

Dobrze tłumią, są ciężkie oklwina CLP jakość ok.

Chyba że potrzebujesz z ukrytymi zawiasami itd. lub jakieś które ci się mocno spodobają.

Przy jednych w sumie można zaszaleć, przy kilku to się już robi niezły koszt.

Samo osadzałem, minus że ościeżnice na zamówienie i w razie wtopy nie można zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki zaraz poogladam... niestety lista drzwi urosła do trzynastu sztuk, tylko na parterze... na pietrze biorę prawie najtańsze z castoramy. dół miał mieć drzwi w stylu polskone fjord, taki klasik... poki co znalazlam z podwyzszeniem tylko Dre Plus, wygladaja technicznie jak te z castoramy co ida na piętro, dość nowocześnie... ale sprawdzę czy w leroy da sie podwyzszyc... cena tych dre już na wstępie wychodzi mi ponad 500 zł, a jak dojdzie ościeżnica czy inne dodatki... tych jakichs przylg i innych gadżetów nawet nie tykam, nie na tym etapie finansowania budowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

mi ekipa zostawiła mięso keczupy sztućce oraz plamy z kawy na bialym marmurze... ale mnie by było przestrog gdyby człowiek siedział caly dzień nad tymi... niebieskimi ptakami.... uwijamy się coraz bardziej, w szoku jestem, że tyle prostych robótek, a cały dzień odpowiadałam na pytania, normalnie do tej pory nie wiem jak sie nazywam...

ale jakby ktos miał ochotę mi coś doradzic, to dalej szukam drzwi wewnetrznych w przyjaznej cenie a nieco wyższych oraz kuchni...

 

Ja jeszcze wczoraj sprzątałam... butelki po żubrówce... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam brukarza do połozenia sciezek w ogrodzie...macie kogoś do polecenia??

 

Pomocy!!! szukam jeszcze ludzi do zbicia tarasu 40m2 i wylania chudziaka....pomózcie...na już..Miał być fachowiec..a nie odbiera telefonów...

 

Ja szukałam wykonawcy SSO od października. Trzymam kciuki, by Tobie szybciej się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mieszkam :(... a wszyscy dotychczasowi fachowcy okazali się oszustami :( Dzisiaj wchodzi nowy... bardzo proszę o trzymanie kciuków :)

 

w zeszłym roku miałam kapitalny remont fachowcy porażka....mój znajomy

który super kładł płytk iokazał się złodziejem.....porażka co z ludzmi sie dzieje....trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy znacie kominiarza, który da protokół odbioru, jeśli zastosowano elastyczną rurę odprowadzajaca spaliny (przeznaczona do tego!) z kominka do komina i który wie, że można zaistalować kociol kondens z zamknietą komorą spalania w łazience z wentylacją mechaniczną nawiewno-wywiewna?

odradzam proby zamówienia drzwi porta i jakiekolwiek drzwi to lepiej nie próbować zamawiać w hiper-stolarka. hiper-glazur też odradzam i bokaro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...