Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A co na to kierbud? Widział?

Przedstawiciele marek różnych Polsce interesują się tylko "wolumenem sprzedaży", więc będą chwalić każdą fuszerkę, byle z ich produktu.

 

Kierbud widział i kazał po moim monicie zalepić. Wprowadzają w nie piankę i zalepiają szarą substancją - zwaną przez nich specjalnym klejem do szczelin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to się kończy jak zaczyna się fisiować z super-hiper-niesamowitymi pustakami szlifowanymi.

Płaci się jak za zboże, a później przyjdzie murarz tak to postawi, że idzie się pociąć.

Jakość wykonawcy liczy się bardziej niż jakość materiału.

Mówię to wszystkim, ale mało kto słucha.

A potem płaczą, że im miliony $$ zostały zmarnowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to się kończy jak zaczyna się fisiować z super-hiper-niesamowitymi pustakami szlifowanymi.

Płaci się jak za zboże, a później przyjdzie murarz tak to postawi, że idzie się pociąć.

Jakość wykonawcy liczy się bardziej niż jakość materiału.

Mówię to wszystkim, ale mało kto słucha.

A potem płaczą, że im miliony $$ zostały zmarnowane...

 

Hmm, zdecydowanie następny dom to będzie szałas, który osobiście postawię :)

Wykonawcę mam z... polecenia. Wokół kilka domów już postawił.

Ja nie płaczę. Dzielna jestem.http://emotikona.pl/emotikony/pic/oczko.gif Wyegzekwuję swoje prawa i racje. http://emotikona.pl/emotikony/pic/0ulan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pan Leszek sprawdził się już robiąc całość elektryki w nowym domu? :) Niebawem będę potrzebować fachowca na pełną instalację.

A tego to ja nie wiem. Mam mieszkanie ;)

Namiar na niego dostałam od faceta który mi robił kuchnie i go polecał.

U mnie przerabiał oraz przenosił punkty elektryczne (były w złym miejscu i źle wykonane).

Zleciłam mu także podłączenie piekarnika. Trzeba było przesunąć podłączenie bo inaczej piekarnik by się nie zmieścił. Myślałam, że trzeba będzie demontować meble ale Leszek dał radę. Piekarnik wszedł na styk i wszystko działa. Ponadto, żeby mieć ważną gwarancję podłączenia musi dokonać instalator z uprawnieniami, który po wykonanym zleceniu da pieczątkę. I tu nie było problemu.

Pierwszy lepszy elektryk nie da Ci takiej gwarancji. Poza tym cenowo wypada dość konkurencyjnie.

Na moje oko maroko koleś zna się na rzeczy. Jest starszy więc trochę tego doświadczenia uzbierał. Jeśli dobrze kojarzę to swój dom sam zbudował i ciągle coś w nim robi bo żona wymyśla co chwile coś nowego ;) Jak był u mnie to często klienci do niego wydzwaniali.

Także chyba robi dobrze...;)

Najlepiej zadzwoń i sam wypytaj co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

macie godnego polecenia dekarza? Mój sfiksował. Miał wejść na budowę za dwa tygodnie i... przestał odbierać telefon. Makabra jakaś :( Dobrzy dekarze pewnie teraz mają pełne ręce roboty... Chociaż może zdarzy się jakiś cud i uda się znaleźć kogoś od dachu? Pomóżcie, jeśli tylko możecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś solidną i rozsądną cenowo firmę do docieplenia poddasza użytkowego (wełna)?

Z góry wielkie dzięki za każde info.

 

Witam.

U mnie tynki i ocieplenie poddasza wraz z regipsami robiła firma pana Żelazki " Solidni Górale". Jakość prac oceniam na 4+ ( ekipa montująca drzwi była zaskoczona jakością ścian). Telefonu nie mogę podać bo zostawiłem w kraju ale łatwo jest go znaleźć w internecie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...