Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Szanowni,

macie godnego polecenia dekarza? Mój sfiksował. Miał wejść na budowę za dwa tygodnie i... przestał odbierać telefon. Makabra jakaś :( Dobrzy dekarze pewnie teraz mają pełne ręce roboty... Chociaż może zdarzy się jakiś cud i uda się znaleźć kogoś od dachu? Pomóżcie, jeśli tylko możecie.

 

dekarza mogę polecić z czystym sumieniem. Sumienny i dokładny , zrobi trudne dachy w tym tzw "odwrócony" a tu potrzeba fachowca

p. Paweł 664901867

 

potrzebuję instalatora,sprawdzonego, który zrobi wod-kan, grzewcze instalacje w domku ( podłogówka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

To zależy jak napiszesz we wniosku. To jest festyn z BO z ubiegłego roku a realizacja w tym. Przez sito i głosowanie przeszły obydwa moje wnioski - inwestycyjny [budowa parkingu dla rowerów w Dobrej - nie udało się znaleźć wykonawcy ! - będą robić w przyszłym roku ] i nieinwestycyjny właśnie festyn. Ja organizuję wszystko sam z sąsiadami i robimy tam gdzie wskazaliśmy - na naszej ulicy. Ulica JEST GMINY. Zawsze była bo ma MPZP. Ale na kilka festynów na które ludzie zagłosowali w sołectwach to gmina ogłosiła przetarg na organizację i w końcu robił to GCKiB z Dobrej. Dla mnie to słabe jest... najpierw zgłaszają projekt a potem Gmina im wszystko organizuje.... Ale w zasadach BO jest, że projekty muszą być na działkach gminnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam swoje poszukiwania

 

 

poszukuję instalatora , wod-kan , podłogówka do domku - sprawdzonego

 

również do instalacji elektrycznych

 

 

 

 

mogę polecić swojego wykonawcę, też wziętego z polecenia

p. Lewandowski 502 238 402

 

a ja poszukuję instalatora , wod-kan , podłogówka do domku - sprawdzonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam swoje poszukiwania

 

 

poszukuję instalatora , wod-kan , podłogówka do domku - sprawdzonego

 

również do instalacji elektrycznych

 

 

 

zadzwoń do p. Grzegorza 609 740 462

u mnie robił wszystko w miedzi, grzejniki, podłogówka kuchnia łazienki, regulatory lcd w każdym pom, Buderus itd.

montaż kominka z płaszczem wodnym, możesz powołać się na mnie Zbigniew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do p. Grzegorza 609 740 462

u mnie robił wszystko w miedzi, grzejniki, podłogówka kuchnia łazienki, regulatory lcd w każdym pom, Buderus itd.

montaż kominka z płaszczem wodnym, możesz powołać się na mnie Zbigniew

 

elektryk

 

p. Tadeusz - 501 037 553, u mnie robił oraz u sąsiadki - zadowolona, (z polecenia dostałem namiar)

 

zb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś pracował z panem Piotrem Malickim - kierownikiem budowy?

Pracować to pracowała ekipa :) Ja mu płaciłem. W zasadzie nie było się czego przyczepić, może tylko jak na mój gust to mógł częściej się pokazywać na budowie. Z ekipą dogadywał się bez problemu. Tyle, że to dane sprzed 10 lat i może to być już zupełnie inny człowiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten Malicki to taki XXXL to się pilnuj. Dom niedaleko mnie zbudował ale wiem, że były problemy. Już nie pamiętam o co szło bo to było kilka lat temu ale utkwiła mi postać w negatywnym świetle.

Tylko, że on nie był kierownikiem budowy a szefem firmy budowlanej....

Jest ich dwóch - zupełnie niespokrewnieni ludzie. Jeden to kierownik budowy, drugi to wsłaściciel firmy budowlanej - 10 lat temu był drogi i zarozumiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...