Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

A jak odnośnie drewna: gdzie można kupić dosłownie kilka belek dobrego drewna aby na tarasie jakąś konstrukcje postawić ?

Czyli chyba coś w stylu BSH itp.

 

ceny w marketach nieopłacalne, jeżeli potrzebujesz ładnego suchego na konstrukcje to ja brałem w Świat drzewa na krygiera( robili też mi drewutnię)

i jeszcze konstrukcyjne w patio exotic mają.

 

Drewno jest z tartaków z Niemiec.

 

Jak potrzebujesz nie heblowane to obojętnie jaki tartak w okolicy sprzedają na m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ja też to zauważyłem ... brak ludzi do pracy, robią słabo i jeszcze drogo :o

Takie czasy... jak się budowałem 10 lat temu i marudziłem bo zlikwidowali ulgę, ceny podskoczyły, to przeczytałem taką opinię - Buduj się teraz bo później zawsze będzie gorzej ;) na razie się sprawdza.

Ciekawe co nas jeszcze czeka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią mi Panowie wjazd z kostki granitowej na posesję - odcinek od ulicy do wjazu... narazie wszystko jest ok...noi znalazłam z polecenia tanszych- cena do przyjęcia.....m2 kostki granitowej do wystukania 110 zł plus obrzeże z większej kostki granitowej 30 zł..

 

Jak ktoś by szukał mogę polecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam, poszukuję namiarów na sprawdzonego geodetę (pow. police) do wykonania inwentaryzacja przed oddaniem budynku. Szukam kogoś z kim można się dogadać, szybko i konkretnie bo mój obecny geodeta załatwia temat ponad pół roku i przeciąga w nieskończoność..

 

Ja również mogę polecić Geosat - Borys Dwornik. Współpracujemy z tym geodetą drugi rok i jest to jedyny człowiek, zajmujący się papierkową robotą, z którym nie było żadnych problemów. Reszta (architekci, projektanci itp) to jakieś oszołomy, wyjęci z naszej rzeczywistości ;)

Budowa, to był pikuś, w porównaniu z całą papierologią... Droga przez mękę...

 

 

A tak w ogóle, to witam się w grupie szczecińskiej :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Czy ktoś wie gdzie można kupić w dobrej cenie z dowozem żwir 16/32 na ogród ?

Firmę która miałem "za płotem" w Dobrej (Masterbud Nosal) zamknęli i muszę szukać innych źródeł. A tam płaciłem tylko za żwir - transport zero :(

sasiedzi kupowali w gryfstone, a jeden kupił zwir na pomorzanach - firma sprzedaje też piach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...