Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Zwykle tego nie robię ( bo nie chce robić nikomu czarnego piar'u) ale chce ostrzec wszystkich przed stolarzem, ul pokoju 2/4 Szczecin. Firma domart. Niestety nie mogę napisać nic na temat produktu, bo go nie otrzymałem. Zamówione łóżko, które miało być w październiku do dzisiaj nie jest gotowe. Różne wymówki, przeciąganie terminu itd. ostatecznie mam dosyć , zrezygnowałem. Jeżeli szukasz stolarza, osoby słownej i terminowej , no to w tym przypadku masz duże szanse na to że się nie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

o p. Ryszarda przy Elektrowni w Szczecinie (ul. Ustowska jak pamiętam), ma 40 lat doświadczenia, zrobi korekty (oszczędnościowych projektów, na które panuje moda...)

powodzenia

 

Również polecam, fachowiec wszystko wyliczy na papierze co i jak :) zbrojenie na fundamenty on mi skręcał. na strop już chłopaki na budowie, ale twierdził że stal przeszacowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

po przebojach ze starostwem w Policach w końcu mam pozwolenie na budowę. Stoję*teraz przed wyborem wykonawcy do SSO/SSZ/Developerki. Czy ktoś z grupowiczów jest w stanie polecić sprawdzone ekipy? Dostałem wycenę*od Siergieja, ale cenowo dosyć sporo (330tys SSZ bez okien) za dom 156m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie w Nowym Roku:):):)

 

widzę ,że parę osób na tej naszej grupie się udziela....reszta chyba się nie obudziła ze snu zimowego:):)

 

Kochani- kto ma rolety zewnetrzne? potzrebuję takich fachowców żeby mi wycenę zrobili...i na tym etapie powiedzieli co potrzebuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Kochani- kto ma rolety zewnetrzne? potzrebuję takich fachowców żeby mi wycenę zrobili...i na tym etapie powiedzieli co potrzebuja...

My mamy. Robił Spin - nie polecam: drogo i z przebojami (opisywałem na liście wykonawców). Wprawdzie minęło 12 lat, ale chyba nic się nie zmieniło - serwis wychodzi 3x drożej niz u (sprawdzonej) konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
My mamy. Robił Spin - nie polecam: drogo i z przebojami (opisywałem na liście wykonawców). Wprawdzie minęło 12 lat, ale chyba nic się nie zmieniło - serwis wychodzi 3x drożej niz u (sprawdzonej) konkurencji.

 

sprawdzona konkurencja.....podasz kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Umówiłem się z roofem z prawobrzeża, zobaczymy jak będzie.

Dobrze że jestem w trakcie zabudowy poddadsza, bo tak to bym się jeszcze mocniej wkurzył :/

 

Półtora tygodnia oczekiwania na wizytę, z Roofa, obiecywanki w stylu jutro podjadę. W końcu sobie darowałem, nie polecam. Jakby powiedział nie mam czasu to ok, a tak zmarnowany czas. Przedzwoniłem do Geronimo. Był po dwóch dniach. Zrobił, po ostatnich opadach spokój czekam na większe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...