Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Namiary na dostawcow i wykonawcow !!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 268
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeżeli ktoś poszukuję solidnej ekipy do wykończeń wnętrz (nie partaczy, krętaczy, osób znających się na wszystkim, brudasów etc.) to polecam swoją ekipę, ą bardzo solidni i dokładni (a wierzcie mi że parę ekip wyrzuciłam z budowy).

Ich szef. p. Bogdan tel :501 546 982 - to uczciwy człowiek, i szkoda że nie ma smykałki do reklamy, bo by się od roboty nie opędził.

Pozdrawiam Kasia

 

chetnie zobaczylabym wykonczenia tej ekipy !!

przydaly by sie tez jakies ceny ... przynajmniej orientacyjne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli ktoś poszukuje ekipy od tynków maszynowych lub ocieplania poddasza i sufitów to polecam pana Damiana Czerny nr.695305858

W grudniu u mnie tynkowali a kilka dni temu skończyli robić sufity.

Ekipa fajna wszystko wykonane solidnie i w przystępnych cenach.

 

a nie jest to aby nasz znajomy "Pan Damian" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo wszyscy oknierze robia zaluzje .. .trudno tu cos powaznie spieprzyc wiec sugeruje firme ktora montowala ci okna :) przynajmniej nie beda mogli marudzic ze cos jest nie tak :D

 

Zewnętrzne... nie wewnętrzne.

To zasadnicza różnica, to są tzw. fasadowe.

Ja robię w całym domu firmy Slet, robi mi firma Viola z Radlina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawiać okna , która firma jest godna zaufania?

 

to zalezy od priorytetow ... chcesz tanio??, dobrze ?? jakies nietypowe suwanki ?? pakiety trzyszybowe ?? okniarskich firm jest mase i najpierw proponuje sie skonkretyzowac :)

 

 

ja zamawialam w oknoplascie /w rybniku na chrobrego/ tam tez zamawialam brame i bede zamawiac dzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od priorytetow ... chcesz tanio??, dobrze ?? jakies nietypowe suwanki ?? pakiety trzyszybowe ?? okniarskich firm jest mase i najpierw proponuje sie skonkretyzowac :)

 

 

ja zamawialam w oknoplascie /w rybniku na chrobrego/ tam tez zamawialam brame i bede zamawiac dzwi :)

 

najlepiej żeby było i tanio i dobrze.Okna raczej zwykłe standardowe z roletami zewnętrznymi , tarasowe jedno trzyszybowe i jedno dwuszybowe jeszcze się nie zastanawialiśmy jakie dokładnie czy otwierane czy suwane chyba lepiej suwane.Ale dzięki zobaczę w tym oknoplaście i będziemy z żoną mądrzejsi. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej żeby było i tanio i dobrze.Okna raczej zwykłe standardowe z roletami zewnętrznymi , tarasowe jedno trzyszybowe i jedno dwuszybowe jeszcze się nie zastanawialiśmy jakie dokładnie czy otwierane czy suwane chyba lepiej suwane.Ale dzięki zobaczę w tym oknoplaście i będziemy z żoną mądrzejsi. Dzięki.

 

Witam.

Ja polecam firmę Termoprofil z Wodzisławia. Okna kupowałem prawie 1,5 roku wstecz wtedy też mieli najlepsze ceny. Zamontowane solidnie do dzisiaj nie trzeba było nic poprawiać :)

 

http://www.termoprofil.eu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hurtownia elektryczna ... taniej nawet niz w meskonie!!

 

http://www.eldor.net.pl/

 

najlepiej wyslac specyfikacje co jest potrzebne ... ja ceny pierwotne mialam z allegro a potem pisalam maila i dostalam jeszcze taniej !!

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6000835

 

ja pisalam do pana Mateusza Gajdy

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem grupo! Dopisałem się do Was :) Adam, Arturo, zadyma beze mnie? Zgadzam się z Adamem, nie wliczanie barteru jest naciąganiem (świadomym czy nie) kosztów. Ale nie deprecjonowałbym zupełnie opinii Arturo (choć faktycznie ten jego super-autorytatywny ton jest irytujący) tylko dlatego, że jeszcze nie wybudował. Doświadczenie praktyczne daje szanse wiedzieć więcej, lepiej, łatwiej, ale nie jest konieczne. Poza tym w wyliczaniu (nie)kompetencji wykonawczych kolegi pominąłeś jeden moim zdaniem bardzo ważny i wartościowy czynnik - przygotowanie techniczne, zrozumienie technik i sprytne zaprojektowanie domu, budowy. Samo to pozawala zaoszczędzić kupe forsy (20-40%) nawet bez grama roboty fizycznej na budowie. BTW, ja też mam plan wydania 350k +-50k na 240m2 stodoły (w swej naiwności liczę na dolne rejony, no ale je nawet ogrodzenia jeszcze nie zrobiłem :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea a nie orientujesz się czy ktoś już robił c.o z tym P. Geba ? chętnie bym zobaczyła.

 

chcesz zobaczyc taka zupelnie wykonczona robote czy taka gdzie jeszcze cos widac ?? bo ja bylam u znajomych na wykonczonym /ładne grzejniki, i sensowna kotlownia ... dziala super wiecej nie dalo sie sprawdzic :) ale za jakis miesiac bedzie robil u mnie /woda i kanaliza juz sa gotowe, CO po tynkach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...