Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Konfiguracja Huawei SUN2000


Elektrobudmax

Recommended Posts

Witam,

 

mam dwa problemy z instalacją fotowoltaiczną Huawei. Falownik SUN2000-10KTL-M1, bank energii Luna2000, licznik L3F1946-SUN.

 

1. W aplikacji instalatora pojawia mi się komunikat że konieczne jest aktualizacja falownika, w zakładce aktualizacja pokazuje że jest aktualna. Jak sobie z tym poradzić?

 

2. Nie mogę ustawić blokady wypływu energii do sieci, tak aby bank ładował się w chwili nadwyżki produkcji. To czego nie zużyję oddawane jest do sieci a bank ładuje się bardzo „symbolicznie”. Jak to ustrojstwo ustawić?

 

Z góry dziękuję

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

2. Nie mogę ustawić blokady wypływu energii do sieci, tak aby bank ładował się w chwili nadwyżki produkcji. To czego nie zużyję oddawane jest do sieci a bank ładuje się bardzo „symbolicznie”. Jak to ustrojstwo ustawić?

 

 

 

Wchodzisz w aplikacji na telefonie w "Urządzenie" wybierasz urządzenie "Dongle", następnie u góry w 4 kropki klikasz i "Ustawienia parametrów". Następnie możesz wybrać Tryb pracy. Zapewne masz ustawione "Pełne oddawanie do sieci", jak chcesz magazynować nadwyżki to ustawiasz "Maksymalne własne zużycie energii", jest jeszcze jeden tryb "TOU" tutaj możesz wymusić np. ładowanie akumulatora z sieci. Każdą z funkcji masz opisaną w instrukcji, dodatkowo firma powinna Ciebie przeszkolić z obsługi. Protokół odbioru podpisałeś, a tam zapewne jest informacja, że Ciebie przeszkolili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...