Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zostało mi 6 rolek wełny gdzie wykorzystać


tomot79

Recommended Posts

Witam po pewnych modyfikacjach zostało mi 6 rolek Isover Supermata 18 cm i 2 rolki 10 cm z ocieplenia poddasza- jetki i skosy w pokojach. Zakupowałem to z wyprzedzeniem i nie mam szans na zwrot. Doradzcie gdzie mógłbym to jeszcxe wykorzystac bo nie chce wystawiac na portalach za 2/3 ceny.

Myślałem aby ocieplić strop w garażu(nad nim 2 pokoje) ale nie wiem czy ta wełna może być- zrobiłbym stelaż (akurat też mi zostały profile), włożył wełnę, zachował odstęp 3 cm od stropu, folia paro(lub bez) i płyty kg. Nurtuje mnie tylko jak zachować wentylację, czy nie będzie tam skraplać się woda. Wstępnie chciałem lepić lamele z wełny ale zostało dużo mi tej wełny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/3/2024 at 11:39 PM, tomot79 said:

Witam po pewnych modyfikacjach zostało mi 6 rolek Isover Supermata 18 cm i 2 rolki 10 cm z ocieplenia poddasza- jetki i skosy w pokojach. Zakupowałem to z wyprzedzeniem i nie mam szans na zwrot. Doradzcie gdzie mógłbym to jeszcxe wykorzystac bo nie chce wystawiac na portalach za 2/3 ceny.

Myślałem aby ocieplić strop w garażu(nad nim 2 pokoje) ale nie wiem czy ta wełna może być- zrobiłbym stelaż (akurat też mi zostały profile), włożył wełnę, zachował odstęp 3 cm od stropu, folia paro(lub bez) i płyty kg. Nurtuje mnie tylko jak zachować wentylację, czy nie będzie tam skraplać się woda. Wstępnie chciałem lepić lamele z wełny ale zostało dużo mi tej wełny.  https://omegle.onl/   

 

 

I got this,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...