Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

narzędzia Parside (marka własna Lidla)


Recommended Posts

4 godziny temu, Sativum napisał:

Cześć, 

 

Korzystacie z ich elektronarzędzi? Chodzi mi o narzędzia bateryjne - akumulatory trzymają? Cena jest atrakcyjna, ale nie wiem czy warto przesiadać się na nowe elektronarzędzia. Obecnie mam 18V, a parside ma 20V lub 2x20V

 Parkside a nie Parside.

Natomiast co do tyc18 czy 20 V to tak naprawdę mają one po pięć ogniw litowo jonowych 18650 h a producenci przekręcają na swoją korzyść podając że ma 20 V a tak naprawdę ma ciut ponad 18 V.

A tak na marginesie to elektronarzędzia Parkside mają super stosunek ceny do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymają Wam akumulatory? 

Akumulatory mam do narzędzi Graphite 18V. Ciekawe czy zgoidnie z tym co pisze Henrykow będą pasować do Parkside. 

Droższe od Parkside 2x, a nie widzę jakiegoś przeskoku jakościowego. Oczywiście Milwaukee i Hilti są, ale dla przydomowego zastosowania to overkill + $$$ odstrasza. 

Najbardziej mnie interesuje jak trzymają się akumulatory oraz czy mieliście problem z samym elektronarzędziem lub serwisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2024 o 09:52, Sativum napisał:

Akumulatory mam do narzędzi Graphite 18V. Ciekawe czy zgoidnie z tym co pisze Henrykow będą pasować do Parkside. 

Nie pisałem że będą pasować bo każda firma ma inne mocowanie/gniazdo natomiast ogniwa w środku są takie same 18650 u różnych producentów różnica polega na ich pojemności bo są różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...