Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Automaty do otwierania bramy wjazdowej i garażowej


Recommended Posts

Wybierać firmowe napędy omijać domy handlowe tam serwis naprawczy to katorga dla klienta o doradztwie nie wspomne.

 

tak jak zawsze pisze -wybierać sprzedawce ze swojego okręgu co zapewni mniej nerwów w razie awarii i szybszy dojazd do naprawy .

Sprzęty sie psują i to każde bez względu na firme i pogawędki z handlowcem :lol:

Zapytaj sasiada co ma od kogo kupił to będzie na 99% najtrafniejsza opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki wszystkim za odpowiedź na temat Hormana- jak widzę polecacie bardzo napęd do bram garażowych ale do przesuwnych nie!!! To niebardzo wiem co zrobić przecież nie będę nosił 2- pilotów jeden do bramy garażowej Hormann a drugi do bramy przesuwnej ........- innej firmy. Chcę kupić jednakowej firmy napędy! Nice- ma różne poglądy, Came- dobre opinie ale czy te dwa napędy są jednakowo dobre? Feec- ..... może jakiś głosowanko!!

Napęd do bramy garażowj (2250 x500) i przesuwnej (ok. 350kg)

Horman

Came

Nice

Feec

please pomóżcie

ja osobiście chyba na Hormana

 

 

Nie musisz wybierać jednakowego producenta dla obu napędów. Nie jestem pewien czy wszystkie, ale na pewno można połączyć różne napędy przez dodatkowe radio. Wtedy obsługujesz je jednym pilotem. Mój typ to Horman do garażu i Faac do bramy przesuwnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 2 months później...
A czy ktoś ma doświadczenia z siłownikiem KEY?

 

key jest Ok

a tak na poważnie , to solidna firma , większosc podzespołów jest robiona w tych samych fabrykach w których zaopatrują się bardziej rozreklamowane firmy , mają siedzibę w Warszawie i lokalnych dystrybutorów , przedstawicieli handlowych itp.

serwis na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...