Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

szczyty kiczu i kuriozum


zone

Recommended Posts

:)

 

ciekawa kompozycja, jakby inspirowana salcesonem ozorkowym.

i takie minimalistyczne nasadzenia, z mocniejszym jednakże akcentem w prawym dolnym rogu.

 

lampka za 3.50 Solarna! rozwala :)

 

Cholera, a ja myślałam ,że to przetykacz do wucetu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żałuję okropnie, że zdjęć nie mogę zrobić ale spróbuję opisać. Codziennie przechodzę obok sypiącej się kamienicy, w której ktoś chyba biuro sobie urządza. Mały pokoik, może z 15 m2 z małą łazieneczką. Zapowiadało się nieźle, w łazience białe duże płytki, na jednej ścianie czarno-biała mozaika. Aż tu nagle na ścianie pokoju pojawiła się cegła (naklejane płytki chyba) we wnęce zrobionej z k-g (łuk u góry, coś jak w piwnicy). Myślę sobie ok, nie jest aż tak źle, choć nieco dziwnie, bo cegłę lubię ale zaczęły pojawiać się niewytłumaczalne wielopoziomowe konstrukcje k-g na suficie. Bleeee. Następnego dnia widzę na innej ścianie tapetę z kwiatowym wzorem, kremowa (takie coś "w stylu glamour") i drzwi do łazienki w bielonym dębie nijak nie pasujące do całości (drzwi wejściowe wiśniowe!). Zastraszająca ilość lampek na tych obniżeniach sufitu powieszonych tak, że można o nie zaczepić niemal głową rozłożyła mnie całkiem. Ale przedwczoraj mało się nie potknęłam i szczękę zbierałam z chodnika. Na wprost wejścia przy drzwiach do łazienki urosła potężna kolumna jońska :jawdrop: . I to wszystko na tym skromnym metrażu ... Strasznie jestem ciekawa końcowego efektu. Jeśli to biuro rzeczywiście, chyba udam klienta i pójdę sobie z bliska popodziwiać. Edytowane przez -ula-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...