Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

szczyty kiczu i kuriozum


zone

Recommended Posts

A mńie sie kręci w głowie jak na to patrzę.Moze cos z blednikiem mam!? :D

Nie masz, ten dom tańczy. Też tak mam, jak na niego patrzę.

Ale... może właśnie te emocje wskazują, ze on jest niezły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gęś jak gęś.... ja chcę, jak już ogród będzie gotowy "zasadzić" gdzieś w krzakach jakiegoś potwornie kiczowatego krasnala :) Ot tak, żeby za bardzo się w oczy nie rzucał, ale dla spostrzegawczego gościa ma być powodem do zakłopotania - "Oni to na poważnie?!?" :D Edytowane przez Kasia Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gęś jak gęś.... ja chcę, jak już ogród będzie gotowy "zasadzić" gdzieś w krzakach jakiegoś potwornie kiczowatego krasnala :) Ot tak, żeby za bardzo się w oczy nie rzucał, ale dla spostrzegawczego gościa ma być powodem do zakłopotania - "Oni to na poważnie?!?" :D

 

A "Króla szczurów' czytał? Kopiujesz pomysł wodza malajskiej wioski. Tylko tam był sedes, oczywiście nie podłączony i nie używany... na środku izby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, przyznaję, że nie czytałem, ale to tylko potwierdza teorię, że wszystko już zostało wymyślone :D

 

Miałem jeszcze jeden szatański pomysł, którego nie udało mi się zrealizować. Ponieważ moja siostra nie miała pojęcia, że się budujemy (!), pewnego dnia zaprosiliśmy ich na "działkę", bo jeszcze jej nie widzieli - a tu" tadaaam, dom mamy" :D

Pomysł był taki, zeby przed domem położyć ze dwie, trzy pomalowane na biało opony z wstawionym do nich kwiatem, a po bokach drzwi przyłożyć płyty z osb albo GK z naklejoną szklaną tłuczonką. Taki koszmar stylistyczny z lat (chyba) 70/80-tych. Ale jakoś się pomysł rozmył, choć i tak samo zaskoczenie było wystarczająco zabawne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...