Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

szczyty kiczu i kuriozum


zone

Recommended Posts

Może zasugerować jako prezent jakieś roślinki do ogrodu, ogród zniesie różne pomysły, nie ma tak naprawdę roślin "kiczowatych", wszystko da się pięknie zakomponować.

Ja tak w każdym razie planuję ogłosić.

Parapetówka będzie w maju - to dobry czas na roślinki.

 

Świetny pomysł :D Jakbym miała ogród, to pewnie bym skorzystała :lol:

Ale też się skłaniam ku kwiatkom, tzn. wazonikom - nie mam ani jednego, i jak ktoś się z wiechciem przywlecze, to wiecheć ląduje w szklance (najczęściej do piwa :lol: ). A wazonik to można zawsze poręcznie schować i wyciągać tylko jak się darczyńca z wiechciem przywlecze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też czasami walnę jakis przypał :oops: dla przykładu klijentce mojej która kupowała u mnie pamersy zapytałam czy to do wnuków (byłam przekonana,że taaaak)dopiero jak się oburzyła :o przyjrzałam się jej była ciut ciut po 30 :roll: :roll: :roll: :oops: było cięzko sie wykaraskać z takiej gafy :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zasugerować jako prezent jakieś roślinki do ogrodu, ogród zniesie różne pomysły, nie ma tak naprawdę roślin "kiczowatych", (...)

 

Filodendron, fikus, yuka... :o 8)

 

Czepiasz się :lol:

Poza tym roślinka ma prawo paść :( :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też się skłaniam ku kwiatkom, tzn. wazonikom - nie mam ani jednego, i jak ktoś się z wiechciem przywlecze, to wiecheć ląduje w szklance (najczęściej do piwa :lol: ). A wazonik to można zawsze poręcznie schować i wyciągać tylko jak się darczyńca z wiechciem przywlecze :wink:

nie wywołuj wilka z lasu.... Ostatnio dostaje tylko wazony :roll: Nie mam już gdzie tego upchać. A najlepsiejszy prezent to zegar wmontowany w gipsowy , bordowy wazonik. Na kominek jak znalazł :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też się skłaniam ku kwiatkom, tzn. wazonikom - nie mam ani jednego, i jak ktoś się z wiechciem przywlecze, to wiecheć ląduje w szklance (najczęściej do piwa :lol: ). A wazonik to można zawsze poręcznie schować i wyciągać tylko jak się darczyńca z wiechciem przywlecze :wink:

nie wywołuj wilka z lasu.... Ostatnio dostaje tylko wazony :roll: Nie mam już gdzie tego upchać. A najlepsiejszy prezent to zegar wmontowany w gipsowy , bordowy wazonik. Na kominek jak znalazł :lol:

Mówisz :roll: ?? Cholercia :-?

Ale chyba zaryzykuję, jakby co, mam piwnicę - z innymi prezentami może być tylko gorzej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Nie wiem, czy widzieliście (ja dopiero ostatnio) np w Liroy M śliczne "żywe obrazy" np prawie prawdziwy wodospad, ale są i inne wszystko podświetlone, odlot - mówię Wam :lol:

 

Ja tez niedawno odkrylam to cudo i rowniez stalam dobrych pare minut z obledech w oczach i jakajacym sie pytaniem: a co to jest????

 

jesli w XXI wieku takie cus ma kupcow, a ktos to wczesniej wymyslil - to wszelkie krasnale w ogrodku, rozne durnostojki i sztuczne kwiaty - nie dorastaja do miana kiczu.

 

Ale tak mysle, ze do tych "zywych obrazow" do ogolnego dizajnu pasowalaby jeszcze szyba na lawie i ewentualnie taki kominek elektryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...