Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

szczyty kiczu i kuriozum


zone

Recommended Posts

az dziwne, że rekino-baby nie mają w reku tęczowej i unijnej flagi

 

byłoby za oczywiste;)

i myślę, że to jest jednak rodzaj "performansu" przeciwko a nie prorzadowa sztuka;) są jeszcze dwa inne zdjęciA; Rydzyk na boso w otoczeniu Matek Boskich i Dudowie na tle innej Matki Boskiej.

Nikt chyba nie mógłby stworzyć takiego kiczu na serio.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ksiądz prowadził procesję w nowym nabytku.

Trzeba przyznać że monstrancja prezentowała się godnie! :yes:

 

Nie jego.

Parafianin użyczył.

Proboszcz jest po operacji kręgosłupa, parafianie zaproponowali taki sposób udziału w święcie.

Mógł jechać na przyczepie traktora, ale jeszcze gorzej by było chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kiczem jest milion ramek na zdjęcia, każda w innych stylu. Mam wrażenie, że ktoś wchodzi na stronę typu [spaml] i z działu akcesoria zamawia: ramkę retro, drewnianą, metalową itp. I potem te wszystkie ramki, każda z innej bajki wiszą na ścianie, albo stoją na komodzie... straszna wizualna masakra :/ Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 months później...

Może się komuś narażę, ale to jest moje zdanie i chyba też mogę je wypowiedzieć:p

Tym bardziej, że ciągle muszę to oglądać, bo....

Dla mnie szczytem kiczu są meble na wysoki połysk w kuchni oraz wszelkie podświetlenia typu kolorowe ledy itp. dziwactwa jak w wesołym miasteczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem autobusem z moim "młodym" na meczyk niedzielny i pozwoliłem sobie pstryknąć balkonik obok przystanku autobusowego na którym czekaliśmy :)

 

[ATTACH=CONFIG]416916[/ATTACH]

 

Co się dziwisz jak komuś co całe życie na wsi , wśród pól lasów zwierząt się wychował i przyszło na starość mieszkać w mieście bo bliżej do lekarza - to tęskni i robi sobie takie mikro obejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dla tych, którzy się zastanawiają nad tym co dać w kuchni między blatem, a górnymi szafkami ( źródło zdjęcia: https://wspolczesna.pl/najdziwniejsze-i-najgorsze-mieszkania-do-wynajecia-w-polsce-zdjecia/ga/13881508/zd/33830340#dom):.

Przy następnym remoncie kuchni zdjęcia z chrzcin, I komunii?????

kuchnia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy się zastanawiają nad tym co dać w kuchni między blatem, a górnymi szafkami ( źródło zdjęcia: https://wspolczesna.pl/najdziwniejsze-i-najgorsze-mieszkania-do-wynajecia-w-polsce-zdjecia/ga/13881508/zd/33830340#dom):.

Przy następnym remoncie kuchni zdjęcia z chrzcin, I komunii?????

 

Zawsze po rozwodzie można przełożyć do kibla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...