Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

szczyty kiczu i kuriozum


zone

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

z ostatnich obserwacji.......... domek na obrzeżach miasta ( tak wolą mieszczuchy wsią gardzący) ogrodzony zwyczajną zieloną siatką ( i byłoby ok...gdyby.....) a zamiast barierki na dużym tarasie nad garażem ................. ogrodzeniowe słupki klinkierowe............ciekawe czy metaloplastyka i bramka też będą ???? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam dzieckiem moim marzeniem był pokój na wieży. Jest taki dom z wieżyczkami na Julianowie przy parku. Chodziłam go oglądać..

Może tem facet sobie zrealizował marzenia z dzieciństwa :roll:

choć niestety, myślę, że to biznes.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a jak głupia mam w kuchni jeden zlew, jeden piekarnik i wogóle wszystko po jednym-a tu trzeba alternatywne sprzety chować w szafkach a eksponować wypolerowane cuda:( A propos-na wsi u mojec ciotki (wies bogata, jeden przez drugiego...) to mają ...całe kuchnie podwójne! co tam zlew w szafce! Jedna kuchnia robocza, gdzie noga sąsiadki nie postanie, zwykle w piwnicy a druga wypasiona , nieskalana brudem-kawusia, ekspresik, gazetka na stole i ciasto przyniesione pędem z dołu:):) widziałam na własne oczy. LOdówka nawet nie chodzi.... Woda w zlewie jest. Domownicy w celu napicia sie kawy złażą dwie kondygnacje w dół-zeby nie zasyfić designerskiej kuchni. I najsmieszniejsze jest to, że sąsiadki przed sobą udają takie zorganizowane, dsokonałe gospodynie ze sterylnymi kuchniami i swiadomie sie godzą na taka grę pozorów. Jedna ze straszych mieszkanek powiedziała mi, ze one chca byc "bardziej miastowe niż miestowe:)" dla mnie kicz klasy A:) bo nie tyle wizualny co moralny:)

 

To chyba mamy te samą ciotkę. U mojej ciotki na wsi identycznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam kto jest bardziej szalony - inwestor czy projektant???

To ty myślisz, że ten dom miał projektanta? :o

 

:D

No obawiam sie że ktos go musiał wymyślec i przenieśc koncepcję na papier :wink:

A ja miałam nadzieję, że to "autorskie poprawki" inwestora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...