Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Higiena kobiet


Gość Niezalogowany

Recommended Posts

Po odwiedzinach wątka widzę, że przynajmniej 1000 osób wyszorowało się dokładnie. He, heeee, heeeeee

 

Tylko nie o to chodzilo autorowi watku :lol:

On chcial aby jego zona sie szorowala a ta nic nie zmusi i autor problem ma dalej

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol

Pomysl z szorowaniem ? sadzisz sam po sobie? fobia brudu?

he, heeee,heeeeee

 

Klikam z wanny, tak tym się przejąłem, ha, ha, ha, haaaauuu :) :) :)

Po 15 żona przychodzi z pracy i zamiast obiadu....kąpiel, na kolację kąpiel.

Trzeba wprowadzić jeszcze podwieczorek, no i coś przekąsić w międzyczasie pod prysznicem. ha, ha ha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Po odwiedzinach wątka widzę, że przynajmniej 1000 osób wyszorowało się dokładnie. He, heeee, heeeeee

 

Tylko nie o to chodzilo autorowi watku :lol:

On chcial aby jego zona sie szorowala a ta nic nie zmusi i autor problem ma dalej

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol

Pomysl z szorowaniem ? sadzisz sam po sobie? fobia brudu?

he, heeee,heeeeee

 

Klikam z wanny, tak tym się przejąłem, ha, ha, ha, haaaauuu :) :) :)

Po 15 żona przychodzi z pracy i zamiast obiadu....kąpiel, na kolację kąpiel.

Trzeba wprowadzić jeszcze podwieczorek, no i coś przekąsić w międzyczasie pod prysznicem. ha, ha ha :)

 

:p niezalogowany - to dobra odpowiedz ironizujaca na twoje posty.

Gosc uwazaj zebys skory nie zdarl bo bedzie szpital a tam warunkow do higieny dobrych nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boj.

Pielęgniarki zadbają o mnie :)

Skóry mi nie ubywa. Przybywa. Od paluchów zaczyna przybywać. Od tego przybywania pomarszczyła się na paluchach nóg i potem rąk. Nie mylić z potem ciała :)

Sorry, muszę przerwać. Czas na zmianę wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu niezalogowany - już nie wiem w końcu,czy ty masz naprawdę problem,czy też chodziło tylko o argumenty do dyskusji,ale to w sumie nie ważne.Ten temat pokazał,że normalna higiena nie jest dla niektórych taka oczywista (aluzje do nerwicy natręctw itp. zrzucały mnie prawie z krzesła).

Powtarzam - kobieta ma być jak ciasteczko.Jeśli to ciasteczko z kremem,to nie smakowało by chyba wieczorem,gdyby cały dzień leżało na talerzu,zwłaszcza w cieple i na słoneczku :lol:

Jak słodkie,kruche,apetyczne ciasteczko,które ma się ochotę skosztować o każdej porze :lol:

 

Gościu.Jeśli naprawdę masz problem (jeśli nie,są inni którzy takowy mają,niestety :-? ) porusz wyobraźnię i zmysły swojej żony.Może sprezentuj jej piękny album nie tylko o miłości francuskiej (a najlepiej "przeczytaj" ).Cholera,chyba nie będzie chciała być ciasteczkiem z nieświeżym kremikiem.Albo kruchym ciasteczkiem ze stopionym lukrem. :lol:

To działa oczywiscie w obie strony :lol: :lol:

 

Aha,no i oczywiście kremik ma być naturalny i świeży, a nie dobrze zakonserwowany.

i wiadomo - naturalna wanilia jest lepsza od cukru z dodatkiem waniliny :lol:

 

a mnie bawi do łez,że dorośli ludzie nie mają w większości odwagi pisać tutaj zalogowani (oczywiscie poza autorem wątku,co jest chyba zrozumiałe)

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat pokazał,że normalna higiena nie jest dla niektórych taka oczywista (aluzje do nerwicy natręctw itp. zrzucały mnie prawie z krzesła).

 

Jest oczywista!

 

mimi słońce moje pisząc o nerwicy natręctw w przypadku kapieli 3 razy dziennie zaznaczyłem expresis verbis że to zart !!! :-)

 

Cytuje:

 

Nie, no przeginasz - kapać się 3 razy dziennie to juz jakas nerwica natręctw. - żartuje oczywiście

 

Pozdrowiam

Eee juz sie nie bede logował zostane "in blanco" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiem,wiem, :D

przepraszam,co nie zmiania faktu,że dla niektórych kąpiel dwa razy dziennie, a już na pewno przed snem, to nie jest normalka

 

przepraszam,ale mam tutaj obok tak wesoło,że nie mogę się skupić :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"in blanco" - a to już żarcik w moim ukochanym stylu a la Roland Topór -doskonałe :D S....t (:wink: )

 

 

proszę,ja mam już dosyć tej "głupawki" :lol: :lol: :lol:

tzn.takich żartów więcej,ale może nie teraz,muszę ugotować obiad

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niezalogowany

Trzeci post od początku, i gość pisze, że to podpucha. Brawo gościu, ale ja wpadłem w popłoch, że nici z eksperymentu. Musiałem jakoś w tym brnąć dalej. Musiało to wyglądać naturalnie, że tak powiem. Kilkoro z Was wpadło po uszy :) Przepraszam. Teraz nie wiedząc jak z tego wybrnąć sami brną w tym, wypisując często bzdury, zamiast śmiać się.

A śmiać się z siebie, to sztuka. To mógłby być następny temat do dyskusji. Jeżeli jednak byłem przekonujacy i dalej nie dopuszczacie myśli, że to podpucha była, to słucham dalej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czas na finał:)

 

Badania przeprowadzane przez producentów kosmetyków wykazują, że około 50% kobiet preferuje zamiast wody i mydła różnego rodzaju kosmetyki i seksowną bieliznę do wabienia facetów. Wymyślna armatura łazienkowa daje krótkotrfałe efekty. Powstała między mną i żoną dyskusja. Oczywiście żona była innego zdania, dając za przykład siebie.

Z postów tutaj napisanych wnioskuję, że jednak może nie do końca, ale to ja mam rację. Szczególnie wczorajsze posty kobiet utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Nie woda, tylko perfumy, kosmetyki, bielizna.

Dziękuje wszystkim za zabawę. Wszyscy chyba wyciągniemy z tego testu wnioski.

 

Czy uważasz, że jeżeli ktoś ci pisze o stosowaniu kosmetykow to się nie myje?

Ja uważam, że im więcej ktoś się myje tym więcej kosmetykow posiada. U kogoś kto się nie myje nie znajdziesz płynow do kapieli, żeli pod prysznic, olejkow relaksujących i wielu innych kosmetykow.

A dobry dezodorant i odrobina perfum po rannym prysznicu to podstawa.

 

Ale widzę że ty nie masz o tym pojęcia i chcesz się wyładować emocjonalnie po kłótni z żoną naśmiewając się z osob, ktore wyciągały do ciebie pomocną dłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci post od początku, i gość pisze, że to podpucha. Brawo gościu, ale ja wpadłem w popłoch, że nici z eksperymentu. Musiałem jakoś w tym brnąć dalej. Musiało to wyglądać naturalnie, że tak powiem. Kilkoro z Was wpadło po uszy :) Przepraszam. Teraz nie wiedząc jak z tego wybrnąć sami brną w tym, wypisując często bzdury, zamiast śmiać się.

A śmiać się z siebie, to sztuka. To mógłby być następny temat do dyskusji. Jeżeli jednak byłem przekonujacy i dalej nie dopuszczacie myśli, że to podpucha była, to słucham dalej :).

Wiesz masz bardzo specyficzne poczucie humoru. Powiem więcej to żenujace robić sobie żarty pisząc że własna żona jest brudna i się nie myje. Napisałeś "śmiać się z siebie, to sztuka" tylko czy tu powinieneś się z siebie śmiać ???? :roll: . Przykre jest to, że na forum nawet w dziale psychologicznym posuwasz sie do takich ....... no własnie nie wiem jak to nawet nazwać. Dla mnie to niewypał i obciach, dałeś po prostu plamę. :-?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niezalogowany

Wiesz co inwestorze?

Masz rację.

Migota częściowo.

Dlatego przepraszam jeszcze raz.

Wiecie, takie dyskusje wciągają. Człowiek zaczyna wierzyć w to co pisze. Zaczyna denerwować się, jak ktoś przeinacza treść. Tak dzieje się nie tylko tutaj w tym wątku. Przykładem niech będzie to, że pisałem kilkakrotnie, że nie jest brudasem, a niektórzy dalej swoje :(

Wystarczy, że na kilkadziesiąt odpowiedzi życzliwych znajdzie się kilka paskudnych i człowieka zaczyna nosić. Cierpią wtedy wszyscy. Po ochłonięciu przychodzi czas na refleksję.

Dlatego jeszcze raz sympatycznych przepraszam. Była Was większość.

Nie zaprzeczycie chyba, że smiechu też trochę było.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migota napisała:

 

Czy uważasz, że jeżeli ktoś ci pisze o stosowaniu kosmetykow to się nie myje?

Ja uważam, że im więcej ktoś się myje tym więcej kosmetykow posiada. U kogoś kto się nie myje nie znajdziesz płynow do kapieli, żeli pod prysznic, olejkow relaksujących i wielu innych kosmetykow.

A dobry dezodorant i odrobina perfum po rannym prysznicu to podstawa.

 

A ja znam brudasy do kwadratu. Perfum u nich mnogo. Mydła zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jesteśmy narodem brudasów. Nie ma co się oszukiwać. Nie piszcie tylko, że mówię to o sobie.

Widzę to i czuję u siebie w pracy. Chociaż muszę przyznać, że dziewczyny dbają o siebie. Ale tylko o siebie. O porządek w firmie już nie.

Ale szatnia facetów mówi sama za siebie. Siekierę można powiesić. Mają prysznice, umywalki. Nikt im wody(ciepłej) i mydła nie żałuje. I myślicie, że korzystają z tego?

Śmieszy mnie to jak widzę ile wylewają na siebie pachnideł jak wychodzą do domu.

Jest pralka automatyczna. Jest proszek do niej. A jakie są np. ich ręczniki. Jak najgorsze szmaty do podłogi. Dobrze że mopy są bo trudno byłoby odróżnić szmatę od ich ręczników. To dział produkcyjny.

Ale jest dziwne zjawisko. W dziale handlowym pracują chłopaki i dziewczyny. Są dwie toalety. U chłopaków czyściutko, a u dziewczyn syf.

Nie ma sprzątaczek. Czasami chłopaki im sprzątają. Chłopaki z handlu dbają o siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do higieny kobiet to mimo, że to sama jestem kobietą zgadzam się, że często nie dbają o siebie. Mam w pracy dwie koleżanki ( po 40 stce), które co tu dużo mówić cuchną. Apogeum przechodzimy gdy nadejdą "te dni". W biurze jest nie do wytrzymania.A depilacja? To nie realne. Latem mamy okazję podziwiać ich gołe , owłosione nogi itd. Żadne uwagi ani sugestie nie skutkują. To bardzo przykre co piszę ale to niestety prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do higieny kobiet to mimo, że to sama jestem kobietą zgadzam się, że często nie dbają o siebie. Mam w pracy dwie koleżanki ( po 40 stce), które co tu dużo mówić cuchną. Apogeum przechodzimy gdy nadejdą "te dni". W biurze jest nie do wytrzymania.A depilacja? To nie realne. Latem mamy okazję podziwiać ich gołe , owłosione nogi itd. Żadne uwagi ani sugestie nie skutkują. To bardzo przykre co piszę ale to niestety prawda.

 

 

Wogole jak mozna zwrocic kobiecie uwage zeby nogi wydepilowala. To smieszne. To kazdego indywidualna sprawa czy bedzie golil czy nie. Dlaczego wlosy na nogach mezczyzn nie przeszkadzaja? u nich to naturalna rzecz - u kobiety przeciez tez - nie zaklada sobie sztucznych .

Jesli nie chce golic to niech nie goli to jej sprawa. Niedlugo beda pretensje ze wlosow nie ufarbowala i ma mysi kolor albo ze nie chodzi na solarium i jest za blada.

Kobieta ma byc czysto i schludnie ubrana do biura i to jest wymog - a nie wydepilowane nogi.

Swoja droga to u mnie w pracy zadna nie smierdzi , faceci tez nie - jakiegos pecha mialas ze az dwie smierdzielki ci sie trafily.

 

I ja natomiast slyszalam ze z miedzykrajowych sondazy wynika ze kobiety polskie sa jednymi z najelegantszych i najmodniejszych kobiet swiata. A elegancja to przeciez czystosc i zadbanie w duzej mierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani ma nogi jak sarenka. Takie zgrabne? Nie takie owłosione.

Jak można łączyć elegancję kobiety z owłosionymi nogami?

To co przystoi facetowi nie przystoi kobiecie. Pedały golą nogi.

Faceci też maja odchyły. Kolczyk w uchu, nosie, i jeszcze niewiadomo gdzie. Toż to pedalskie.

Facet ma mieć krótko ostrzyżone włosy. To jest wyróżnik faceta.

Upodabnianie się facetów do kobiet, np. te kolczyki albo długie włosy świadczą o niedowartościowaniu gościa.

Jak widzę faceta z kolczykiem, to aż mi łapy świerzbią by mu przywalić w ten durny łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palaczowi, nie przeszkadza drugi palacz. Nie czuje smrodu. Może tak samo jest w małzeństwach brudasów, niechlujów?

Znam kilka takich par osobiście.

Dzisiaj był znajomy u pracownika. Śmierdziel. Jak wyszedł mówię: ale brudas, a pracownik: jego żona jeszcze gorsza.

Bardzo często tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palaczowi, nie przeszkadza drugi palacz. Nie czuje smrodu. Może tak samo jest w małzeństwach brudasów, niechlujów?

Znam kilka takich par osobiście.

Dzisiaj był znajomy u pracownika. Śmierdziel. Jak wyszedł mówię: ale brudas, a pracownik: jego żona jeszcze gorsza.

Bardzo często tak jest.

 

 

A no bo - z kim sie zadajesz takim sie stajesz :lol:

Ale jesli chodzi o golenie nog - niektore panie maja problem z goleniem, wlosy im odrastaja tak szybko ze praktycznie musialaby golic je dzien w dzien . Ale widok kobiety z nieogolonymi nogami jest rzeczywiscie nie zbyt estetyczny.

Mysle ze gosciowi nizej nie chodzilo o to ze nieogolone nogi sa eleganckie. O goleniu nog bylo swoja droga a swoja droga ze kobiety polskie uznane zostaly za najelegantsze na swiecie ( za jedne z najelegantszych). Nie kazda polka przeciez chodzi z nieogolonymi nogami. Wystarczy spojrzec w lato na te piekne zadbane i ladne polki. Zreszta zapytani panowie w niemczech i francji odpowiedza ze najladniejsze sa polki. Zobaczcie na niemki - te dopiero sa nie zadbane.

Ja tez mysle ze w biurze to niewypada zwrocic kobiecie uwage - ej, wez sobie nogi ogol. Jesli ktos smierdzi to tak - mozna zwrocic uwage ale nie zeby sie ogolila .

U nas dyrektor zwrocil uwage jednemu panu zeby sie czesciej myl. Ten to dopiero smierdzi - przejdzie korytarzem i wszyscy okno otwieraja . Pan smierdziel obrazil sie strasznie i powiedzial ze pozwie dyrektora o obraze publiczna do sadu :p i dalej sie nie myje - a dyrektor sie zastanawia czy powod smierdzenia moze byc powodem do zwolnienia :roll:

 

Jednak przyznam ze osoby smierdzace to nie jest jakies nagminne zjawisko tylko sa to wyjatki . Ogolnie uwazam ze nasze spoleczenstwo jest czyste i modnie sie ubiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...