Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Higiena kobiet


Gość Niezalogowany

Recommended Posts

Gościu

Ty masz kłopot,a jeszcze Ci się dostaje. :o :o :o

Za co?Za to ,że nie zdradzasz swojej żony z pachnącą i zadbaną kochanką,tylko szukasz rozwiązania tak intymnego problemu.I jeszcze masz szukać źródła tej sytuacji w sobie. :o :o :o

Wg mnie masz absolutnie normalne wymagania.

Kobieta ma być jak ciasteczko.

 

ps.Wiele razy żyłam pod żaglami,raz 2 tygodnie na łodzi bez kabiny,prawie bez cumowania.Nas dwie i pięciu facetów.Ale i w takich warunkach świetnie sobie radziliśmy.Gdyby się ktoś wychylał,zaliczył by pewno przymusową kąpiel :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Faktycznie, kiepski to temat na walentynki.

Ale...

problem jest, przyznaję, poważny. Między partnerami nie powinno być tematów tabu, ale są sfery życia, do których trzeba podchodzić z większym taktem. Jeśli jednak żona Niezalogowanego rzeczywiście w ten sposób steruje ich pożyciem, to nie jest już tylko problem higieny.

A może Niezalogowany dopatruje się tylko jakichś intencji w postępowaniu żony, a w rzeczywistości chodzi o przyzwyczajenia, które sięgają daleko, daleko wstecz (ktoś nas kiedyś uczył także zasad higieny). Tak czy siak, niewesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Niezalogowany, ja tylko dopuszczam mysl, ze moze zona ma do Ciebie jakies pretensje, takze higieniczne. Nikogo nie atakuje.

 

Jesli rzeczywiscie jestes taki czysciutki i apetyczny jak ciasteczko to chetnie Cie poznam. Juz samo przebywanie w apetycznym towarzystwie jest przyjemne, a co dopiero to co bedzie pozniej... np. rozmowa 8)

 

Pozdrawiam walentynkowo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agniesia jak dla mnie to te twoje przytoczenia mogly byc odebrane jako sugestia ze niezalogowany dlubie w nosie lub drapie sie po jajach i dlatego zona sie nie myje. Co to ma jedno do drugiego? maz dlubie w nosie to ja sie myc nie bede .......... kosmos ........

 

Niezalogowany ja jestem kobieta i tez lubie czysto w lozku. Jesli zdarza sie tobie to ze zona nagminnie chodzi spac brudna to wspolczuje . Jednak jesli zdarza sie jej to czasem to daruj jej w koncu moze byc zmeczona nie?

Pozatym jestem "za pomyslami " niektorych kolezanek - jakies ekstra kosmetyki w lazience , ladny recznik dla zony aby chetnie odwiedzala lazienke.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niezalogowany

Witam.

Czas na finał:)

 

Badania przeprowadzane przez producentów kosmetyków wykazują, że około 50% kobiet preferuje zamiast wody i mydła różnego rodzaju kosmetyki i seksowną bieliznę do wabienia facetów. Wymyślna armatura łazienkowa daje krótkotrfałe efekty. Powstała między mną i żoną dyskusja. Oczywiście żona była innego zdania, dając za przykład siebie. Chcąc udowodnić swoją rację założyłem ten wątek. Nawet część ginekologów idzie na łatwiznę twierdząc o zgubnym działaniu częstego mycia nie tłumacząc w czym rzecz.

Z postów tutaj napisanych wnioskuję, że jednak może nie do końca, ale to ja mam rację. Szczególnie wczorajsze posty kobiet utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Nie woda, tylko perfumy, kosmetyki, bielizna.

Dziękuje wszystkim za zabawę. Wszyscy chyba wyciągniemy z tego testu wnioski.

Pozdrawiam

Niezalogowany :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czas na finał:)

 

Badania przeprowadzane przez producentów kosmetyków wykazują, że około 50% kobiet preferuje zamiast wody i mydła różnego rodzaju kosmetyki i seksowną bieliznę do wabienia facetów. Wymyślna armatura łazienkowa daje krótkotrfałe efekty. Powstała między mną i żoną dyskusja. Oczywiście żona była innego zdania, dając za przykład siebie. Chcąc udowodnić swoją rację założyłem ten wątek. Nawet część ginekologów idzie na łatwiznę twierdząc o zgubnym działaniu częstego mycia nie tłumacząc w czym rzecz.

Z postów tutaj napisanych wnioskuję, że jednak może nie do końca, ale to ja mam rację. Szczególnie wczorajsze posty kobiet utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Nie woda, tylko perfumy, kosmetyki, bielizna.

Dziękuje wszystkim za zabawę. Wszyscy chyba wyciągniemy z tego testu wnioski.

Pozdrawiam

Niezalogowany :) :) :)

 

 

No to ja jestem ciekawa czy bylbys zadowolony gdyby twoja kobieta myla sie tylko woda i szarym mydlem . Nie uzywalaby seksownej bielizny tylko pantalony , nie perfumowalaby sie bo po co - szare mydlo by przecierz dawalo siwerzosc - wyciagnij wnioski :wink:

 

P.S. po czym stwierdziles ze masz racje? czy ktoras z kobiet tu pisala ze mycie skraca zycie? wrecz przeciwnie . A kosmetyki do higieny intymnej sa wrecz niezbedne aby zachowac prawidlowa flore bakteryjna ( jesli wiesz co to jest :wink: ) .

No i tak jeszcze na marginesie skoro sprzeczales sie z zona ze te badania to prawda to skads musiales czerpac argumenty na poparcie tezy - skad? czyzby twoja zona faktycznie rzadudziutko sie myla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czas na finał:)

 

Badania przeprowadzane przez producentów kosmetyków wykazują, że około 50% kobiet preferuje zamiast wody i mydła różnego rodzaju kosmetyki i seksowną bieliznę do wabienia facetów. Wymyślna armatura łazienkowa daje krótkotrfałe efekty. Powstała między mną i żoną dyskusja. Oczywiście żona była innego zdania, dając za przykład siebie. Chcąc udowodnić swoją rację założyłem ten wątek. Nawet część ginekologów idzie na łatwiznę twierdząc o zgubnym działaniu częstego mycia nie tłumacząc w czym rzecz.

Z postów tutaj napisanych wnioskuję, że jednak może nie do końca, ale to ja mam rację. Szczególnie wczorajsze posty kobiet utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Nie woda, tylko perfumy, kosmetyki, bielizna.

Dziękuje wszystkim za zabawę. Wszyscy chyba wyciągniemy z tego testu wnioski.

Pozdrawiam

Niezalogowany :) :) :)

Aleś bracie przywalił teraz z grubej rury :-? Teraz to zaczną się przepychanki i bijatyki słowne. To bez sensu i bez nadzieji na rozwiązanie twojego problemu. Myślę że naprawdę powinieneś się cofnać o tych kilka lat, zastanowić i poszukać przyczyny, bo inaczej tego nie ruszysz i tylko bedziesz się nakrecać i powiększać w sobie pretensje. A może wcale nie ma o co ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lubiąca seks
Moje zdanie: pod przykrywką „dobrej zabawy” nie rozwiążesz swojego problemu . Uciekając w ten sposób sam przed sobą próbujesz wszystko okręcić w żart , jak dla mnie niezbyt sympatyczny . Ludzie , którzy się wypowiadali na forum chcieli Ci pomóc , a nie być Twoimi królikami doświadczalnymi . Powinieneś to docenić . Tak czy siak , życzę Ci pomyślnego rozwiązania problemu higieny i mydełek do mycia w każdej kieszonce garnituru . A butelki z płynem do mycia miejsc intymnych na stole : zamiast bukietu kwiatów , w ramach testu : „co będzie ładniej dekorować stół ?”.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mitni
Nawet część ginekologów idzie na łatwiznę twierdząc o zgubnym działaniu częstego mycia nie tłumacząc w czym rzecz.

Mam nadzieję, że pytasz poważnie. Więc poważnie odpowiadam.

Rzecz w tym, że dokładne podmywanie się (wybaczcie dosłowność) i stosunek w niedługim czasie po tej czynności może być szkodliwy. Mydło nie jest naturalnym składnikiem ciała kobiety, zmienia skład flory bakteryjnej.

Właściwie czytając Cię nie wiem do tej pory, czy obok Twojej żony nie można przejść, czy tylko Ty nie możesz się z Nią kochać, bo nie wyszła przed chwilą spod prysznica.

 

Co do mnie, nie chciałbym się kochać z żadnym płynem, nawet intymnym. Kobieta ma pachnieć kobietą, i pachnie tak dopiero w jakiś czas po wyjściu z kąpieli..

Chyba że jest chora lub z innego powodu ma trudny do zaakceptowania zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie, nie chciałbym się kochać z żadnym płynem, nawet intymnym. Kobieta ma pachnieć kobietą, i pachnie tak dopiero w jakiś czas po wyjściu z kąpieli..

Chyba że jest chora lub z innego powodu ma trudny do zaakceptowania zapach.

 

Dokładnie – mycie myciem i to norma nie do podważenia ! Ale te słowa , to prawda jaką ja znam ; kobieta musi pachnieć kobietą ... podobno feromony to najcenniejsze perfumy – i coś w tym jest !

Żeby było jasne : nie popieram brudu – jestem wrogiem niechlujstwa i byle jakości : we wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osowo

To nie tekst Niezalogowanego. To tekst mitni :)

Niezalogowany ma rację, że czytacie to z wypiekami na twarzy :), bo dalej same błędy, zdania wyrwane z kontekstu.

A Lubiąca sex to przechodzi sama siebie :)

Podaj technikę mycia Lubiaca sex, korzystając z tej butli :) Sama woda wystarczy, czy może trzeba dodać proszku IXI? :) :) :)

Podejrzanie często do niej powracasz :) He, he

Nożyce na tym stole zmieniły się w straszny sekator :) :) :)

 

Wybaczcie, ale nie mogę.....he, he, hauuuuuu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lubiąca seks

:lol: :lol: Nie wiem na czym polega ta technika . Czytałam , czy słyszałam to gdzieś , no bo przecież wiemy o co chodzi . Nikt mi nie wmówi , że „te” panie biorą prysznic , bo niby jak ? W lesie ?

A co do moich wypowiedzi , były prowokujące z rozmysłem . To dlatego , że sam temat wywlekany na publiczne forum wydał mi się bardzo niesmaczny . Poza tym , jeśli ktoś ma taki problem to szuka innych rozwiązań , a nie pisanie dla prowokacji , gdyż i tak mu to nic nie da .Chciałam swymi wypowiedziami podkreślić absurd całego linczowania publicznie „żony” . Pomijam fakt , że sama BARDZO DUŻĄ wagę przykładam do czystości . I niestety , zawiodę Was wszystkich , ale w moim głodzie seksualnym jestem wciąż wierna tylko JEDNEMU mężczyznie i w pełni usatysfakcjonowana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: Nie wiem na czym polega ta technika . Czytałam , czy słyszałam to gdzieś , no bo przecież wiemy o co chodzi . Nikt mi nie wmówi , że „te” panie biorą prysznic , bo niby jak ? W lesie ?

A co do moich wypowiedzi , były prowokujące z rozmysłem . To dlatego , że sam temat wywlekany na publiczne forum wydał mi się bardzo niesmaczny . Poza tym , jeśli ktoś ma taki problem to szuka innych rozwiązań , a nie pisanie dla prowokacji , gdyż i tak mu to nic nie da .Chciałam swymi wypowiedziami podkreślić absurd całego linczowania publicznie „żony” . Pomijam fakt , że sama BARDZO DUŻĄ wagę przykładam do czystości . I niestety , zawiodę Was wszystkich , ale w moim głodzie seksualnym jestem wciąż wierna tylko JEDNEMU mężczyznie i w pełni usatysfakcjonowana .

 

Niesmaczny, ale połknęłaś go bez popijania. he, he he

No nie mogę :) Przestańcie :) :) :)

Zawiodę Was wszystkich :) ha, ha, ha, jejku dość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odwiedzinach wątka widzę, że przynajmniej 1000 osób wyszorowało się dokładnie. He, heeee, heeeeee

 

Tylko nie o to chodzilo autorowi watku :lol:

On chcial aby jego zona sie szorowala a ta nic nie zmusi i autor problem ma dalej

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol

Pomysl z szorowaniem ? sadzisz sam po sobie? fobia brudu?

he, heeee,heeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...