Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

doradźcie proszę, gdzie szukać prostego dużego (ok. 2m) dębowego stołu, z możliwośćią rozłożenia do 3-4 m, najchętniej bez przecięcia. Jeśli macie sprawdzonych producentów to prośba o info, może być na priv. Do stołu będę chciała dobrać komodę do jadalni i stolik kawowy do salonu, więc najlepiej żeby oferta producenta była szersza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 798
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Czy ktoś ma doświadczenia z krzesłami Firmy Paged? Jakieś opinie? A może ktoś widział gdzieś podobne do tych, tylko w sympatyczniejszej cenie? Albo ktoś ma podobne i może powiedzieć jak się sprawdza opcja z podłokietnikami? Będę wdzięczna za podpowiedzi :) Te mi się strasznie spodobały.

http://www.pagedmeble.pl/sites/default/files/styles/produkt__full_croppped_/public/modern_fotel.jpg?itok=SOsQNHVY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Szukam ciekawych krzeseł do jadalni w kolorze czarnym. Powinny mieć tradycyjną podstawę - cztery nogi i skórzane obicie - przynajmniej na siedzisku.

Oparcie może być lakierowane lub też obite skórą.

Znalazłem takie: http://www.momastudio.pl/meble/krzesla/krzeslo-amherst-high, jednak cena trochę mnie przeraża.

 

Jakby ktoś coś fajnego znalazł to będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

i wybarwienie i materiał (moje są identyczne jak na zdjęciu - czyli ciemniejszy orzech a materiał ..... aqua...łatwo zmywalny - ważne przy tak jasnym - śmietankowym bardziej niz czysto białym - kolorze

w każdym razie - materiał obiciowy też dużo ważył na cenie krzesła)

 

PS moje krzesła słuzą nam juz piąty rok :)

Edytowane przez ave!
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zadzwoniłam do producenta i też na spokojnie dojrzałam szczegóły na ich stronie - można dobrać kolor drewna i obić. Pani polecała właśnie ten materiał aqua, łatwy do utrzymania w czystości. Niestety cena dalej mnie boli… w drugiej grupie cenowej 669 zeta za sztukę…. A objawy wskazują na miłość od pierwszego wejrzenia, w sumie bez wyjaśnienia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zadzwoniłam do producenta i też na spokojnie dojrzałam szczegóły na ich stronie - można dobrać kolor drewna i obić. Pani polecała właśnie ten materiał aqua, łatwy do utrzymania w czystości. Niestety cena dalej mnie boli… w drugiej grupie cenowej 669 zeta za sztukę…. A objawy wskazują na miłość od pierwszego wejrzenia, w sumie bez wyjaśnienia ;)

Też to mam ;) Jednak ciężko znaleźć równie fajne moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie biorę pod uwagę Manufakturę Drewna, Hazelwood i Miloni . Czy ktoś ma stół któregoś z producentów? Wymyśliłam sobie wymiar 220x100 w stanie złożonym. Czy macie jakieś opinie nt. blatu fornirowanego versus drewniany? Bo ze względu na cenę skłaniam się ku blatowi fornirowanemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają bardzo ładnie, choć są dość ciemne. W jakim stylu masz urządzoną jadalnię? Ten komplet sprawdzi się we wnętrzu klasycznym, ja wolę nowoczesne i skandynawskie. Bardzo podobają mi się krzesła ze zdjęcia poniżej. Ma ktoś takie u siebie? Sprawdzają się? Są wygodne? Trwałe? Znalazłam je na [moderowano] gdzie widziałam wiele aranżacji z ich wykorzystaniem. Chciałabym poznać Wasze opinie, zanim dokonam zakupu.

http://img2.shmbk.pl/rimgspr/13006072_pad_253_200_dla-domu-do-kuchni-i-jadalni-meble-kuchenne-stoly-kuchenne-stol-socrates.jpg?scale=canvas

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
no fajne te krzesla, i jak ktos tu napisał pasuja do stylu skandynawskiego, w ktorym akurat urzadzony jest moj dom, ale mimo wszystko szukam takich, gdzie “tylek sie nie bedzie pocil”... na pewno skorzane krzesla to zagwarantuja ale watpie, aby pasowaly do wnetrza mojego domu :( macie jakies pomysly co zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...