Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 798
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
GUMIŚKA - cudnie, ale...kiedyś miałas chyba inne krzesła????

 

to już trzecie:lol2:-pierwsze były zwiezione z UK za czasów kiedy tam mieszkałam ale była inna opcja wykonczeniowki i mi się nie zgraly z wykonczeniowka która zrobilam:lol2:wiec sprzedałam,pozniej poszlam szalem FM i kupiłam eamsy których bardzo szybko się pozbyłam-po 2 miesiącach bo były calkiem nie dla mnie a te kupialm kilka miesięcy temu i nie zamieniam je na żadne inne:D

 

DZIEKUJE:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie obraz/grafika, jakaś abstrakcja/mazaje/pasy, z elemenatami turkusu, sporych rozmiarów, oparty o ścianę widoczną na drugim zdjęciu, stanowiącą obudowę kominka.

ja mieszkam prawie 2 lata i plany na sciany to ja mam ale ciagle cos innego mi glowe zaprząta-tak strasznie powoli mi to idzie;)-będą duże zdjęcia synka- w polówce w kolorze turkusu i polówce w kolorze fuksji:D

zdjęcia zrobione-niewywołane,,,ramki niekupione...czy tylko ja jestem tak powolna?!!!

Edytowane przez GUMISIOWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa śliczny stół i krzesła w jadalni, w ogóle cała kuchnia śliczna

Dziękuję za linka, bo spodobały mi się tam jedne krzesła i nawet znalazłam sklep niedaleko nas, więc podjadę je zobaczyć.

Jak myślicie czy te krzesła będą pasowały do białej kuchni lakierowanej na wysoki połysk z czarnym blatem i do białego stołu też lakierowanego?? http://www.stereodesign.pl/Sklep/krzesla/SNOW-300,2,0,161,3131.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam prawie 2 lata i plany na sciany to ja mam ale ciagle cos innego mi glowe zaprząta-tak strasznie powoli mi to idzie;)-będą duże zdjęcia synka- w polówce w kolorze turkusu i polówce w kolorze fuksji:D

zdjęcia zrobione-niewywołane,,,ramki niekupione...czy tylko ja jestem tak powolna?!!!

 

Nie tylko Ty....ja zdążyłam 2 razy mieszkanie zmienić zanim powiesilam rami ze zdjęciami moich dzieci :-) ( ale w ciagu 4 lat przeprowadzałam sie 2 krotnie ;-) )

 

Mnie dobija podejmowanie decyzji to...a może to...lub to...., męża trafia ;-)

 

Te krzesełka sa świetnie, super pasują, wyglądają na wygodne, dzięki za linka....przejżę może cos i dla mnie się znajdzie.

 

Aaaaaa, a gdzie będzie można "obaczyć" Twoje nowe poczynania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...